University of Bayreuth

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Bayreuth

University of Bayreuth یک دانشگاه پردیس پویا و محور در دانشگاه است. در سال 1975 به عنوان یکی از اولین دانشگاه های آلمان با مأموریت بنیانگذاری بین رشته ای تاسیس شد ، اکنون به عنوان پیشگام در تحقیقات و تدریس نوآورانه در نظر گرفته می شود. این دانشگاه با توجه به قدرت در زمینه های موضوعی اصلی و زمینه های انتخابی استراتژیک ، در حدود 13،500 دانشجو از آلمان و خارج از کشور خود را به یک محیط ایده آل برای یادگیری ، نظارت دقیق و برنامه های جذاب و بین المللی بین المللی که کاملاً به زبان انگلیسی برگزار می شود ، ارائه می دهد.

University of Bayreuth جزء بهترین دانشگاه های جوان جهان به حساب می آید ، همانطور که می توان از جایگاه آن در رتبه بندی جهانی دانشگاه تایمز (THE) در رتبه بندی جهانی "زیر 50" خبر داد. University of Bayreuth دارای شبکه بین المللی چشمگیر است و با نوآوری هایی که به تعیین استانداردهای جدید ادامه می دهد ، به تغییرات اجتماعی و فرآیندهای پاسخ می دهد. به همین دلیل ، تفکر میان رشته ای محدود به کارهای مشترکی که در پردیس سبز بی نظیر ما انجام می شود نیست. همچنین این یک عنصر اصلی در بسیاری از برنامه های مطالعاتی بین رشته ای ما است. در حال حاضر حدود 13،500 دانشجو در حدود 150 برنامه تحصیلی مختلف ارائه شده توسط هفت دانشکده دانشگاه ثبت نام کرده اند.

University of Bayreuth بر تحقیقات بین رشته ای تمرکز دارد و به لطف نهادهای تحقیقاتی مدرن و زیرساختهای تحقیقاتی طبقه اول ، فرصتهای عالی را ارائه می دهد. University of Bayreuth خوشبختانه یکی از محبوب ترین دانشگاه های آلمان در بین محققان خارجی است و مرتبا در بین رهبران در رتبه بندی هامبولت قرار می گیرد.

v

این سالها یک رهبر بین المللی در مطالعات آفریقا بوده است. دانشکده تحصیلات تکمیلی بین المللی مطالعات آفریقایی بایرویت (BIGSAS) بخشی از مجموعه تعالی "Multiple Africa" است که توسط فدرال آلمان و دولت goalt = "vernments" تأمین می شود. تحقیقات با فشار بالا و دمای بالا در موسسه تحقیقاتی Baalt = "varian" از ژئوشیمی و ژئوفیزیک تجربی همچنین "شهرت زیادی در سراسر جهان ایجاد کرده است. تحقیقات پلیمر در نسخه Unialt =" پیشرو در رتبه بندی بودجه منتشر شده توسط بنیاد تحقیقات آلمان (DFG) است. Unialt = "ورسایت بایرویت" دارای یک شبکه بین المللی فشرده از مشارکت های بین المللی unialt = "استراتژیک انتخاب شده است.

Unialt = "versity دانش آموزان و محققان خود را فراهم می کند enalt =" vironment "با تدریس و تحقیق با فضای کافی برای خلاقیت =" خلاقیت "، و از این طریق خود را در حوزه تنش بین آزادی دانشگاهی ، پیشرفت علمی ، جهت گیری عملی و اجتماعی و فرهنگی قرار دهد. مسئولیت.

Discoalt = "در خانه جدید خود خارج از خانه. بخشی از انجمن بایرویت شوید. در دانشگاه یا آنلاین می بینیم!

مکان ها

بیروت

Universität Bayreuth

Address
University of Bayreuth
95440 Bayreuth
Germany

بیروت, بایرن, آلمان
تلفن
+49 921 550

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید