University of Bonn

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

130724_GroupphotoCommission.jpg

عکس از مرکز مطالعات ادغام اروپا (ZEI)

مأموریت ZEI

مرکز مطالعات یکپارچگی اروپا (ZEI) یک تحقیق بین رشته ای و موسسه آموزش و پرورش پس از فارغ التحصیل دانشگاه بن رنهنیش فریدریش ویلهلمس است.

مرکز مطالعات ادغام اروپا (ZEI) به دانشجویان تحصیلات تکمیلی یک استاد انگلیسی زبان در مطالعات اروپا با تمرکز بر حاکمیت و مقررات ارائه می دهد. یک دانشکده بین المللی بالاترین استانداردهای علمی ، روش ها و دیدگاه های متنوع در مورد سیاست ، حقوق و اقتصاد را تضمین می کند. کارشناسان عملی و گشت و گذار در مراکز تصمیم گیری سیاست اروپا به فضای بین المللی در ZEI در بن می افزایند. مدرک ZEI از ورود عالی به بازار کار اروپا پشتیبانی می کند.

ZEI در سال 1995 بر اساس قانون بن-برلین و با تصمیم دانشگاه سنا دانشگاه بن تاسیس شد.

University of Bonn یک دانشگاه مبتنی بر تحقیق است که در سطح بین المللی فعالیت می کند، فعالانه به دنبال همکاری و تنظیم اولویت های موضوعی است. مشخصات دانشگاهی ما به طور مداوم توسط نقاط قوت بین المللی شناخته می شود. و در طول سال های آینده University of Bonn متعهد به تقویت و تقویت این مشخصات بیشتر است. ما قصد داریم این امر را با انتخاب مجدد مصادیق مجدد اساتید، به صورت خلاصه بازنویسی کنیم، آنها به صورت خلاف شرع، پیگیری سیاست های سازگار با قرار ملاقات و ایجاد بیشتر بر انگیزه های موجود در ارتباط با فعالیت های پژوهشی، دست یابند.

با داشتن تقریبا 200 سال سنت، بیش از 32،500 دانش آموز و شهرت برجسته هم در خانه و هم در خارج از کشور، بن بدون مشکلی یکی از دانشگاه های برجسته آلمان است. دانشگاه ما در یک شهر شگفت انگیز واقع شده است که مردم می توانند آن را کمی بهتر زندگی کنند ...

130723_DSC_02512.jpg

عکس از مرکز مطالعات ادغام اروپا (ZEI)

سنت و هدایت University of Bonn به طور طبیعی توسط همه کسانی که موسسه را تشکیل می دهند - یعنی کسانی که آموزش، یادگیری و تحقیق در اینجا هستند. همه این افراد به طور گسترده ای از مشخصات موسسه دقت توسعه یافته ما بهره می برند:

  • بون یک دانشگاه تحقیقاتی است که در سطح بین المللی عمل می کند اما در انجام این کار، ما به طور مداوم سنت های طولانی خود را حفظ می کنیم
  • ما با تعدادی از دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی مختلف در سراسر جهان همکاری می کنیم
  • ما روشهای آموزشی و تحقیقاتی منحصر به فردی که به رسمیت شناختن و شناخت جهانیان به دست آمده است، ایجاد کرده ایم

131083_DSC_0165.JPG

عکس از مرکز مطالعات ادغام اروپا (ZEI)

131081_IMG_5104.jpg

عکس از مرکز مطالعات ادغام اروپا (ZEI)

مکان ها

بن

Address
Center for European Integration Studies (ZEI)
Genscherallee 3

53113 بن, نوردراین-وستفالن, آلمان