توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده مطالعات بین المللی وین یک مدرسه حرفه ای تحصیلات تکمیلی است که برای آماده سازی استادان فارغ التحصیل دانشگاه و کالج برای حرفه های بین المللی و موقعیت رهبری در سازمان های بین المللی، اتحادیه اروپا، در خدمات عمومی و در کسب و کار بین المللی اختصاص داده شده است. زمینه های اصلی آموزش شامل روابط بین الملل، علوم سیاسی، حقوق بین الملل و اتحادیه اروپا، اقتصاد، تاریخ و زبان ها است.

علاوه بر این، دانشکده بین المللی مطالعات وین ارائه می دهد - برنامه های آموزش اجرایی - دوره تابستانی برای زبان آلمانی و مطالعات اتریشی - کنفرانس ها و سخنرانی ها با چهره های شناخته شده از سیاست، اقتصاد و فرهنگ تحقیقات دانشگاهی

بیانیه مأموریت

دانشکده مطالعات بین المللی وین یک مدرسه حرفه ای تحصیلات تکمیلی است که برای آماده سازی مردان و زنان با استعداد برای حرفه های بین المللی و موقعیت های رهبری اختصاص داده شده است. فلسفه تدریس منحصر به فرد آن بر پنج ستون ساخته شده است: - بالاترین استانداردهای علمی - آموزش چند رشته ای - تعامل بین تئوری و عمل - شایستگی کامل در زبان ها - نسبت به دانشجویان و معلمان مطلوب.

این فلسفه تدریس تضمین می کند که دانشجویان در زمینه امور بین الملل تحصیلات سطح بالا را دریافت می کنند، تلاش هایی که توسط ماریا تریزا مسیحی آغاز شد، زمانی که او آکادمی را در سال 1754 تأسیس کرد.

تاریخچه دانشکده مطالعات بین المللی یونس

در سال 1754 مسیحی ترزا مسیحی، آکادمی شرقی را تاسیس کرد تا مردان جوان را برای خدمات دیپلماتیک سلطنت حبسبورگ آموزش دهد. از ابتدای آکادمی شرقی، آکادمی کنسولگری و در سال 1964 دپپلماتیک آکادمی وین، که در سال 1996 به عنوان دانشکده مطالعات بینالملل آکادمی دانمارک وین-وین به عضویت موسسه آموزش عمومی مستقل اعطا شد، تکامل یافت. بنابراین، آکادمی یکی از قدیمی ترین انواع جهان است.

شبکه های

دانشکده بین المللی مطالعات بین المللی یکی از اعضای شبکه های مختلف است که فعالیت ها و ابتکارات آنها مردم را در زمینه روابط بین الملل جمع می کند. علاوه بر این، توافقات همکاری، دانش آموزان را برای تکمیل بخشی از مطالعات خود در یک دانشگاه شریک می سازد.

انجمن بین المللی آموزش های دیپلماتیک (IFDT) انجمن بین المللی آموزش دیپلوماتیک، دایان ها و مدیران نزدیک به 100 آکادمی دیپلماتیک و موسسات روابط بین الملل را در سراسر جهان جمع آوری می کند. این کمپانی در سال 1972 با ابتکار مشترک Diplomatische Akademie Wien و ادوارد والش، دانشکده خدمات خارجی، دانشگاه جورج تاون، واشنگتن دی سی تاسیس شد.

این انجمن هر ساله برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد روند اخیر دیپلماسی و تجربیات به دست آمده در آموزش برای حرفه های دیپلماتیک و بین المللی می آید.

برنامه های تحصیلات تکمیلی برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشکده بین المللی مطالعات وینا برای دانش آموزان "استاد مطالعات پیشرفته بین المللی" باز می شود. دانش آموزان MAIS فرصت دارند که سال دوم تحصیلی خود را در یک دانشگاه شریک تحصیل کنند.

ClubDA از سال 1964 تاکنون 1700 دانش آموز از بیش از 100 کشور موفق به انجام برنامه های آکادمیک دندانپزشکی آکادمی وین شده اند. باشگاه فارغ التحصیلان دانشکده دبیرستان (ClubDA) با هدف فعال کردن فارغ التحصیلان به راحتی در ارتباط با یکدیگر و تحصیلات تکمیلی پس از تحصیل آنها تأسیس شد. علاوه بر این، این شبکه جهانی همکاری خوبی برای فارغ التحصیلان DA در مسیر موفقیت آنها را فراهم می کند.

کمک های مالی Fulbright دانشکده بین المللی مطالعات وین و کمیته فولبرایت در اتریش به طور مشترک یک گرانت دانشجویی فلوبرایت-دیپلماتیک و یک آکادمی فلاطری-دیپلماتیک است که پروفسور روابط بین الملل گرانت را ارائه می دهد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Diplomatische Akademie Wien – Vienna School of International Studies

این برنامه MAIS یک برنامه علمی دو ساله که مراکز در مطالعات پیشرفته سیاست و روابط بین الملل، اقتصاد بین الملل، تاریخ، و قوانین بین المللی و اروپایی است. ... [+]

برنامه MAIS یک برنامه علمی دو ساله که مراکز در مطالعات پیشرفته سیاست و روابط بین الملل، اقتصاد بین الملل، تاریخ، و قوانین بین المللی و اروپایی است.

دانش آموزان باید برای تکمیل پایان نامه میان رشته ای در این برنامه مبتنی بر تحقیق. مجهز به دانش گسترده، مهارت های تحلیلی قوی، برخی از مهارت زبان، و تجربه یک جامعه بین المللی، فارغ التحصیلان اقدام به موقعیت خود را در سازمان های بین المللی، کسب و کار، و دولت و یا به تحقیق بیشتر و مشاغل دانشگاهی. MAIS مدرک کارشناسی ارشد مشترک از است آکادمی دیپلماتیک و دانشگاه وین. ... [-]

اتریش وین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Diplomatic Academy of Vienna

Address
Favoritenstraße 15a
1040 وین, وین, اتریش