WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه اقتصاد و WU Executive Academy وین - دانشگاه آکسفورد WU Executive Academy اروپا

دانشگاه وین در دانشگاه وین (WU) یکی از دانشگاه های برتر جهان است و نمونه های برنامه های خود را در بخش WU Executive Academy . این شامل برنامه های MBA و کارشناسی ارشد حقوق، مدرک دانشگاهی در امور بازرگانی، برنامه های دانشگاهی، برنامه های سفارشی و برنامه های باز است. WU Executive Academy امروز یکی از پیشروان آموزش مداوم آموزش و پرورش در اروپای مرکزی و شرقی است.

کیفیت عالی

به عنوان بخشی از WU، WU Executive Academy به AACSB (انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار) و EQUIS (سیستم بهبود کیفیت اروپا) اعتبار دارد. علاوه بر این، کیفیت برنامه های MBA به AMBA (Association of MBAs) مهر تأیید اهدا شده است. علاوه بر WU، کمتر از 75 مدرسه کسب و کار در سراسر جهان و تنها دو نفر در دنیای آلمانی زبان با الزامات با کیفیت بالا از هر سه مجوز اعتباربخشی مطابقت دارند.

سخنرانان برجسته

برنامه های آموزشی WU Executive Academy به طور انحصاری به استادان و مدیران ارشد بین المللی شناخته شده در این زمینه آموزش می دهد. این آخرین یافته های علمی و ابزارهای مدیریتی مرتبط با تمرین را انتقال می دهد. برای برنامه های ما، ما توانستیم به عنوان سخنرانان کارشناسان را از سراسر جهان جذب کنیم.

مدیران و پتانسیل های بالایی از بیش از 85 کشور جهان

بیش از 2200 مدیر اجرایی، حرفه ای و بالقوه بالایی از بیش از 85 کشور در هر دوره در هر دوره آموزش دیده و تحصیل می کنند. تحصیلات و دوره ها در حال حاضر در بیش از 15 کشور و در 3 قاره انجام می شود.

باشگاه اجرایی WU - باشگاه فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان ما اصل "یادگیری درازمدت" را زندگی می کنند و می دانند که همیشه مهم است که همیشه به روز باشد. آنها همچنین دارای مهارت های فنی گسترده و مهارت های رهبری عالی هستند.

زیرساخت بهینه

دانشگاه WU 23،000 دانش آموز و 1500 کارمند را برای انجام کار، تحقیق، یادگیری و تدریس، و همچنین شرایط چارچوب مطلوب برای آموزش و پژوهش، فراهم می کند. همچنین دارای مکان مرکزی با ارتباطات حمل و نقل عالی و مرز یکی از بزرگترین مناطق تفریحی در وین است.

به عنوان یک شرکت کننده در برنامه های آموزش مداوم ما، شما از استفاده از آخرین روش های آموزشی و فن آوری ها و زیرساخت های ویژه ای برای آموزش اجرایی بهره مند خواهید شد.

مکان ها

وین

Address
Welthandelsplatz 1, Building EA
1020 وین, وین, اتریش

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها