توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

Trier University در سال 1473 تاسیس شد و در سال 1970 به عنوان یک دانشگاه دانشگاه مدرن راه اندازی شد. گفته می شود که یکی از زیباترین پردیس های آلمان است که بر روی فلات بالا با مشرف به رود Moselle ساخته شده و با طبیعت سبز خوش تیپ محصور شده است. دانشکده ها و ساختمان های اداری توسط پل ها متصل شده و در اطراف انجمن و کتابخانه مرکزی گروه بندی می شوند.

Trier University تمرکز زیادی بر علوم انسانی، علوم اجتماعی و اقتصاد دارد، اما همچنان به طور پیوسته برنامه های علوم زیست محیطی را تقویت می کند. شش دانشکده وجود دارد که مجموعا بیش از 30 موضوع را پوشش می دهد. بسیاری از پروژه های تحقیقاتی طبیعت بین رشته ای هستند و در شبکه های جهانی جاسازی شده اند.

با حدود 1200 کارمند و 13000 دانش آموز (از جمله بیش از 11 درصد دانشجویان بین المللی)، Trier University کنتراست: جوان، اما درست به سنت؛ بین المللی گرا و منطقه ای ریشه دار؛ در لبه جغرافیایی آلمان، اما در قلب اروپا.

  • 13،000 مجموع دانش آموزان
  • 11 درصد دانشجویان بین المللیLost in LibraryBecca Tapert / Unsplash

موقعیت دانشگاه

تریر در قسمت غربی ایالت فدرال راینلاند-فالتز واقع در دره موزل واقع شده است. این شهر با افتخار از تاریخ غنی خود، که در موزه های خود و بسیاری از سایت های تاریخی آن منعکس شده است. با تشکر از نشانه های آن، Porta Nigra، کلیسای Trier و دیگر بناهای تاریخی معماری، قدیمی ترین شهر آلمان، یک سایت میراث فرهنگی جهانی یونسکو است.

شهرنشینی امروز، تلفیقی از تاریخ و شیوه زندگی مدرن است، که حداقل با زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشخص می شود. تریور با بارها، کافه ها و طیف رنگی از ارائه های فرهنگی و جشنواره ها، جاذبه گردشگری با تجدید بین المللی و مکان زیبایی برای 110،000 ساکن شهر است.

اقتصاد شهر توسط چند شرکت بزرگ و بسیاری از کسب و کارهای متوسط مشخص شده است.

نزدیکی آن به لوکزامبورگ، یک مرکز مالی مهم و محل چندین نهاد اتحادیه اروپا، و همچنین به فرانسه و بلژیک Trier را در قلب اروپا قرار داده است. نه شهر و شهر دوقلو در سراسر اروپا، آسیا، و ایالات متحده آمریکا نشان می دهد جهت گیری بین المللی تری.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Trier University

برنامه کارشناسی ارشد "اقتصاد بین الملل و سیاست عمومی" یک برنامه بین رشته ای است که به طور مشترک توسط گروه های علوم سیاسی و اقتصاد دانشگاه تریر اداره می شود. ... [+]

بررسی اجمالی

برنامه کارشناسی ارشد "اقتصاد بین الملل و سیاست عمومی" یک برنامه بین رشته ای است که به طور مشترک توسط گروه های علوم سیاسی و اقتصاد دانشگاه تریر اداره می شود.

این برنامه ترکیبی از دوره های کاربردی و تحقیقاتی است. دانش آموزان برای درک عمیق از مباحث و تحقیقات کنونی در اقتصاد سیاسی مقدماتی و بین المللی، با استفاده از روش های تحقیقاتی پیشرفته و پیشرفته علوم اجتماعی کمی و کیفی، آموزش می بینند.... [-]

آلمان Trier
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Trier University

مقابله با مسائل فعلی حکومتداری و حکومت مستلزم درک عمیق تر از چالش های سیاست و حکومت معاصر در نقاط مختلف جهان است. این برنامه کارشناسی ارشد شامل دو منطقه عمده جهان، اتحادی ... [+]

بررسی اجمالی

مقابله با مسائل فعلی حکومتداری و حکومت مستلزم درک عمیق تر از چالش های سیاست و حکومت معاصر در نقاط مختلف جهان است. این برنامه کارشناسی ارشد شامل دو منطقه عمده جهان، اتحادیه اروپا و شرق آسیا است. دانش آموزان آموختند که چگونه این مناطق را با تغییرات اقتصادی و سیاسی اغلب تحریک کننده و تغییرناپذیر سازگار کنیم. تجربه ادغام اروپا، تصمیم گیری های اتحادیه اروپا و سیاست های کلیدی اتحادیه اروپا، با همکاری موسسات همکاری منطقه ای در شرق آسیا و آسیای جنوب شرقی و همچنین رویکردهای شرق آسیا در زمینه های سیاست گذاری کلیدی مانند مسائل اقتصادی و امنیتی، مقایسه می شود. علاوه بر این، مسائل معاصر حکومت جهانی و نقش های اتحادیه اروپا و چین در حکومت جهانی، توسط دانشجویان مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.... [-]

آلمان Trier
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Universitätsring,15
54296 Trier, Rhineland-Palatinate, آلمان