توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MIN101

دانشکده ریاضی، انفورماتیک و علوم طبیعی (MIN) شامل گروه زیست شناسی، شیمی، علوم زمین، انفورماتیک، ریاضیات و فیزیک.

حدود 8500 دانش آموزان، که 1000 دانشجویان دکترا و 1800 معلمان کارآموز هستند، آموزش داده می شود و تحت نظارت 200 استاد و 370 دستیاران پژوهشی فوق دکترا.

در سال های اخیر، دانشکده MIN شهرت برجسته برای تحقیق و آموزش به دست آورده است. دو خوشه فدرال تعالی و کمک های مالی خارجی در مجموع 47،500،000 € در سال 2012 منعکس توسعه دانشکده و فعال کردن، در همکاری با موسسات تحقیقاتی خارجی، ترکیبی از تحقیقات پایه و میان رشته ای در موضوعات مربوط به جامعه است. مراکز تحقیقاتی از خوشه فدرال تعالی رشد به افزایش رقابت بین المللی دانشگاه هامبورگ در علوم طبیعی است.

با برنامه های کارشناسی خود را در ظرفیت کامل، دانشکده MIN کمک می کند تا برای کاهش کمبود متخصص در ریاضیات، انفورماتیک، علوم طبیعی، و فن آوری (نعناع) حرفه. برنامه های در معرض اقدامات اصلاحی مستمر. در همکاری با دانشجویان، دانشکده پیشگام تغییرات قابل توجهی مانند استقلال بیشتر در سازمان مطالعات، لغو مقررات موعد مقرر و انعطاف پذیری بیشتر و انتخاب در انتخاب ترکیب موضوع.

دانشکده MIN کردن در امتداد یک مسیر مشترک را تعیین کرده است - و اقدامات انجام شده تا کنون به بالقوه ما گواه است. ما دوست داریم که بحث حاضر در مورد تحولات ساختاری و شرایط در دانشگاه هامبورگ به با در نظر نسبت به پژوهش با کیفیت بالا و آموزش دنبال شود. این فقط می تواند در دانشگاه و دانشکده MIN تقویت می کند.

min102

دانشکده MIN شامل گروه زیست شناسی، شیمی، علوم زمین، انفورماتیک، ریاضیات و فیزیک علاوه بر مرکز بیوانفورماتیک.

حدود 8500 دانش آموزان، که 1000 دانشجویان دکترا و 1800 معلمان کارآموز هستند، آموزش داده می شود و تحت نظارت 200 استاد و 370 دستیاران پژوهشی فوق دکترا.

دانشکده دقیقه است در حال حاضر در حال توسعه خوشه تحقیقات بین رشته های زیر:

  • آب و هوا، زمین، محیط زیست
  • ماده و جهان
  • سازه و زیست شناسی و تحقیقات عفونت

این است که در زمینه های تحقیقاتی کلیدی درگیر در سراسر دانشکده انجام و مرکزی به دانشگاه هامبورگ.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

University of Hamburg - School of Mathematics, Informatics and Natural Sciences

علاقه مند به تغییرات اقلیمی هستید؟ به ما بپیوند! رویکرد منحصر به فرد: دانش آموزان همه بخش های سیستم آب و هوا را مطالعه می کنند، از جمله اقتصاد و علوم اجتماعی - دو سال - ب ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در علوم سیستم یکپارچه اقلیمی

کارشناسی ارشد زبان انگلیسی در علوم سیستماتیک محیطی یکپارچه (ICSS) ترکیبی از عناصر علوم طبيعی جوی، هیدروسیفیک، کریوسفری و بیوسفریک با علوم اقتصادی و علوم اجتماعی است. این برنامه تمرکز منحصر به فرد بین المللی بر روی فیزیک و مدل سازی دارد و سه حوزه تخصصی را ارائه می دهد:

فیزیک سیستم آب و هوابیوگرافی شیمی سیستم آب و هوااقتصاد و علوم مرتبط با آب و هوا... [-]
آلمان Hamburg
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
School of Integrated Climate System Sciences
Universität Hamburg
Grindelberg 5
20144 Hamburg
Germany

Hamburg, Hamburg, DE
Social Media