University of Applied Sciences Wiener Neustadt

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دروازه ای برای موفقیت شما!

University of Applied Sciences Wiener Neustadt به عنوان اولین در نوع خود در سال 1994 تأسیس شد و جزء مؤسسات برتر آموزشی در اتریش به حساب می آید. هم اکنون بیش از 4000 دانشجو در یکی از دانشگاه های ما در یک برنامه کارشناسی یا کارشناسی ارشد ثبت نام می کنند: وینر نوستاد ، ویزلبورگ ، تولن و وین. هم اکنون بیش از 12000 فارغ التحصیل ما مشاغل موفق را در اتریش و خارج از کشور دنبال می کنند.

FHWN شبکه های بین المللی و همچنین محکم در سطح منطقه ای ، برنامه های آموزشی و پژوهشی گسترده و آینده گرا را ارائه می دهد. در حال حاضر ، ما 37 برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد را در پنج دانشکده: تجارت ، مهندسی ، علوم بهداشتی ، امنیتی و ورزشی ارائه می دهیم. بیش از 440 کارمند و 1300 مدرس ، آموزش مدرن و کارآمد محور را ارائه می دهند.

ما مطابق با اعتقاد ما عمل می کنیم: دیدگاه ها از طریق یادگیری کاربردی . از طریق مفهوم آموزشی تمرینی گرا، فارغ التحصیلان ما طیف گسترده ای از دیدگاه های حرفه ای حرفه ای را ارائه می دهند. در 2015 تحقیقات استعدادهای درخشان Universum، دیدگاه های شغلی عالی توسط دانشجویان ما تأیید شد که FHWN به عنوان دانشگاه با بیشترین توانایی استخدام - شایستگی اعمال مهارت های به دست آمده مستقیما در محل کار بر عهده داشتند.

علاوه بر یک ارتباط عمیق، تمرکز ما بر روی تحقیقات کاربردی است . بسیاری از آزمایشگاه های تحقیقاتی ما، فضاهای کاربردی و اتاق های سمینار مجهز به تکنولوژی روزمره هستند که تضمین آموزش ابتدایی را فراهم می کنند. علاوه بر این، برنامه های مهندسی و علمی ما در پروژه های تحقیق و توسعه خود توسط FOTEC، شرکت تحقیقاتی FHWN خود حمایت می شود.

یکی دیگر از کانون های اصلی FHWN ، بین المللی بودن ما است. با 100 دانشگاه همکار در حال حاضر در سراسر جهان ، دانشجویان ما فرصتهای بسیاری برای گذراندن یک ترم در خارج از کشور برای ادامه تحصیل یا انجام کارآموزی خود دارند. در FHWN ، تعامل و ارتباط با شبکه با شرکای بین المللی در تجارت ، صنعت و تحقیقات هنگام راه اندازی حرفه ای ارتباطات ارزشمندی برقرار می کند.

مکان ها

وینر نوستاد

Address
Fachhochschule Wiener Neustadt
City Campus, Schlögelgasse 22-26

2700 وینر نوستاد, اتریش پایین, اتریش

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: