توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دروازه ای برای موفقیت شما!

University of Applied Sciences Wiener Neustadt به عنوان اولین نوع از آن در سال 1994 تاسیس شد و در میان موسسات آموزشی برتر در اتریش شمارش دارد. در حال حاضر بیش از 3600 دانش آموز در یک برنامه کارشناسی یا کارشناسی در یکی از دانشگاه های ما ثبت نام می شوند: وینر نوستادت، ویزبورگ، تولن و وین. بیش از 10000 فارغ التحصیل ما در حال حاضر به دنبال موفقیت حرفه ای هم در اتریش و هم در خارج از کشور.

FHWN در سطح بین المللی و همچنین به طور قاطعانه در سطح منطقه ای FHWN و برنامه های آموزشی و تحقیق گسترده و آینده ای را ارائه می دهد. در حال حاضر، ما 34 برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد * در پنج دانشکده: تجارت، مهندسی، علوم پزشکی، امنیت و ورزش ارائه می دهیم. بیش از 300 نفر از کارکنان و 1300 نفر از سخنرانان، برای آموزش مدرن و کارآمد در جهت تمرین گرا هستند.

ما مطابق با اعتقاد ما عمل می کنیم: دیدگاه ها از طریق یادگیری کاربردی . از طریق مفهوم آموزشی تمرینی گرا، فارغ التحصیلان ما طیف گسترده ای از دیدگاه های حرفه ای حرفه ای را ارائه می دهند. در 2015 تحقیقات استعدادهای درخشان Universum، دیدگاه های شغلی عالی توسط دانشجویان ما تأیید شد که FHWN به عنوان دانشگاه با بیشترین توانایی استخدام - شایستگی اعمال مهارت های به دست آمده مستقیما در محل کار بر عهده داشتند.

علاوه بر یک ارتباط عمیق، تمرکز ما بر روی تحقیقات کاربردی است . بسیاری از آزمایشگاه های تحقیقاتی ما، فضاهای کاربردی و اتاق های سمینار مجهز به تکنولوژی روزمره هستند که تضمین آموزش ابتدایی را فراهم می کنند. علاوه بر این، برنامه های مهندسی و علمی ما در پروژه های تحقیق و توسعه خود توسط FOTEC، شرکت تحقیقاتی FHWN خود حمایت می شود.

یکی دیگر از کانون های اصلی در FHWN ، بین المللی ما است. با هم اکنون 95 دانشگاه شریک در سراسر جهان ، دانش آموزان ما فرصت های زیادی برای صرف یک ترم در خارج از کشور برای ادامه تحصیل یا انجام کارآموزی خود دارند. در FHWN ، برقراری ارتباط و برقراری ارتباط با شرکای بین المللی در کسب و کار، صنعت و تحقیقات در هنگام پرورش حرفه ای، ارتباطات ارزشمندی ارائه می دهد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

University of Applied Sciences Wiener Neustadt

مشاوره کسب و کار بین المللی (BCi) یک برنامه درجه یک کسب و کار با کیفیت بالا و چالش برانگیز در سطح کارشناسی ارشد است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. ... [+]

دروازه شما برای رهبری در تجارت بین المللی است

برنامه کارشناسی ارشد بین المللی مشاوره کسب و کار (MBCi) یک برنامه تمرکز بین المللی است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. این محیط ویژه ای را تحریک می کند که در آن شما و همکارانتان از بسیاری از ملت های مختلف و زمینه های فرهنگی با همکاری یک دانشکده بین المللی کار می کنند.

بر اساس درجه اول در کسب و کار، برنامه دو ساله شما را برای موقعیت های رهبری آینده در شرکت های جهانی آماده می کند. در برنامه MBCi شما می توانید تخصص خود را در یکی از دو تخصص قرار دهید:... [-]

اتریش وینر نوستاد
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Fachhochschule Wiener Neustadt
City Campus, Schlögelgasse 22-26

Wiener Neustadt, اتریش پایین, 2700 AT
Social Media