FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

FH Kufstein در حال حاضر دارای 2200 دانشجو از بیش از 50 کشور است که یک فضای بین المللی و چند فرهنگی را ایجاد می کنند. این واقعیت که ما بیش از 210 دانشگاه شریک در سراسر جهان داریم به این معنی است که سالانه بیش از 200 دانشجوی ورودی بین المللی میزبان FH Kufstein هستند و حتی تعداد بیشتری از دانشجویان ما برای یک ترم یا سال برای تحصیل در خارج از کشور می روند.

123319_FHKufsteinGehen_10.jpg(ج) FH Kufstein Tirol

علاوه بر این ، با حدود 500 مدرس پیمانکاری ، FH Kufstein نقش مهمی در اقتصاد منطقه ایفا می کند. طیف وسیعی از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد - ارائه شده در دو قالب تمام وقت و پاره وقت - برای پاسخگویی به خواسته های حرفه ای صنایع مربوطه طراحی شده است. FH Kufstein همچنین با همکاری چندین دانشگاه شریک مشهور بین المللی ، یک برنامه تحصیلات تکمیلی را تدوین کرده است. بنابراین فارغ التحصیلان برنامه های مدرک ما چشم اندازهای خوبی برای پر کردن موقعیت های چالش برانگیز در رشته خود و پیشبرد مشاغل خود دارند.

123318_FHKufsteinFeatures_188.jpg

(ج) FH Kufstein Tirol

محوطه جذاب در محيط جذاب

FH Kufstein در ساختمان هایی قرار دارد که شامل اتاق های مدرن و فضای کاری، یک کتابخانه و یک کافه تریا است. این دانشگاه در منطقه سبز و پارک سخاوتمندانه واقع شده است که در مجاورت مرکز شهر واقع شده است. بسیاری از امکانات ورزشی و فرصت های اوقات فراغت، و همچنین مراکز فرهنگی و شهرهای مجاور منطقه، باعث ایجاد هیجان انگیز و بین المللی می شوند.

123321_IMG_5524_cmyk.jpg(ج) FH Kufstein Tirol

مفهوم تحقیق

عملکرد برجسته در تحقیق و توسعه ضروری برای آموزش و یادگیری کارآمد و علمی است. بنابراین، FH Kufstein یک R را ایجاد کرده است

123320_FHKufsteinFeatures_146.jpg(ج) FH Kufstein Tirol

مکان ها

کوفشتاین

Fachhochschule Kufstein Tirol

Address
FH Kufstein
Andreas Hofer-Straße 7

6330 کوفشتاین, تیرول, اتریش
تلفن
+43 5372 71819