University of Salzburg Department of Chemistry and Physical Materials

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه پاریس لادرون، سالزبورگ

دانشگاه پاریس لندن در سال 1622 توسط دانشگاه Prince Archbishop ساخته شده است. دانشگاه Salzburg (PLUS) اکنون شامل چهار دانشکده (الهیات، حقوق، علوم فرهنگی و اجتماعی، علوم طبیعی) با حدود 18،000 دانش آموز و 2800 کارمند است.

دانشگاه سالزبورگ دانشجویان را به طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری با نسبت متعادل معلمان به دانش آموزان ارائه می دهد. طیف وسیعی از فعالیت های فوق برنامه نیز برای دانش آموزان PLUS در Sportcenter یا با باشگاه های مختلف دانشجویی در دسترس است.

خوش آمدید به دانشگاه پریس لردرون دانشگاه سالزبورگ!

خانم ها و آقایان عزیز،
دانش آموزان عزیز!
به عنوان رکورد دانشگاه پاریس لادرون در سالزبورگ، من به شما یک پیشنهاد بسیار گرم پیشنهاد می کنم. سالزبورگ، به دلیل مناظر زیبا، بسیاری از سایت های تاریخی و جشنواره، یکی از زیباترین و جالب ترین شهرهای جهان است. و سالزبورگ یک دانشگاه دانشگاه با سنت طولانی است. دانشگاه سالزبورگ توسط شاهزاده اسقف اعظم پاریس لودرون، نامزد دانشگاه، در سال 1622 تاسیس شد. امروزه از چهار دانشکده با حدود 18،000 دانش آموز و 2800 کارمند تشکیل شده است. این مرکز تحقیقاتی نوآورانه است و کاملا به زندگی فرهنگی و اقتصادی سالزبورگ پیوسته است. با شبکه های ملی و بین المللی آن، مرکز دانش مدرن در قلب اروپا است. ما می توانیم از این دانشگاه افتخار کنیم که با یکپارچگی خود را با ساختمان های معماری جالب خود در محیط زیبای این شهر جا می دهد. دانشگاه سالزبورگ دانشجویان را به طیف گسترده ای از دوره ها با نسبت متعادل معلمان به دانش آموزان ارائه می دهد. جایگاه دانشگاه سالزبورگ برای آینده ایمن به ویژه به قلب من نزدیک است. این خود اولویت های تحقیقاتی خود را روشن کرده است، طرح توسعه ای برای آینده ایجاد کرده است، و امروزه به طور مداوم در حال توسعه و ملاقات با چالش های جدید است.
خالصانه،
هاینریش Schmidinger، رتور دانشگاه سالزبورگ

خوش آمدید به گروه شیمی و فیزیک مواد در دانشگاه پاریس لردرون دانشگاه سالزبورگ

فن آوری هایی که با چالش های جهانی روبرو هستند، به شدت به توسعه مواد بستگی دارند. بهبود مواد امروز و همچنین طراحی نسل بعدی مواد نیاز به دانش و مهارت های عمیق در علوم طبیعی دارد. گروه شیمی و فیزیک مواد بر بهره وری بین رشته ای خود که شامل رشته های شیمی، فیزیک، علوم مواد و کانی شناسی است، سرمایه گذاری می کند و به طراحی و توسعه مواد معدنی، نانومواد و هیبرید ها و همچنین رابط های عملکردی که از آن منشأ گرفته شده است.
هدف ما در یک محیط تحقیق کامل برای انجام مواد شیمی و فیزیک در بالاترین سطح ممکن است و ایجاد فضای رقابتی جذاب و بین المللی برای محققان در تمام مراحل حرفه ای خود، دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری به postdocs و رهبران گروه های جوان.

مکان ها

سالزبورگ

Address
Universität Salzburg
Fachbereich Materialforschung & Physik
Jakob Haringer Strasse 2A

5020 سالزبورگ, سالزبورگ, اتریش