WHU – Otto Beisheim School of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

WHU - اتو مدرسه Beisheim مدیریت به دنبال برتری در همه چیز آن را ندارد. این فلسفه است ادعای ما تاکید "برتری در آموزش مدیریت." هدف ما از برتری دستیابی از طریق انگیزه و تعهد از دانش آموزان WHU و کارکنان (شور)، پاسخ خود را برای مسئولیت اجتماعی (مردم) و ایمان راسخ به این اصل که نتایج تعداد دفعات مشاهده شده (عملکرد).

شور

برای ترویج کارآفرینی، تفکر خلاق و عمل، ما یک محیط فکری و خلاق است که توسط التزام و تعهد از همه درگیر مشخص فراهم می کند.

انسان ها

ما را تقویت، تشویق و به چالش کشیدن توسعه شخصی فردی و مسئولیت اجتماعی از طریق اعتماد متقابل، حمایت و احترام در یک جامعه از دانشجویان، فارغ التحصیلان و استادان.

کارایی

ما به ارائه دانش آموزان ما با متعهد برجسته بین المللی گرا و تا به تاریخ آموزش و آموزش و پرورش، که بر اساس تحقیقات خود WHU است.

شور و شوق، مردم و عملکرد پایه های برنامه های ما هستند. برای آموزش و در آموزش رهبران آینده اقتصاد: فقط فعالانه پیشبرد رویکردها و نوآوری و کارآفرینی می تواند هدف ما ما رسیدن به. روح WHU همیشه حاضر، به دنیا آمد از اعتماد متقابل، حمایت و احترام، تحمل مدت ها پس از زمان صرف شده در مدرسه کسب و کار. این فرد آماده به قبول مسئولیت در کسب و کار و جامعه است. فرهنگ عملکرد در WHU است که هر دو در دانشجویان و فارغ التحصیلان عالی آن، و همچنین در تحقیق و دانشگاهیان بسیار عالی است، بارها و بارها توسط رتبه بندی و اعتبارنامه مستقل به رسمیت شناخته منعکس شده است.

مکان ها

والندار

Address
WHU - Otto Beisheim School of Management
WHU Campus Vallendar
Burgplatz 2

56179 والندار, راینلاند-پلاتینات, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: