توضیحات رسمی را مطالعه کنید

66821_top.jpg

نوآورانه، بین رشته ای، بین المللی: این سه کلمه خلاصه آنچه را University of Tübingen خاص می سازد. پاسخ توبینگن به چالش های آینده در یک جهان جهانی، بسیار عالی است. ما مبادلات را با شرکای سراسر جهان حفظ می کنیم - هم در موسسات آموزش عالی و هم در موسسات تحقیقاتی غیر دانشگاهی. شبکه ها و همکاری بین مرزهای دانشکده و موضوع، پایه های استراتژی موفق ما هستند. این در موقعیت خوب ما در رتبه بندی بین المللی منعکس شده است. علاوه بر این، ما یکی از 11 دانشگاه آلمانی با عنوان "عالی" است.

سنت های بلند

دانشگاه تیبینگن با بیش از 500 سال از تاریخ، یکی از قدیمی ترین آلمان ها است. بسیاری از روشنفکران بزرگ در تبتینگن، از جمله کپلر، هگل، هولدرلین و شلینگ، در تیبینگن کار کرده اند. لوس نابغه - روح محل - در حال حاضر قوی تر از همیشه است.

تاریخ فیزیک در تیبینگن

ریاضیات و فیزیک با نجوم در تیبینگن آغاز شد. در حال حاضر در سال 1507، یعنی 30 سال پس از تاسیس دانشگاه، دوک اولریش، پرفسور یوهانس استوفلر (1452-1531) به استاد "Mathesis" به دانشکده هنرمندان احضار شد. در این زمان، ریاضیات و نجوم در تیبینگن با یکدیگر ارتباط داشتند. استوفلر در ابتدا از طریق صدور ناهنجاری های نجومی خود، که در آن دوره سیارات را تا 20 سال پیش پیش بینی کرده بود، شناخته شده بود.

او همچنین ساعت نجومی را در سالن شهر تیبینگن ساخت. او به دنبال نمایندگان نجوم مانند مایکل مستلین (1646-1546)، معلم جوهانس کپلر و ویلهلم شوکارد (1529-1635) بود که اولین ماشین محاسباتی را برای محاسبات نجومی خود طراحی کرد. Schickard در تیبینگن برای عبری و نجوم مشغول به تحصیل بود. یوهانس کپلر (1571-1630)، که نام آن هر ساله دانشکده یک رویداد دانشگاهی را برگزار می کند، تنها به عنوان یک دانشجوی در Tübingen بود. اختلاف نظر در مورد نظریه های مذهبی مانع شد تا کپلر به یک استاد در تیبینگن منصوب شود.

در سال 1863 اولین دانشکده علوم دانشگاهی در آلمان در تیبینگن تاسیس شد. این علاوه بر صندلی های ریاضیات و فیزیک که برای زمین شناسی، شیمی، گیاه شناسی و زیست شناسی بود، تشکیل شد. در قرن نوزدهم، مهمتر از همه، کارل فردیناند براون (1850-1918)، که در زمینه نوسانات الکترومغناطیسی به مدت 10 سال کار کرده است، از سال 1885 شروع به کار کرد. او اسیلوسکوپ اشعه کاتدی - لوله Braun - نقطه شروع برای توسعه تلویزیون و مانیتورهای کامپیوتری. سهم او در توسعه تکنولوژی آنتن، ایستگاه های رادیویی و تلویزیونی قدرتمند را فعال کرد.

در نیمه اول فیزیک قرن بیستم در تیبینگن به ویژه فیزیک هسته ای مشخص شد. اسامی فریدریش پشتن (1865-1947)، ارنست پشت (1948-1936) و والتر گارلاخ با آزمایشهای اولیه در مورد فیزیک اتمی و مکانیک کوانتومی همراه است. هانس گایگر (1882-1945) در زمینه ریاضیات و فیزیک هسته ای کار می کرد. با نام او در درجه اول شمارشگر Geiger برای تشخیص ذرات یونیزه همراه است.

در تابستان 1970 دانشكده رياضيات و علوم طبيعي به بخشهاي مختلفي تقسيم شد. در میان دیگران، دانشکده ریاضی و فیزیک - از سال 1979 فیزیک دانشکده - بوجود آمد. در نیمه تابستان 1973، بخش بزرگی از موسسات این دانشکده ها می تواند به ساختمان های جدید در منطقه Morgenstelle حرکت کند.

دانشکده ریاضی و دانشکده فیزیک به عنوان بخشی از اصلاحات ساختاری دانشگاه در تیرماه سال 1382، به یک دانشکده ریاضی و فیزیک مشترک متصل شد. در یک اصلاحات ساختاری بعدی در نیمه یازدهم سپتامبر 2010، دانشکده ریاضیات و علوم طبیعی تاسیس شد و فیزیک در حال حاضر بخشی از این دانشکده است.

68240_neckarfrontkobusch.jpg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

University Of Tuebingen

تمرکز برنامه کارشناسی ارشد Astro و ذرات فیزیک بر روی رویکرد کمی متمایز به طور معمول در فیزیک، همراه با کسب مهارت های عملی ضروری با توجه به مجموعه های مشکل در زمینه Astro ... [+]

تمرکز برنامه کارشناسی ارشد Astro و ذرات فیزیک بر روی رویکرد کمی متمایز به طور معمول در فیزیک، همراه با کسب مهارت های عملی ضروری با توجه به مجموعه های مشکل در زمینه Astro و ذرات فیزیک قرار داده شده است.

فیزیک مستر Astro و ذرات یک برنامه دو ساله بین المللی تحقیقاتی است که توسط مرکز Kepler ایجاد شده است. این برنامه علم را از زمینه های فیزیک ذرات، استروافیزیک و کیهان شناسی متصل می کند و رشته های مختلف را در فیزیک تجربی و نظری، نجوم و استروافیسک ترکیب می کند. آموزش و پرورش به زبان انگلیسی خواهد بود که در آن دانشجویان برای افزایش بین المللی شدن در صنعت و جامعه مدرن آماده می شوند.... [-]

آلمان توبینگن
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی