توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه آگسبورگ در سال 1970 تاسیس شد و از دانشگاه های مدرن در isone بایرن. با حدود 19،000 دانش آموزان و هیات علمی در حدود 1200، آن ارائه می دهد طیف گسترده ای از برنامه های علمی در علوم طبیعی، کسب و کار، حقوق، هنر و علوم انسانی. در پژوهش آن، دانشگاه آگسبورگ متصل محلی با دیدگاه های جهانی بر محور پنج حوزه تمرکز: مطالعات فراملی, علوم بهداشت, مدیریت منابع, علم مواد و علوم کامپیوتر کاربردی. علاوه بر این، تحقیقات سطح بالا است که در تمام رشته های نمایندگی در دانشگاه انجام می شود. دانشگاه آگسبورگ است در محوطه دانشگاه محوطه سازی در جنوب این شهرستان از آگسبورگ واقع شده است، به راحتی هر دو از طریق جاده و حمل و نقل عمومی است. لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید - ما منتظر استقبال شما در اینجا!

تحصیل و زندگی در محوطه دانشگاه محوطه دانشگاه آگسبورگ یکی از مکان های مطلوب ترین برای تحصیل در آلمان است. واقع در نزدیکی مرکز شهرستان از آگسبورگ، پردیس بزرگ معماری جذاب، مخلوط را به یک پارک باغ با یک دریاچه، چشمه ها و مجسمه های هنرمندان معاصر است.

شرایط ایده آل برای مطالعه اگر بیش از 15 دقیقه طول می کشد تا به دانشگاه از ایستگاه اصلی قطار یا Königsplatz، اتوبوس مرکزی و توقف تراموا، پس از آن چیزی را اشتباه رفته است جایی. تراموا در هر پنج دقیقه ترک Königsplatz و توقف درست در وسط از دانشگاه. هزینه ثبت نام دانشگاه شامل یک "ترم بلیط" که به دانش آموزان سفر رایگان در حمل و نقل عمومی در آگسبورگ.

زندگی در آگسبورگ است که تقریبا به عنوان ارزان: حتی در مرکز شهرستان جذاب، اجاره مقرون به صرفه می باشد. علاوه بر این، بیش از 2000 اتاق و آپارتمان های موجود در خوابگاه دانشگاه وجود دارد.

هفت دانشکده دانشگاه آگسبورگ شرایط ایده آل برای تکمیل یک برنامه درجه موفقیت و در یک چارچوب زمانی معقول فراهم می کند.

هفت دانشکده تاسیس شده اند، هر کدام با استراتژی دراز مدت برای توسعه و استفاده از بیشترین امکانات تا به روز در دسترس: - دانشکده مدیریت کسب و کار و اقتصاد (تاسیس 1970) - دانشکده حقوق (تاسیس 1971) - دانشکده الهیات (تاسیس 1971 ) - دانشکده فلسفه و علوم اجتماعی (تاسیس 1972) - دانشکده زبانشناسی و تاریخ (تاسیس 1972) - دانشکده ریاضی و علوم طبیعی (تاسیس 1981) و - دانشکده علوم کاربردی کامپیوتر (تاسیس 2003).

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

University of Augsburg

برنامه کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) در علم مواد در دانشگاه آوگسبورگ فاقد شهریه برنامه مطالعه میان رشته ای اتصال چندین جنبه از فیزیک، شیمی، و روش های شناسایی و فرآوری موا ... [+]

علم مواد در دانشگاه آگسبورگ فاقد شهریه برنامه مطالعه میان رشته ای اتصال چندین جنبه از فیزیک، شیمی، و روش های شناسایی و فرآوری مواد است. برنامه کارشناسی ارشد در علوم مواد عمیق تر تخصص علمی آموزش قبلی خود را. آن را در درک خواص مواد و تعاملات بین مواد با توجه خاص به پژوهش برنامه گرا در علم و فناوری با هدف. در Augsburg، ما را تاکید قوی در علوم طبیعی (به جای مهندسی مکانیک) در علم مواد، با هدف ارائه دانش آموزان با درک عمیق از شیمیایی، خواص فیزیکی و کارکردی از مواد.... [-]

آلمان Augsburg
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی