IMC University of Applied Sciences Krems

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تحصیل در هنرهای کاربردی: دانشجویان ما آینده را شکل می دهند.

IMC Fachhochschule Krems یکی از مدرن ترین و بین المللی ترین دانشگاه های کاربردی در اتریش است. در حال حاضر، هر دو دوره تمام وقت و نیمه وقت، 28 برنامه نوآور درجه در اقتصاد و دیجیتال سازی در حال انجام است

انتقال دانش اول

آموزش در IMC FH Krems به ویژه عملی است و توسط آموزش رهبری و مهارت های نرم، طیف گسترده ای از زبان های خارجی و کار مرتبط با پروژه در گروه های قابل کنترل و در تماس مستقیم با معلمان مشخص می شود. IMC FH Krems به ویژه در انتقال دانش دانش و دانش پایدار برای دانش آموزان علاقمند است. یک تیم اختصاصی استادان بین المللی با آرزوهای با کیفیت و آموزشی، دانش آموزان را به بهترین شکل انگیزه می دهد و آنها را برای حرفه ای بین المللی آماده می کند. از طریق یادگیری تعاملی، تبادل مستقیم و شخصی تجربه بین دانش آموزان و معلمان، برنامه های شریک بین المللی با دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی و شرکت ها، و همچنین ارائه یک پیشنهاد تفریحی فراگیر در یکی از مناطق خاورمیانه اتریش که در IMC FH Krems مطالعه می شود، تجربه و خانه موقت است.

زندگی بین المللی

در IMC FH Krems، بین المللی به صورت روزانه مشهود است: تماس منظم با بیش از 140 دانشگاه شریک، برنامه های شغلی متعدد و همچنین دانشجویان خود که از 50 کشور مختلف می آیند. تبادل بین فرهنگی تجربه، کارآموزی در خارج از کشور، مشارکت در پروژه های پژوهشی بین المللی و سخنرانی های سردبیران بین المللی و بازدید از استادان، بخشی از آن است. علاوه بر این، زبان سخنرانی ها در حدود نیمی از برنامه های تحصیلی انگلیسی است که برای دانشجویان اتریش و بین المللی بسیار جذاب است.

مسیر شغلی در کرمس آغاز می شود

یکی از نگرانی های اصلی IMC FH Krems، ارتباط نزدیک تدریس، تحقیق و تجارت است. IMC FH Krems خود را نه تنها به عنوان یک مرکز آموزش علمی می بیند بلکه همواره به دنبال همکاری با تحقیقات و کسب و کار است. بنابراین، دانشگاه علوم کاربردی به طور قابل توجهی به این واقعیت که دانش آموزان مناسب بازار کار هستند، کمک می کند: 90٪ از تمام دانش آموزان در طی سه ماه پس از فارغ التحصیلی شغل ثابت دارند.

مکان ها

Krems an der Donau

IMC Krems

Address
IMC Fachhochschule Krems
IMC University of Applied Sciences Krems
Piaristengasse 1

A-3500 Krems an der Donau, اتریش پایین, اتریش
تلفن
+43 2732 8020