University of Münster, Institute for Geoinformatics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه مونستر (آلمان Westfälische Wilhelms-Universität Münster، WWU ) یک دانشگاه عمومی است که در شهر منصور، نوردراین وستفالن واقع در آلمان قرار دارد . WWU بخشی از Deutsche Forschungsgemeinschaft است، جامعه ای از دانشگاه های پیشرو در آلمان. WWU همچنین در "ابتکار پیشرفت" آلمان موفق بوده است.

WWU در آلمان فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی ارشد شرکت Top500 است

University of Münster, Institute for Geoinformatics

ژئوآنارکتیک علم مدل سازی فرایندهای فضایی و زمان محاسباتی است. مونستر مؤسسه ژئو آگهی، لیسانس، استاد و Ph.D. درجه در ژئوآنارکتیک. زمینه های تحقیق ما عبارتند از فرایندهای پویای فضایی و زمانی، قابلیت همکاری معنایی، سیستم های کمک فضایی، مهندسی شناختی و شبکه های حسگر.

چشم انداز


مؤسسه جیوآنارتیک (Ifgi) موضع خود را در میان موسسات برجسته جهان در زمینه تحقیقات و آموزش جیوآنآنتیکایی تقویت خواهد کرد. تعداد روزافزونی از فارغ التحصیلان و نشریات با کیفیت بالا به زمینه و همچنین درک بهتر محیط زیست و تصمیمات بهتر در مورد آن کمک خواهد کرد.

مأموریت


ما بر توانایی های اثبات شده ما در کیفیت تحقیق و بهره وری، انگیزه دانش آموزان، آموزش پیش رو و شبکه های بین المللی برای آموزش رهبران و ایجاد دانش در ژئوآنارکت می پردازیم. با یکپارچه سازی رویکردهای علوم رایانه ای، فیزیکی و زندگی، مهندسی، علوم انسانی و علوم اجتماعی، نقش اطلاعات جغرافیایی در علم و جامعه را گسترش می دهیم. در دانشگاه مونستر و در جاهای دیگر، ما به جای علوم انسانی، تخصص خود را در تجزیه و تحلیل فضایی و تکنولوژی جیوآنارکتیک به تاریخ، جامعه شناسی، زیست شناسی، اپیدمیولوژی، اقتصاد و علوم تجربی ارائه می دهیم. برای اتصال به این زمینه ها، ما دوره های گسترده جیوآرآنتیک را به کار می گیریم، برای سرمایه گذاری تحقیقاتی بین رشته ای سرمایه گذاری می کنیم، و گروه های کاری بیشتری در IFGI ایجاد می کنیم.

مکان ها

مونستر

Address
مونستر, نوردراین-وستفالن, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید