University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مکان های زیادی وجود دارد که برای تحصیل عالی است. اما تنها یک دانشگاه Zittau / Görlitz وجود دارد . دانش آموزان می توانند از یک مکان آموزشی فوق العاده، منحصر به فرد و کلاس اولی انتظار داشته باشند که به صورت منطقه ای با درجۀ چشم انداز های رویایی در مثلث مرزی میان آلمان، جمهوری چک و لهستان مشخص شود.

تجهیزات مدرن و ارتباطات متعدد با شرکت های منطقه ای، ملی و بین المللی - این شرایط ایده آل برای مطالعه کارآمد و عملی است. و قطعا همچنین دلایلی که اکثر دانشجویان ما در دوره استاندارد تحصیلات خود را مطالعات خود را تکمیل می کنند. سپس آنها انتظار چشم انداز شغلی بالایی دارند. نرخ بالای قرار دادن فارغ التحصیلان ما - حداقل نتیجه کیفیت برجسته تدریس و تحقیق ما است.

علاوه بر این، آزمایشگاه های مدرن و سالن های سخنرانی، پردیس جدید در Zittau و محوطه دانشگاه Görlitz مستقر در رودخانه Neiße ارائه شرایط مطالعه است که دانش آموزان به دنبال بیهوده در جای دیگر.

در Zittau / Görlitz علوم دانشگاه علوم کاربردی تحصیل کرد . این به این معنی است که با بهترین شرایط برای تدریس و تحقیق، با بیش از 3800 دانش آموز، 130 استاد و بیش از 100 کارشناس تحقیق، تحصیل کرده است.

تماس با ما در سراسر جهان و بین المللی

دانشگاه علوم کاربردی Zittau / Görlitz یک موسسه آموزشی واقعا بین المللی است. همکاری دانشگاهی در مجموع 115 دانشگاه در 38 کشور وجود دارد. از آفریقای جنوبی به ایالات متحده آمریکا، از برزیل به بریتانیا به روسیه. در اینجا، اصطلاح "چشمه ای به دنیای گسترده" ابعادی ملموسی می یابد.

علاوه بر این، ما می توانیم به همکاری با تعداد زیادی از شرکای تجاری بین المللی، مدارک بین المللی شناخته شده و شبکه بین المللی ما از دانشگاه نایس اشاره کنیم. مطالعه در دانشگاه علوم کاربردی Zittau / Görlitz - به این معنی مطالعه در طول جهانی شدن است.

مکان ها

Zittau

Address
University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz
Fakultät Mathematik/Naturwissenschaften Theodor-Körner-Allee 16

02763 Zittau, ساکسونی, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: