International Anti-Corruption Academy (IACA)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به آکادمی بین المللی مبارزه با فساد خوش آمدید

International Anti-Corruption Academy (IACA) یک سازمان بین المللی است که در لاکسنبورگ اتریش مستقر است. این نخستین موسسه جهانی در نوع خود است که به غلبه بر کاستی های موجود در دانش و عمل در زمینه مبارزه با فساد اداری و به دنبال توانمند سازی متخصصان برای چالش های فردا اختصاص یافته است. آکادمی آموزش های استاندارد و متناسب ، برنامه های مدرک دانشگاهی ، فرصت های گفتگو و شبکه سازی ، و اندیشه های ضد فساد و محک را ارائه می دهد. این برنامه یک رویکرد جدید و جامع برای آموزش و تحقیقات ضد فساد ، ارائه و تسهیل آموزش ضد فساد برای دست اندرکاران از کلیه بخش های جامعه ، و پشتیبانی و کمک فنی به طیف گسترده ای از ذینفعان ارائه می دهد. همکاری های بین المللی ، به اشتراک گذاری دانش و تجربیات و پشتیبانی متقابل جنبه های اساسی وظیفه IACA است. این سازمان توسط INTERPOL ، دفتر مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد (UNODC) ، دفتر مبارزه با تقلب در اروپا (OLAF) ، جمهوری اتریش و سایر ذینفعان آغاز شد. این سازمان در 8 مارس 2011 به یک سازمان بین المللی تبدیل شد و در حال حاضر دارای 78 عضو حزب از جمله چهار سازمان بین المللی است. IACA ناظر مجمع عمومی سازمان ملل ، GRECO ، ECOSOC و سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) است ، و به صراحت با مجموعه ای از قطعنامه های بین المللی مورد استقبال قرار گرفته است. IACA تنوع جغرافیایی و فرهنگی را مشاهده می کند و به دنبال مشارکت گسترده با نهادهای بخش دولتی و خصوصی ، سازمان های بین المللی و غیر دولتی و جامعه مدنی است. این همکاری با این شرکا به منظور سازماندهی آموزش های ضد فساد و شرکت در سایر رویدادهای بین المللی به عنوان یک حامی یا ارائه دهنده تخصص همکاری می کند. علاوه بر این ، رئیس IACA ، اعضای هیئت علمی و نمایندگان ارشد مرتباً (میهمان) سخنرانی می کنند و در مشاوره ها و کارگروه های بین المللی ضد فساد ، گروه های کاری ، هیئت های مشاوره ، کنفرانس ها و جلسات مشارکت می کنند. IACA در زمینه آموزش و تحقیق در زمینه آموزش ضد فساد ، كوششی بی بدیل را به سمت تعالی ، روحیه نوآوری و تعهد در جهت دسترسی به خود در دسترس افراد از سراسر جهان ترك می كند.

رویکرد ما

51cb676acaa7cآموزش ضد فساد ارائه شده در دهه های اخیر در بهترین حالت موقت بوده و اغلب فاقد تخصص و یک چارچوب جامع است. این بیماری از خاصیت آموزشی و در برخی موارد حتی جدایی طلبی رنج می برد ، بنابراین در طولانی مدت نتایج محدودی به دست می آورد. در پاسخ به این کاستیها ، رویکرد کل نگر IACA طراحی شده است. رویکردی که در تهیه غذا به گوشه های مختلف جهان و مشاهده تنوع منطقه ای بین المللی است. بین رشته ای برای اطمینان از اینكه هر جنبه موضوعی از فساد ، دانشگاهی و عملی مورد توجه قرار می گیرد. بین بخش در ارتباط پزشکان با محققان ، بخش دولتی با بخش خصوصی ، دانشگاهیان با جامعه مدنی. یکپارچه ، در ارائه دانش و ابزارهای کاربردی قابل استفاده در نقاط مختلف جهان. و پایدار ، در ارائه راه حل های ماندگار. برای اینکه کار ضد فساد مؤثر باشد ، متخصصان باید از حوزه تخصصی خود خارج شوند تا واقعاً شیوه درهم تنیده ای را که این تهدید در آن ظاهر می شود درک کنند و دانش سایر زمینه ها و همچنین همسالان متنوع خود را ترسیم کنند. برای داشتن یک استراتژی کامل ضد فساد در هر سیستم ، جامعه یا سازمانی ، جنبه های مختلفی باید در نظر گرفته شود ، سیاست های مقطعی مورد ارزیابی قرار گیرد و روش های بین المللی و خاص کشور مورد بازنگری قرار گیرد. 51cb6740977ad

