University of Passau

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تعالی در آموزش و پژوهش

از آنجا که باز کردن درهای خود را به عموم مردم در سال 1978، دانشگاه پاساو به سرعت به یک آدرس برای اولین بار در آلمان دانشگاه توسعه یافته است. دانشگاه به طور منظم برسد موقعیت های بالا در رتبه بندی دانشگاهی، به عنوان مثال در قانون، کسب و کار و اقتصاد، علوم کامپیوتر، مطالعات ارتباطات، علوم سیاسی و مطالعات فرهنگی.

درباره 12000 دانشجویان و محققان دکترا از بیش از 90 کشور در دانشگاه پاساو ثبت نام کرد. علاوه بر تحصیل در گروه های یادگیری کوچک، دانش آموزان از اندازه کنترل از دانشگاه بهره مند شوند، در فواصل کوتاه و تجربه دانش آموز بسیار عالی می شود. مرکز ما برای مهارت های کلیدی کارکنان و دانش آموزان این فرصت را برای توسعه این مهارت های قابل انتقال همه مهم، مانند رهبری و ارتباطات، که در خواست بزرگ توسط کارفرمایان می دهد. نظرسنجی نماینده به طور منظم به سطح بالایی از رضایت دانشجویان در دانشگاه گواهی.

چشم انداز جهانی

احساسات بین المللی همواره یکی از خصوصیات برجسته و مشخص ما بوده است: دانشکده ما حفظ شبکه نزدیک گره از همکاری با شرکای دانشگاهی و تحقیقاتی در سراسر جهان است و ما باید متعدد فارغ التحصیلان فعال بخش در سراسر جهان. بخشی از دلیل فارغ التحصیلان ما تا در سطح جهانی موفق هستند این است که ما آنها را با بهترین پیش نیاز برای یک حرفه ای بین المللی ارائه: بسیاری از رشته به دانش آموزان فرصتی برای کسب یک مدرک دو در همکاری با دانشگاه های همکار بین المللی، و همه دانش آموزان ما دسترسی به طیف وسیعی از دوره های زبان و برنامه های تبادل دانش آموز باشد. برنامه های زبان موضوع خاص ما در قانون، کسب و کار / اقتصاد، مطالعات روابط فرهنگی / بین المللی و علوم کامپیوتر / ریاضیات ایده آل مطالعات کارشناسی دانش آموزان ما را تکمیل.

تجربه بزرگ دانشجویی

فارغ التحصیلان ما بسیار از کارفرمایان به دنبال، به عنوان آنها نه تنها با دانش فنی مورد نیاز برای شروع حرفه خود مجهز. آنها همچنین افراد بسیار با انگیزه که نشان ابتکار عمل بزرگ با دنبال مدارک اضافی و یا مهارت های عملی می باشد. بسیاری در تئاتر، موسیقی، عکس، فیلم، رادیو و دیگر فعالیت های فرهنگی در اوقات فراغت خود فعال هستند، به عنوان مثال با گرفتن در یکی از بسیاری از جوامع دانشجویی فرهنگی ما نقش دارند.

در بایرن و در قلب اروپا

این دانشگاه مدرن دانشگاه دولت با تکنولوژی بالا در آلمان - - در قسمت جنوب شرقی بایرن واقع در محیط اطراف سرسبز، پیاده روی چند دقیقه از تاریخی شهر قدیمی از پاساو. به عنوان یکی از زیبا ترین شهرستانها در آلمان، Passau دارای نرخ جرم و جنایت بسیار پایین و ارائه می دهد یک استاندارد عالی از زندگی در یک محیط سیاسی با ثبات و از لحاظ اقتصادی قوی، در حالی که نزدیک به مراکز عمده شهری پراگ، مونیخ و وین است.

مکان ها

پاسو

Address
پاسو, بایرن, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید