Trier University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

Trier University در سال 1473 تاسیس شد و در سال 1970 به عنوان یک دانشگاه دانشگاه مدرن راه اندازی شد. گفته می شود که یکی از زیباترین پردیس های آلمان است که بر روی فلات بالا با مشرف به رود Moselle ساخته شده و با طبیعت سبز خوش تیپ محصور شده است. دانشکده ها و ساختمان های اداری توسط پل ها متصل شده و در اطراف انجمن و کتابخانه مرکزی گروه بندی می شوند.

Trier University تمرکز زیادی بر علوم انسانی، علوم اجتماعی و اقتصاد دارد، اما همچنان به طور پیوسته برنامه های علوم زیست محیطی را تقویت می کند. شش دانشکده وجود دارد که مجموعا بیش از 30 موضوع را پوشش می دهد. بسیاری از پروژه های تحقیقاتی طبیعت بین رشته ای هستند و در شبکه های جهانی جاسازی شده اند.

با حدود 1200 کارمند و 13000 دانش آموز (از جمله بیش از 11 درصد دانشجویان بین المللی)، Trier University کنتراست: جوان، اما درست به سنت؛ بین المللی گرا و منطقه ای ریشه دار؛ در لبه جغرافیایی آلمان، اما در قلب اروپا.

  • 13،000 مجموع دانش آموزان
  • 11 درصد دانشجویان بین المللی

موقعیت دانشگاه

تریر در قسمت غربی ایالت فدرال راینلاند-پلاتینات در دره موزله واقع شده است. به عنوان قدیمی ترین شهر آلمان ، که بیش از 2000 سال پیش تأسیس شده است ، ترییر به یک شهر اقامتگاه امپراطورهای روم تبدیل شد ، شاهد ظهور و سقوط ناپلئون بناپارت بود و زادگاه فیلسوف کارل مارکس است. به لطف دیدنی های تاریخی ، پورتا نیگرا ، کلیسای جامع تریر و سایر بناهای مهم معماری ، قدیمی ترین شهر آلمان یک میراث فرهنگی جهانی یونسکو است.

امروزه تریر چیزی قدیمی است ، با این که منظره شهری تلفیقی از تاریخ و سبک زندگی مدرن است ، نه تنها زندگی پر جنب و جوش دانشجویی. تریر با کافه ها ، کافه ها و مجموعه های رنگارنگ و متنوعی از ارائه ها و جشنواره های فرهنگی ، جاذبه ای توریستی با جذابیت های بین المللی و مکانی زیبا برای زندگی 110000 نفر از ساکنان این شهر است. فعالیت های ورزشی و فضای باز به دلیل زیبایی حیرت انگیز رودخانه های اطراف ، حفاظت از طبیعت و پارک های ملی و به دلیل وجود باشگاه ها و سالن های ورزشی بی نظیر بسیار گسترده است.

در حالی که تریر در غرب آلمان فاصله دارد ، با فرانسه ، بلژیک و لوکزامبورگ نزدیک است و بنابراین اصلاً دور نیست. این منطقه دارای پنج فرودگاه بین المللی و اتصالات فرکانس بالا از طریق قطار و اتوبوس است. Trier University و هفت دانشگاه دیگر از چهارگوشه دانشگاه منطقه بزرگ را تشکیل می دهند و به دانشجویان این امکان را می دهد که دوره های خارج از کشور را با پذیرش تضمین کنند.

شرکتهای بزرگ و بسیاری از مشاغل متوسط ، مراکز مالی لوکزامبورگ و فرانکفورت و چندین موسسه اتحادیه اروپا اقتصاد منطقه را توصیف می کنند ، همه با Trier University ارتباط دارند.

مکان ها

تریر

Address
Universitätsring,15
54296 تریر, راینلاند-پلاتینات, آلمان