University of Naples

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Naples فدریکو دوم در سال 1224 توسط یکی از مؤسسات امپریالیست فردریک II Hohenstaufen، پادشاه سیسیل و امپراتور مقدس رومی تاسیس شد. این اولین بودجه دانشگاهی در اروپا بود.

امروزه دانشگاه ها دوره های آموزشی را اساسا در تمام رشته های دانشگاهی ارائه می دهد که منجر به صد و پنجاه و پنج درجه فارغ التحصیلی می شود. امکانات تحقیقاتی برای همه این دوره ها پشتیبانی می کند. دانش آموزان فرصتی برای ادامه تحصیلات فکری و همچنین کسب مهارت های حرفه ای به دست می آورند. ثبت نام کنونی دانش آموزان نزدیک به 97000 نفر است و پرسنل دانشگاهی در حال حاضر 3،121 نفر هستند.

این دانشگاه از سه بخش تشکیل شده است (Poli) که به عنوان نهادی نیمه مستقل برای مدیریت آموزش و تحقیقات سیزده مدرسه و هشتاد و دو واحد در داخل هر بخش، با توجه به پروفیل های علمی و پژوهشی، گروه بندی می شوند. بنابراین، بخش علوم و فناوری شامل دانشکده علوم (که به نوبه خود شامل مدارس ریاضی، فیزیک و علوم طبیعی)، دانشکده مهندسی و دانشکده معماری است. بخش علوم انسانی شامل دانشکده پزشکی و جراحی، دانشکده داروسازی، دانشکده دامپزشکی، دانشکده کشاورزی و دانشکده علوم بیوتکنولوژی است. بخش علوم اجتماعی و انسانی شامل دانشکده اقتصاد، دانشکده حقوق، دانشکده هنرهای آزاد، دانشکده علوم سیاسی و دانشکده جامعه شناسی است. بسیاری از سازمان های دیگر نیز بخشی از دانشگاه فدریکو را تشکیل می دهند. این شامل خوشه ای از 14 موزه بسیار تخصصی است که طیف گسترده ای از زمینه ها را پوشش می دهد و دو باغ گیاه شناسی دارای گونه های منحصر به فرد است.

مرکز کتابخانه مرکزی با کتابخانه ها و کتابخانه های مدرسه ارتباط دارد؛ این برنامه بسیاری از برنامه های دیجیتالی را طراحی می کند تا دسترسی آزاد و انتشار گسترده ترین مطالب منتشر شده را در اختیار کارکنان دانشگاهی قرار دهد. هفده مرکز تحقیقاتی بین ادارات (نمودار سازمانی در صفحه 18 را ببینید) برای دانشمندان همه ادارات و مدارس و یازده مرکز خدمات و مراکز آموزشی وجود دارد.

دانشگاه فدریک دوم دارای سنت ترویج و حمایت از انجمن های دانشجویی است. بیش از پنجاه انجمن دانشجویی در حال حاضر فعال هستند، که دانشجویان را جمع می کنند، از زمینه های فرهنگی و اجتماعی متنوعی دارند. این انجمن ها ابتکارات و فعالیت های متفاوتی را شامل می شود، از جمله رویدادهای ورزشی، هنر، انجمن های اجتماعی و سیاسی.

محل برگزاری این دانشگاه بارها و بارها در طول قرن ها از تاریخ آن تغییر کرده است (به تاریخ نگاه کنید). امروزه اندازه دانشگاه این است که سالن های آن در سراسر شهر ناپل و محیط اطراف آن گسترش یافته است. سه دانشگاه بزرگ در مرکز شهر، حومه شمالی و غربی قرار دارد. مجلس سنا و دفاتر اصلی اداری همراه با دانشکده حقوق و هنر لیبرال در مرکز ناپل قرار دارند؛ دانشگاه های بسیار جدیدتر بر روی تپه Camaldoli (شمال) و مناطق Fuorigrotta (غرب)، میزبان مدارس پزشکی و داروسازی و دانشکده علوم و اقتصاد است.

دانشکده پزشکی شامل یک بیمارستان دانشگاهی بزرگ به عنوان بخشی از سیستم بیمارستان بسیار بزرگتر است که شامل بیمارستان چند کاره "Cardarelli"، بزرگترین بیمارستان جنوب ایتالیا موسسه سرطان و بیمارستان بیماری های عفونی است.

مکان ها