توضیحات رسمی را مطالعه کنید

esocaet CADFEM پرورش صلاحیت حرفه ای در زمینه شبیه سازی از طریق سمینارها، آموزش آنلاین، و ترم دانشگاه. بنابراین، فرصت پیشرفت آموزشی ما اجازه می دهد شما را به تقویت مهارت های خود را برای طیف گسترده ای از CAE-مسئولیت، صرف نظر از نرم افزار شبیه سازی استفاده می کنید. برای این منظور، ما با اساتید و متخصصان صنعت محترم، که آوردن تخصص از انواع دانشگاه ها و زمینه های حرفه ای همکاری کنند.

با شرکت در فرصت های پیشرفت آموزشی ما به شما این شانس را به پیشبرد تخصص شبیه سازی خود را با جدیدترین فن آوری و یا برای پر کردن هر شکاف های دانش از طریق سمینارها ما است. ارائه برنامه های ما قطعا بهره مند خواهند شد کیفیت کار خود را، شما را قادر به انجام با بهره وری بیشتر، خلاقیت و نوآوری است. شما از این فرصت برای بهبود کار خود را، که به نوبه خود خود رفاه شخصی و رضایت خود را در کوتاه مدت را تحت تاثیر قرار، و در نهایت زندگی شما را تحت تاثیر مثبت در بلند مدت است. پس از همه، شما یک بخش قابل توجهی از زندگی خود را در محل کار صرف.

ما فرصت های آموزشی حرفه یکپارچه متاسفانه رایگان نیست، اما آنها قطعا ارزش آن را دارند: شرکت کنندگان تایید کرده اند که سرمایه گذاری در وقت و پول پرداخت کردن!

شبیه سازی مبتنی بر مهندسی / مهندسی به کمک کامپیوتر (CAE) از تجزیه و تحلیل اولیه از ایده مفهوم برای اولین بار به بررسی و بهبود مستمر از ویژگی های محصول در مراحل مختلف توسعه تا زمانی که بهینه سازی پردازش ماشین یا سایر روشهای جایگزین - مهندسی بر پایه شبیه سازی استفاده مداوم از شبیه سازی در سراسر فرایند توسعه محصول است. استفاده از FEM (روش المان محدود) و یا CFD (دینامیک سیالات محاسباتی) آغاز شد چند سال پیش، به ویژه در بخش هوا فضا، صنعت خودرو و در رشته مهندسی عمران، بنابراین امروزه روش تقریبا در تمام بخش های صنعتی تاسیس شده است و همچنین در برنامه های کاربردی دیگر مانند پزشکی. روش کنونی را می توان به شبیه سازی کل سیستم ها و به بررسی کامل محصولات در حالات فشار بالا واقعی در پیش است.

شبیه سازی به ما کمک کند درک جامع از محصول افزایش و پاسخ به یک سوال کلیدی: می توانید کالا تحقق آنچه آن را به مشتری وعده داده شده؟

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

esocaet Studies by CADFEM

از سال 2005 بسیاری از مهندسان و دانشمندان با موفقیت مطالعه از طریق علوم مهندسی بر پایه شبیه سازی برنامه کارشناسی ارشد پاره وقت است (مع م ش)، با تمرکز بر مکانیک کاربردی مح ... [+]

مروری بر برنامه سال 2005 اولین بار برنامه کارشناسی ارشد پاره وقت است مکانیک کاربردی محاسباتی به طور مشترک توسط دانشگاه های علوم کاربردی لندشوت و اینگولشتات و همچنین CADFEM ارائه شده است. از آن زمان بسیاری از مهندسان و دانشمندان با موفقیت مطالعه از طریق علوم مهندسی بر پایه شبیه سازی برنامه کارشناسی ارشد پاره وقت است (مع م ش)، با تمرکز بر مکانیک کاربردی محاسباتی. مدارک تحصیلی ممکنکارشناسی ارشد (M.Eng.، 90 ECTS اعتبارات) مطالعات ماژول به رسمیت شناختن شایستگی، که شرکت کنندگان در حال حاضر در کار به دست آوردن برنامه سالانه در ماه سپتامبر شروع می شود. کسانی که با دانش پس زمینه خاص ممکن است این امکان را به ثبت نام بعد داشته باشد. برنامه ریزی انعطاف پذیر: درجه کارشناسی ارشد معمولا چهار ترم طول بکشد. با کاهش دوره بار آن را طولانی تر خواهد شد. ترکیبی جامع از ماژول به عنوان مورد نیاز استادان با تجربه از دانشگاه های مختلف و از صنعت زبان آموزش زبان انگلیسی است یادگیری مادام العمر: حتی پس از اتمام درجه، شما می توانید دوره های ماژول است. شرکت کنندگان گروه ... [-]
آلمان Landshut Ingolstadt Grafing
اکتبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
4 ترم ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی