توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به مرکز SALZBURG از اتحادیه اروپا مطالعات

edmunsburg

سالزبورگ مرکز مطالعات اتحادیه اروپا (SCEUS) شرکت که به آموزش و پرورش یک نسل جدید از دانشگاهیان بشود نسبت به تحقیقات به همان اندازه است.

ایجاد یک برنامه اولویت در مطالعات اتحادیه اروپا به خصوص در این زمان داده شده یک سری از تحولات مساعد بود. اتحادیه اروپا تبدیل شده است از عوامل بسیار مهم در قانون اساسی نظم سیاسی و اجتماعی و اقتصادی در اروپا. این نشان دهنده یک پروژه صلح منحصر به فرد است که در یکپارچه سازی بسیاری از مخالفان سابق و دشمنان را به یک جامعه جدید از قانون موفق بوده است. با این حال، داستان موفقیت کلی از پیوستن به اتحادیه اروپا بارها نشانه هایی از بن بست و پارگی نشان داده شده است. پس از رد معاهده قانون اساسی در سال 2005 و روند تصویب دشوار از پیمان لیسبون ارائه ابزار های جدید تصمیم گیری اتحادیه اروپا متحمل بحران مالی و اقتصادی که مسلما برای رهبری بیشتر و حاکمیت اقتصادی فراملی می نامد. SCEUS در تحقیقات خود می پردازد پرسش از نهادی تنظیم کردن و حاکمیت اقتصادی اتحادیه اروپا، و همچنین جنبه های اجتماعی وسیع تری از پیوستن به اتحادیه اروپا و نقش اتحادیه اروپا به عنوان بازیگر جهانی است.

از اهداف مهم SCEUS است به تحقیقات و آموزش لینک در راه های مختلفی: دانشگاه سالزبورگ راه اندازی کرده است برنامه جدید کارشناسی ارشد در اکتبر سال 2005 با عنوان مطالعات اتحادیه اروپا. این است که عمدتا با قانون، اقتصاد و علوم سیاسی مورد نظر و در کنار جامعه شناسی، تاریخ و ارتباطات است. در آغاز سال 2008، دانشگاه نیز سه سال تاسیس برنامه دکتری در اتحادیه اروپا مطالعات، است که توسط بنیاد سوئیس Humer تامین می شود. استاد و همچنین به عنوان سود برنامه دکترا از یک برنامه یاران تصور به دعوت دانشمندان برجسته از دیگر نهادهای بین المللی به صرف زمان پژوهش در SCEUS.

در آگوست سال 2008 این مرکز دارای یک مونه مرکز ژان تعالی اعطا شده است.

SCEUS است که در Edmundsburg (هاوس خز اروپا)، یک ساختمان تاریخی در مرکز شهرستان از سالزبورگ واقع شده است.

افق 2020 - انتخاب برای اروپا از ماستریخت

از آنجا که 2015 ژوئیه 1 SCEUS مختصات 4 سال افق 2020 پروژه تحقیقاتی "انتخاب برای اروپا از ماستریخت". اینجا شما می توانید اطلاعات دقیق در مورد اهداف، تیم تحقیقاتی، این کنسرسیوم و نتایج پیدا کنید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

University of Salzburg- Centre of European Union Studies

سیاست، قانون و اقتصاد به شدت تحت تاثیر تصمیمات اروپایی قرار دارند. بدین ترتیب، آگاهی از مؤسسات، سیاستها، رویههای تصمیم گیری و قانون اروپا، برای همه کسانی که در بخش عمومی ... [+]

MA در مطالعات اتحادیه اروپا

سیاست، قانون و اقتصاد به شدت تحت تاثیر تصمیمات اروپایی قرار دارند. بدین ترتیب، آگاهی از مؤسسات، سیاستها، رویههای تصمیم گیری و قانون اروپا، برای همه کسانی که در بخش عمومی و خصوصی کار می کنند، بسیار اهمیت دارد. برنامه کارشناسی منحصر به فرد در مطالعات اتحادیه اروپا دانشجویان را با دانش علمی و عملی عمیق در این زمینه، با پیوند دادن علوم سیاسی، حقوق، اقتصاد، تاریخ، مطالعات ارتباطات و زبان ها، به دانشجویان می دهد.... [-]

اتریش Salzburg
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Salzburg Centre of European Union Studies
Mönchsberg 2

Salzburg, Salzburg, 5020 AT
Social Media