University of Applied Sciences Europe

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تخصص ما

University of Applied Sciences Europe (UE) در زمینه کسب و کار، ورزش و رسانه ها آموزش می دهد

7710_5742_Wirtschaft-studieren_04.jpgبرنامه های آموزشی ما

در UE، ما برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهیم که می توانید بخشی از وقت، تمام وقت یا نیمه وقت را مطالعه کنید. دو اصل مرکزی برای همه برنامه ها اعمال می شود: یادگیری عملی و تفکر بین المللی. در عمل تمرین علاوه بر دانشمندان معروف، بسیاری از شخصیت های معروف از بخش های مختلف در UE تدریس می کنند. تماس با اقتصاد نزدیک است و مبادله زنده است. یکی از اهداف این است که هر چه زودتر به عنوان بسیاری از جنبه های مورد نیاز کار را در مطالعه ادغام شود. تبادل پر جنب و جوش نیز به شما این امکان را می دهد که نگاهی به شانه های تمرین کنندگان و شخصیت های موفق داشته باشید. به منظور تمرین شما با نیازهای اقتصادی، تمام برنامه های تحصیلی در BiTS عملا تمرکز می کنند. کارآموزی اجباری مختلف شما را بیش از نظریه می دهد. ابتکارات دانش آموزان متعدد نیز فرصتی برای توسعه بیشتر در منطقه مورد علاقه خود را به علاوه تحصیل فراهم می کند. بنابراین شما در طول مطالعه اولین تجربه مربوط به زندگی حرفه ای خود را در آینده کسب می کنید.

7707_bits-hochschule__gallery.jpgمکان های ما

برلین، هامبورگ و Iserlohn - شخصیت سه مکان نمی تواند متفاوت باشد. دانش آموزان می توانند بین خیابان های شهر پایتخت، شهری بندر شمالی شمالی و دانشگاه دانشگاه نزدیک به طبیعت، به دنبال مدل آمریکایی - با توجه به ترجیح و نوع. از آنجا که تصمیم به تحصیل و یک دانشگاه همیشه محل تصمیم گیری است. برای بسیاری، در نظر گرفتن "چه چیزی می خواهم تبدیل شود؟" به سؤال "به کجا می خواهم باشم" نزدیک است. مکان های UE به طیف گسترده ای از خواسته ها پاسخ می دهند: دانشگاه در برلین در قلب کلان شهر در نزدیکی پوتسامر پلاتز واقع شده است. دانشگاه Iserlohn توسط سبز و فرصت های تفریحی مختلف درست در Seilersee احاطه شده است. پردیس هامبورگ در منطقه آلتونا در نزدیکی بندر و الب واقع شده است.

7708_bits-berlin.jpgاهداف ما

مهمترین هدف ما موفقیت شماست. ما به شما کمک می کنیم که به خوبی برای زندگی حرفه ای خود آماده شوید و مسیر خود را دنبال کنید. در مقابل این زمینه، ما دانش آموزان خود را برای تبدیل شدن به تفکر کارآفرین و کارکنان جوان تربیت می کنیم. انتقال دانش و صلاحیت ها امروزه ترکیبی از مهارت هایی است که شما را قادر به موفقیت حرفه ای می کند: دانش محتوا و مهارت های اجتماعی، دانش مدیریتی و حضور امن در مرحله بین المللی، پایه های حرفه ای به عنوان یک رهبر در بخش خصوصی است. در حال حاضر در تمام زمینه های اقتصادی امروز به کارآفرینی فکر می کنم مدیران جوان، که از لحاظ نظری به خوبی تحصیل کرده اند و در طول مطالعات خود تجربه عملی در آلمان و خارج از کشور را تجربه کرده اند. ما برای این الزامات مناسب می سازیم. نتایج به دست آورده می شود: فارغ التحصیلان ما در مدت زمان بسیار کوتاهی به زندگی حرفه ای می رسند.

7709_career-center__gallery.jpg

مکان ها

برلین

Address
Dessauer Str 3-5

D-10963 DE برلین, برلین, آلمان

ایزرلون

Address
Reiterweg 26b
58636 ایزرلون, نوردراین-وستفالن, آلمان

هامبورگ

Address
Museumstraße 39

22765 هامبورگ, هامبورگ, آلمان