University of Kaiserslautern

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

متخصصان متخصص به شما در موفقیت شما کمک می کنند

مرکز مطالعات تفریحی و مستقل (DISC) یکی از مراکز پیشرو در آلمان برای دوره های تحصیلات تکمیلی است. استقرار بیش از 20 سال تجربه در توسعه و طراحی دوره های تحصیلی برای خودآموزی هدایت شده است. این از مرکز آموزش از راه دور و آموزش دانشگاه (ZFUW)، که در سال 1992 در دانشگاه کایزرسلاوترن تاسیس شد، ایجاد شد.

  • ما مدارک تحصیلی معتبر در زمینه های جذاب و جذاب ارائه می دهیم
    در طول دوره تحصیلات خود با مشاوره، خدمات و پشتیبانی همراهی کنید.

مطالعه مستقل

مفهوم یادگیری مستقل کلیدی برای فلسفه DISC است.

  • ما مهارت های خودآموزی دانشجویان خود را تقویت می کنیم و از دانشگاه کیرسلاترن حمایت می کنیم که از طریق توسعه ی ماژول های خودآموزی برای کمک به ایجاد فرهنگ یادگیری مادام العمر کمک می کند.
  • در این راستا، ما نه تنها به دانش آموزان دانشگاه کایزرسلاوترن کمک شایانی می کنیم بلکه به کارشناسان یادگیری مستقل نیز کمک می کنیم.

مطالعه از هر نقطه در جهان

حدود 4000 فارغ التحصیل در حال حاضر از دوره های ارائه شده توسط DISC برای تقویت حرفه شان استفاده می کنند - این رقم که هیچ موسسه مشابهی برای یادگیری از راه دور در آلمان نمی تواند مطابقت داشته باشد. دانش آموزان از سراسر آلمان، همسایگی کشورهای آلمانی زبان، و همچنین از خارج از کشور، از جمله در طول اقامت در چین، هند و ایالات متحده آمریکا آمده است.

آموزش با نرخ موفقیت بالا

80٪ از شرکت کنندگان در دوره های آموزش دیسک DISC با موفقیت دوره خود را کامل می کنند. این میزان موفقیت بالا بر مبنای ترکیبی از مدیران محترم و مشهور مطالعه با یک قدم عمیق عملی، مواد مطالعاتی کلاس اول کلاس، سمینارهای آنلاین و پشتیبانی قابل اطمینان مطالعه ارائه شده توسط کارکنان DISC است.

دانشگاه کایزرسلاوترن

دوره های آموزشی آینده محور، آموزش عملی در دنیای واقعی و زیرساخت های مدرن، شرایط چارچوبی است که دانش آموزان می توانند در دانشگاه کایزرسلاوترن پیدا کنند. از زمان تأسیس آن در سال 1970، تنها دانشگاه راینلند-فالتز با تمرکز فنی و مهندسی شهرت قابل توجهی را به دست آورده است و می تواند بیش از آنکه خود را در مقابل دانشگاه های فنی تاسیس تاسیس کند.

این جایزه به دانشگاه کایزرسلاوترن در اکتبر 2009 در رقابت "آموزش عالی" اختصاص یافت و به عنوان یکی از تنها شش دانشگاه برتر در آلمان شناخته شد.

به عنوان یک دانشگاه دانشگاهی با حدود 12،500 دانش آموز (که حدود 4،000 آنها دانش آموزان از راه دور است)، بیش از 100 دوره آموزشی مبتنی بر تمرین مبتنی بر آینده را در دوازده بخش ارائه می دهد. اندازه آن به راحتی قابل کنترل است و همچنین دانش آموزان تماس نزدیک با استادان و پشتیبانی برجسته دانش آموز را تضمین می کند.

علاوه بر این، دانش آموزان از موسسات تحقیقاتی مشهور متعددی از جمله موسسه فرن هوفر، موسسه ماکس پلانک، مرکز تحقیقات هوش مصنوعی آلمان (DFKI) و موسسه مواد کامپوزیتی (IVW) بهره می برند که همگی آنها در نزدیکی محوطه دانشگاه یا نزدیک آن و همکاری نزدیک با دانشگاه در زمینه تحقیقات کاربردی.

در ژانویه 2010، دانشگاه کایزرسلاوترن و موسسات IESE، ITWM، DFKI و ITA در مجموع دو جایزه از پنج جایزه در مسابقات خوشه ای برتر که توسط وزارت آموزش و تحقیقات فدرال آلمان (BMBF) برگزار شد، برنده شدند.

دو مرکز تحقیقاتی در اواسط سال 2008 در دانشگاه کایزرسلاوترن تاسیس شد تا هدف اصلی آنها ایجاد تحقیقات هماهنگ شده تحقیقاتی از جمله مناطق خاص تحقیق و موفقیت در بودجه پروژه در محدوده اقدامات ملی و بین المللی ارتقاء تعالی باشد.

مکان ها

کایزرسلاوترن

Address
Technical University of Kaiserslautern
Distance & Independent Studies Center (DISC)
Postfach: 3049
67653 Kaiserslautern, Germany

کایزرسلاوترن, راینلاند-پلاتینات, آلمان

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: