Carinthia University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از بدو تأسیس ، FH Kärnten به یک موسسه آموزشی منحصر به فرد در کارنتین تبدیل شده است. Due to the constant further development of the study programs of Carinthia University of Applied Sciences and intensive cooperation with industry and science, FH students are sure to have a future-oriented education.

FH Kärnten مدل ارتباط فوری عملی است. Principal and part-time employees, as well as guest lecturers from industry, ensure interdisciplinary, internationally oriented university education. Currently, around 30-degree programs are offered in the fields of technology, health, and social affairs, as well as economics.

7 دلیل تحصیل در FH Kärnten

رو در رو

ما به دلیل فضای باز و خانوادگی خود شناخته شده ایم. در دانشگاه ما به همزیستی شخصی دانشجویان ، کارمندان و اساتید اهمیت زیادی داده شده است. گروه های کاری کوچک پشتیبانی فردی را فعال می کنند.

بین المللی

ما یک دانشگاه با گرایش بین المللی هستیم. Carinthia University of Applied Sciences با بیش از 160 دانشگاه در سراسر جهان همکاری می کند. بی نهایت جهان وطنی ، واقع در محل تلاقی سه فرهنگ در منطقه آلپ-آدریاتیک ، بسیار نزدیک ایتالیا و اسلوونی ، شرایط عالی و عالی را برای مطالعات چند زبانه به دانشجویان محلی و بین المللی ارائه می دهد.

جهت گیری عملی

ترکیبی از مطالعه و تمرین ، کیفیت آموزش و تحقیق را تضمین می کند. این توسط بسیاری از مهمانان بین المللی و معلمان نیمه وقت ما از صنعت و تجارت ارائه می شود. همکاری با شرکتهای منطقه ای و خارجی نه تنها محدوده دوره های عملی و محور را تضمین می کند بلکه دانش علمی را نیز تضمین می کند.

جهت گیری و پایداری آینده

دوره های نوآورانه تحصیل در حاشیه Carinthia University of Applied Sciences ویترینی برای تحقیقات و توسعه پایدار است. موضوعات امیدوار کننده در همه زمینه های مطالعه نقش مهمی دارند.

طبیعت ، فرهنگ و روش زندگی بی نظیر

تحصیل در کارینتیا سرگرم کننده است! این دانشگاه در کوههای بتونی ، دره ها و دریاچه ها غوطه ور است. طیف گسترده ای از فرصت های ورزشی و اوقات فراغت در هر زمان از سال وجود دارد. منظره زیبا کارینتیایی کیفیت زندگی بی نظیری را در اطراف مطالعات شما تضمین می کند.

فضای خلاق ، جوان و پویا

علاوه بر مطالعات آنها ، شبکه های جوان و پویا فرصت های مناسبی برای به دست آوردن جایگاه در بخش استارتاپ ارائه می دهند. مراکز فکری ، انکوباتورها ، کارگاههای جذاب نوآوری و رویدادهای بسیاری دانشجویان FH Kärnten و کارآفرینان منطقه را گرد هم آورده و آنها را قادر می سازد تا در مراحل اولیه برای پروژه های مشترک آینده با یکدیگر آشنا شوند.

این ترکیب باعث می شود

از کجا و بالاتر از همه ، آنچه شما می خواهید مطالعه کنید می خواهد به خوبی تفکر شود. Carinthia University of Applied Sciences یک انتخاب را بسیار آسان می کند: در اینجا ، شما می توانید ترکیبی بی نظیر از طیف گسترده ای از مطالعات هیجان انگیز و عمل گرا و کیفیت زندگی بی نظیر را بیابید.

مطالعات ضمن خدمت

آموزش ضمن خدمت ، کلید برنامه ریزی شغلی شخصی است. به عنوان یک دانشجوی Carinthia University of Applied Sciences ، برنامه درسی شما به گونه ای سازماندهی شده است که می توانید تحصیلات و شغل خود را آشتی دهید.

125800_pexels-photo-1438072.jpegهزاره ساله Buro / Pexels

مدل

Carinthia University of Applied Sciences پویا و گفتگو محور برای علوم کاربردی با ریشه های منطقه ای و جهت گیری های بین المللی است. در زمینه های بهداشت و درمان ، امور اجتماعی ، فناوری و اقتصاد فعالیت می کند. وظایف اصلی آن در زمینه های مطالعه و تدریس ، کاربردی برای تحقیق ، انتقال دانش و آموزش بیشتر است.

چشم انداز

"ما می خواهیم خود را به عنوان یک دانشگاه در زمینه تدریس و تحقیقات کاربردی در زمینه های اصلی فناوری ، تجاری ، بهداشتی و اجتماعی در صدر دانشگاه های اتریش قرار دهیم!"

منشور تنوع

منشور تنوع ابتکاری برای تقویت قدردانی از همه اعضای جامعه است - صرف نظر از جنسیت ، سن ، نژاد و رنگ ، گرایش جنسی ، دین و عقیده و ناتوانی جسمی یا روحی. منشور تنوع یک تعهد عمومی و داوطلبانه است. این استوار مبتنی بر این تشخیص است که تنوع یک ویژگی اساسی اروپا است - تاریخ و همچنین جامعه آن. این مزایا و فرصتهایی که تنوع ارائه می دهد را می بیند و می شناسد.

مدیریت دانشگاه

Carinthia University of Applied Sciences در سال 1995 در قالب حقوقی یک انجمن به عنوان حامل برنامه های مطالعاتی Fachhochschule در کارینتیا تأسیس شد. صندلی انجمن در Spittal an der Drau بود. از ابتدای سال 2002 ، دانشگاه کارینتیا - بنیاد خیریه خصوصی حامی و نگهدار برنامه های مدرک FH بوده است.

این بنیاد خصوصی با کمک دولت فدرال ، ایالت کارینتیا ، و جوامع ویلاخ ، اسپیتتال / درا ، کلاگنفورت و فلدکیرشن تأمین می شود. همچنین حق عضویت انجمن که به یکی از 15 مؤسس بدل شده است و همچنین کمکهای مالی و درآمد حاصل از وقایع ، در تأمین اعتبار عملکرد سازمان کمک می کند.

پیوند بین کارمند و کارفرما

ما نه تنها مسئول اعمال خود هستیم بلكه برای آنچه انجام نمی دهیم نیز مسئول هستیم. (مولیر)

شورای کار اتصال بین کارمندان و کارفرما است. وظیفه این است که به عنوان یک واسطه عمل کنید ، بلکه همچنین به عنوان یک مرکز خرید عمل کنید. تیم فعلی شورای کار خود را به خوبی هماهنگ و تکمیل می کند و مشتاق است نگرانی های همه همکاران را به صورت مثبت پیاده سازی کند.

یک شورای کار منتخب می تواند - بر اساس همبستگی در نیروی کار - به طور فعال و مداوم نگرانی های همکاران خود را برطرف و نمایان سازد. علاوه بر "تجارت اصلی" ، نمایندگی کارکنان نسبت به کارفرما Fachhochschule Kärnten ، شورای کار ، همچنین در ارتقاء منافع اقتصادی ، اجتماعی ، بهداشتی و فرهنگی کارمندان نیز مراقبت می کند.

مکان ها

Feldkirch

Address
Hauptplatz 12
A-9560 Feldkirch, ورارلبرگ, اتریش

کلاژنفورت

Address
Primoschgasse 8-10
کلاژنفورت, کارینتیا, اتریش

ویلا

Address
Europastraße 4
ویلا, کارینتیا, اتریش

Spittal an der Drau

Address
Villacher Straße 1
Spittal an der Drau, کارینتیا, اتریش