The Abbe School of Photonics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماموریت ما: آموزش فوتونیک کلاس جهانی

مأموریت دانشکده Photonics ایبو ، ارائه یک برنامه آموزشی در فوتونیک با بالاترین استانداردهای بین المللی به دانشجویان جاه طلب و انگیزه است. مدرسه ما با ارتقاء حرفه های دانشگاهی و نیز ارائه فرصت هایی برای کسب تجربه کار در صنعت فوتونیک به عنوان یک پرشور حرفه ای عمل می کند.

مطالعه فوتونیک در شهر که در آن همه چیز شروع شد

مفهوم و فلسفه این مدرسه به عنوان هدف اصلی تأسیس یکی از مراکز آموزشی برتر جهان در زمینه نوری و فوتونیک در جنا ، آلمان است. ASP با توجه به سنت و طیف گسترده فعالیت های آموزشی و تحقیقاتی در زمینه علوم نور در دانشگاه ما شکل گرفته است. این دانشکده در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در زمینه های اپتیک و فوتونیک فرصت های واجد شرایط درجه مدرک تحصیلی را ارائه می دهد. استراتژی صلاحیت دانشکده کاملاً محور و مبتنی بر اصول آزادی دانشگاهی ، شرایط تحقیقاتی رقابتی و بین المللی در کلیه مقاطع تحصیلی و تحقیق است.

مدرسه مسئولیت خود را به رسمیت می شناسد که بسیاری از فارغ التحصیلان آن در حرفه های تحقیقاتی شرکت های خود را ادامه خواهند داد. بنابراین، برنامه های آموزشی ASP به منظور ارتقاء و بهینه سازی مراحل حرفه ای تحصیلی دانشمندان جوان با تجربه شغلی در شرکت های تحقیق فشرده پیوند دارند. از این رو تمام اقدامات توسعه حرفه ای ما، طراحی شده است تا پایه و اساس کارهای موفق در دانشگاه ها و صنعت را فراهم سازد.

ASP در سال 2008 در مشارکت دولتی و خصوصی توسط دولت های فدرال و توریجن آلمان، دانشگاه یینا و صنعت فوتونیک آلمان تاسیس شد. عامل اصلی این برنامه همکاری نزدیک ASP با شرکای صنعتی است. برای حفظ رشد اقتصادی استثنایی شرکای ما در آینده، در دسترس بودن تعداد قابل توجهی از کارکنان بسیار مجرب مورد نیاز خواهد بود. فارغ التحصیلان ASP آن دسته از کاندیداهای بالقوه هستند که به خوبی برای صنعت فوتونیک آلمان آماده هستند.

ینا: یک دانشگاه عالی رتبه ای از تاریخ و سنت آلمان است

دانشگاه فریدریش شیلر ینا ، با نام لاتین باستان آن "alma mater jenensis"، یکی از قدیمی ترین دانشگاه های آلمان است که در سال 1558 تأسیس شده است. در آن زمان زمینه های علمی علمی فلسفه، کلیسا، قانون و پزشکی موضوعات تحقیق و تدریس. در طول قرن های گذشته، بسیاری از محققان برجسته، اساتید این دانشگاه بوده اند. در اواخر قرن نوزدهم و آغاز قرن نوزدهم، یینا در دوران عجایب کلاسیک عاشقانه مشهور شد که شاعران و فلاسفه مشهور مانند گوته، شیلر، هگل و فیشت فضای فکری خود را نشان دادند.

در رتبه بندی آکادمیک فعلی دانشگاه های جهانی ، به اصطلاح رتبه بندی شانگهای ، دانشگاه فریدریش شیلر جنا در بین 400 دانشگاه برتر دنیا قرار دارد . در رده بندی سال 2019 ، دانشگاه جنا به 22 دانشگاه برتر آلمان تعلق دارد . رتبه بندی شانگهای توسط مشاوره رتبه بندی شانگهای صادر می شود و تعداد نشریات و استنادات موجود در مجلات تجاری علمی ، به ویژه در مجلات سطح بالای طبیعت و علوم ، جوایز نوبل و فیلدها را که به محققان و فارغ التحصیلان اعطا می شود ، در نظر بگیرید. اندازه گیری می شوند بیش از 1200 دانشگاه رتبه بندی خود را نشان می دهند ، بهترین 500 از سال 2003 به طور مرتب منتشر می شوند.

مکان ها

جنا

ABBE SCHOOL OF PHOTONICS

Address
Abbe Center of Photonics
Albert-Einstein-Str. 6
07745 Jena, Germany

07745 جنا, تورینگیا, آلمان
تلفن
+49 3641-9-47963