توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه پاریس لادرون، سالزبورگ

دانشگاه پاریس لندن در سال 1622 توسط دانشگاه Prince Archbishop ساخته شده است. دانشگاه Salzburg (PLUS) اکنون شامل چهار دانشکده (الهیات، حقوق، علوم فرهنگی و اجتماعی، علوم طبیعی) با حدود 18،000 دانش آموز و 2800 کارمند است.

دانشگاه سالزبورگ دانشجویان را به طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری با نسبت متعادل معلمان به دانش آموزان ارائه می دهد. طیف وسیعی از فعالیت های فوق برنامه نیز برای دانش آموزان PLUS در Sportcenter یا با باشگاه های مختلف دانشجویی در دسترس است.

خوش آمدید به دانشگاه پریس لردرون دانشگاه سالزبورگ!

خانم ها و آقایان عزیز،
دانش آموزان عزیز!
به عنوان رکورد دانشگاه پاریس لادرون در سالزبورگ، من به شما یک پیشنهاد بسیار گرم پیشنهاد می کنم. سالزبورگ، به دلیل مناظر زیبا، بسیاری از سایت های تاریخی و جشنواره، یکی از زیباترین و جالب ترین شهرهای جهان است. و سالزبورگ یک دانشگاه دانشگاه با سنت طولانی است. دانشگاه سالزبورگ توسط شاهزاده اسقف اعظم پاریس لودرون، نامزد دانشگاه، در سال 1622 تاسیس شد. امروزه از چهار دانشکده با حدود 18،000 دانش آموز و 2800 کارمند تشکیل شده است. این مرکز تحقیقاتی نوآورانه است و کاملا به زندگی فرهنگی و اقتصادی سالزبورگ پیوسته است. با شبکه های ملی و بین المللی آن، مرکز دانش مدرن در قلب اروپا است. ما می توانیم از این دانشگاه افتخار کنیم که با یکپارچگی خود را با ساختمان های معماری جالب خود در محیط زیبای این شهر جا می دهد. دانشگاه سالزبورگ دانشجویان را به طیف گسترده ای از دوره ها با نسبت متعادل معلمان به دانش آموزان ارائه می دهد. جایگاه دانشگاه سالزبورگ برای آینده ایمن به ویژه به قلب من نزدیک است. این خود اولویت های تحقیقاتی خود را روشن کرده است، طرح توسعه ای برای آینده ایجاد کرده است، و امروزه به طور مداوم در حال توسعه و ملاقات با چالش های جدید است.
خالصانه،
هاینریش Schmidinger، رتور دانشگاه سالزبورگ

خوش آمدید به گروه شیمی و فیزیک مواد در دانشگاه پاریس لردرون دانشگاه سالزبورگ

فن آوری هایی که با چالش های جهانی روبرو هستند، به شدت به توسعه مواد بستگی دارند. بهبود مواد امروز و همچنین طراحی نسل بعدی مواد نیاز به دانش و مهارت های عمیق در علوم طبیعی دارد. گروه شیمی و فیزیک مواد بر بهره وری بین رشته ای خود که شامل رشته های شیمی، فیزیک، علوم مواد و کانی شناسی است، سرمایه گذاری می کند و به طراحی و توسعه مواد معدنی، نانومواد و هیبرید ها و همچنین رابط های عملکردی که از آن منشأ گرفته شده است.
هدف ما در یک محیط تحقیق کامل برای انجام مواد شیمی و فیزیک در بالاترین سطح ممکن است و ایجاد فضای رقابتی جذاب و بین المللی برای محققان در تمام مراحل حرفه ای خود، دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری به postdocs و رهبران گروه های جوان.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

University of Salzburg Department of Chemistry and Physical Materials

جامعه ما در حال حاضر با چالش های عمده در زمینه انرژی، پزشکی، محیط زیست، ساخت و ساز و حمل و نقل مواجه است. برای پیشرفت های بیشتر در این زمینه های کلیدی، مهم است که کشف و ت ... [+]

کارشناسی ارشد علوم شیمی و فیزیک موادشیمی و مواد شیمیایی مواد (CPM) برنامه کارشناسی ارشدجامعه ما در حال حاضر با چالش های عمده در زمینه انرژی، پزشکی، محیط زیست، ساخت و ساز و حمل و نقل مواجه است. برای پیشرفت های بیشتر در این زمینه های کلیدی، مهم است که کشف و توسعه مواد جدید کارآمد.محتوابرنامه جامع شیمی و فیزیک مواد (CPM) در گروه علوم مواد و فیزیک ارائه شده است، دانشجویان را برای این موضوعات مهم آماده می کند. این دانشجویان از همه کشورها و زمینه های علمی مختلف باز است.این تمرکز بر سنتز، مشخص کردن، و پردازش مواد مصنوعی و طبیعتا کاربردی است . از طریق دوره های علمی بنیادی و کاربردی، این برنامه دانش آموزان را درک کاملی از نفوذ می کند که خواص فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی مواد می توانند بر ادغام آنها در دستگاه های کاربردی و برنامه های کاربردی زندگی واقعی داشته باشند. دانش آموزانی که در این برنامه ثبت نام کرده اند، یک آموزش جامع در زمینه علوم و مهندسی مواد به دست خواهند آورد که به نیازهای صنعت و دانشگاهی برسد.الزامات ورودB.Sc. مدرک تحصیلی در رشته تحصیلی یا تحصیلات مشابه در یک موسسه آموزشی معتبر در دبیرستان در اتریش یا در یک کشور خارجی (فیزیک، شیمی، مهندسی، علوم مواد و غیره).
سازمان و دوره تحصیلمدرک تحصیلی: M.Sc.مدت زمان برنامه: 3 ترمواحد ECTS: 90تاریخ شروع: زمستان (اکتبر) یا ترم تابستان (مارس)ساختاربرنامه کارشناسی ارشد CPM یک برنامه درسی مبتنی بر انگلیسی است. این پژوهش محور است و سه ترم در طول دارد. ترکیبی متعادل... [-]
اتریش Salzburg
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Universität Salzburg Fachbereich Materialforschung & Physik Jakob Haringer Strasse 2A
5020 Salzburg, Salzburg, اتریش