توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه علوم کاربردی کرم حدود 3 هزار و 500 دانش آموزانی که در سه رشته علوم کامپیوتر، گردشگری / حمل و نقل و اقتصاد را مطالعه کنند. برنامه مطالعه شامل هر دو مدیریت کسب و کار و برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد فنی. برخی از این دوره همچنین می توانید در عمل مورد مطالعه قرار گیرد. دوره های حرفه ای MBA نیز ارائه می گردد.

دلیل برای تحصیل در دانشگاه علوم کاربردی کرم

محل عالی، استفاده مداوم از برنامه مطالعه، تعداد زیادی از مشارکت با شرکت های مشهور و دانشگاه های بین المللی و همچنین به عنوان محل مناسب بین منطقه شهری راین-نکا و منطقه راین اصلی ارائه یک مکان ایده آل. همکاری کسب و کار های متعدد اجازه می دهد آنها را به مطالعه با یک عمل دائمی و به اطلاعات تماس با ارزش در طول تحصیل.

Internationality است اینجا زندگی می کردند

از ویژگی های خاص آن است UASW گرایش بین المللی. در حال حاضر، موافقتنامه های همکاری با بیش از 140 دانشگاه در بیش از 30 کشور در سراسر جهان وجود دارد. در دانشگاه های همکار متعدد است این امکان را به خرید لیسانس دو و یا یک استاد دو وجود دارد.

این مطالعه می گیرد تحت شرایط مطلوب و مدرن است. پردیس در محوطه دانشگاه و بسیاری از خوابگاه در مجاورت دور کردن پیشنهاد دانشگاه. Nibelungen و Lutherstadt کرم میدهد فرهنگی، ورزشی و گردشگری فرصت، در نتیجه جبران ایده آل در کنار مطالعه است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

University of Applied Sciences Worms

ماژول های IBA بین المللی، IBA تجارت خارجی و رهبری صلاحیت شما اجازه می دهد به گسترش تخصص خود را بر اساس درجه کارشناسی برای یک حرفه ای در شرکت های بین المللی. ... [+]

محتوا و سازمان 1 | ترم 1: آموزش در عناصر اصلی تجارت جهانی 2 | ترم 2: تخصصی در پنج تن از افراد پیشرفته ارائه شده 3 | ترم 3: پایان نامه کارشناسی ارشد، ترجیحا در یک شرکت

1 | ترم اول استفاده شده است برای آموزش عناصر اصلی تجارت جهانی است.

ماژول IBA بین المللی، IBA تجارت خارجی و رهبری صلاحیت به شما اجازه گسترش تخصص خود را بر اساس درجه کارشناسی برای یک حرفه ای در شرکت های بین المللی.

در ماژول IBA بین المللی، دانش آموزان توسعه یک درک جامع از فعل و انفعال بین محیط های سازمانی خرد و اقتصاد کلان و دوره های استراتژیک از عمل است. از طریق ماژول IBA تجارت خارجی، دانش آموزان در یک موقعیت قرار داده و به موفقیت شکل دادن تصمیمات استراتژیک و عملیاتی در شرایط تجارت خارجی است. خواسته های قرار داده در مهارت های رهبری مدیران آینده به حساب توسط سه بخش ماژول رهبری صلاحیت گرفته شده است. این دانشجویان می آموزد مهارت های مورد نیاز به موفقیت ترکیب نظری خود را مدیریت دانش با عمل.... [-]

آلمان Mainz
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

IBA Worms - Burning for Business

Außenwirtschaftstag 2016

IBA studieren an der Hochschule Worms - Vernetzen von Anfang an

Location address
University of Applied Sciences, Worms
Erenburgerstraße 19
67549 Worms

Frankfurt, Hesse, DE