ماموریت ما

مأموریت اصلی ما ارائه و تسهیل آموزش و آموزش ضد فساد برای متخصصان و دست اندرکاران همه بخش ها است. ما تحقیقات و بسترهای گفتگو و شبکه سازی را ارائه می دهیم ، که متخصصان حوزه با یکدیگر همکاری می کنند و می توانند استراتژی ها و دستورالعمل های مبتنی بر پایدار را ایجاد کنند. برنامه های درسی جامع ما به طیف گسترده ای از رشته ها و پذیرایی از مناطق مختلف جهان می پردازد. علاوه بر این ، ما درک درستی از ماهیت متقاطع و ویرانگر فساد را پیش می بریم و بنابراین خواستار یک مفهوم سازی گسترده تر هستیم. ما مسئولیت اجتماعی همه بخش ها و تغییر نگرش را در این رابطه تشویق می کنیم. ما به شدت به همکاری بین المللی ، گفتگوی مستقیم و مشارکتهای گسترده به عنوان ابزاری برای تبادل تخصص و همبستگی بیشتر در مبارزه با فساد متعهد هستیم. شبکه فارغ التحصیلان ما ، به اشتراک گذاری مداوم از تجربیات و بهترین شیوه ها ، کمک های فنی متقابل و جدیدترین دانش فنی ارائه می دهد. ما فارغ التحصیلان خود را به عنوان سفیر و بخشی از اتحاد رو به رشد جهانی ضد فساد درک می کنیم.

دیدگاه ما

ما یک خیر ناپذیر را مشاهده می کنیم! فساد به عنوان یک حق اساسی برای همه جوامع ما است. بنابراین ، چشم انداز ما این است که به طور قابل ملاحظه ای در مبارزه جهانی با فساد سهیم شویم و به مؤسسه آموزشی پیشرو در تبلیغ آن تبدیل شویم. ما یک مرکز عالی و بین المللی ، نوآورانه و مشهور در سطح جهان هستیم که متخصصان را توانمند می کند. ما اهداف کنوانسیون سازمان ملل متحد علیه فساد را پیش می بریم ، حاکمیت قانون را ترویج می کنیم و برای دولت ها ، سازمان ها ، شرکت ها و سایر ذینفعان پشتیبانی و مساعدت فنی ارائه می دهیم. از آنجا که فساد هیچ مرز و مرز را نمی شناسد ، بر همه کشورها و بخش های جامعه تأثیر می گذارد و نمی توان تنها با روشهای سنتی آموزش اصلاح کرد ، چشم انداز ما مقابله با این پدیده جهانی با یک رویکرد جدید و جامع است. این روش:

  • بین المللی - مشاهده تنوع منطقه ای ، سرویس دهی به تمام گوشه های جهان و پیش بینی وسیع ترین دسترسی ممکن
  • بین رشته ای - ارائه دانش و تخصص از زمینه های مختلف علمی و غیر آکادمیک
  • بین بخش - پذیرایی از کلیه بخشهای جامعه
  • یکپارچه سازی - ایجاد مرز بین تئوری و عمل با ارائه دانش و ابزارهای نظری و عملی
  • پایدار - تلاش به سمت راه حل ها و خدمات طولانی مدت و طولانی مدت

ارزش های ما

ارزشهای ما نشانگر شیوه های ما است. ما یکپارچگی ، اعتبار ، مسئولیت پذیری ، شفافیت ، ارزش های اخلاقی و سیستم های مبتنی بر شایستگی را از بالاترین لحاظ حفظ کرده ایم. بی طرفی و حفظ موضع بی طرفانه نیز ارزش های اصلی ما هستند. همه کارهای ما باید از تعالی رانده شود. ما به روابطی که با دانش آموزان ، کارمندان و ذینفعان خود ایجاد کرده ایم ، اهمیت می دهیم. ما در تلاش هستیم تا از تنوع جغرافیایی اطمینان حاصل کنیم. ارزشهای ما مطابق با ابزارهای مهم بین المللی ضد فساد و اعلامیه جهانی حقوق بشر است. ما به این ارزش ها ، نهادی و نهادی وفادار هستیم و متعهدانه مسئولیت پایبندی به آنها را بر عهده می گیریم.

مکان ها

لاکسنبورگ

International Anti-Corruption Academy

Address
International Anti Corruption Academy
Muenchendorfer Strasse 2
Laxenburg

2361 لاکسنبورگ, اتریش پایین, اتریش
تلفن
+43 2236 710 718 101