توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماموریت ما: آموزش فوتونیک کلاس جهانی

مأموریت دانشکده Photonics ایبو ، ارائه یک برنامه آموزشی در فوتونیک با بالاترین استانداردهای بین المللی به دانشجویان جاه طلب و انگیزه است. مدرسه ما با ارتقاء حرفه های دانشگاهی و نیز ارائه فرصت هایی برای کسب تجربه کار در صنعت فوتونیک به عنوان یک پرشور حرفه ای عمل می کند.

مطالعه فوتونیک در شهر که در آن همه چیز شروع شد

مفهوم و فلسفه مدرسه به عنوان هدف اصلی ایجاد یکی از مراکز آموزش عالی جهان در اپتیک و فوتونیک در ژنا، آلمان است. ASP توسط سنت و طیف گسترده تدریس و تحقیق در زمینه علوم نور در دانشگاه ما شکل گرفته است. این مدرسه دارای فرصت های عالی تحصیلی در مقاطع کارشناسی و فارغ التحصیل در زمینه های اپتیک و فوتونیک می باشد. استراتژی صلاحیت مدرسه به طور کامل تحقیقاتی است و بر پایه اصول آزادی آکادمیک، شرایط تحقیق رقابتی و بین المللی شدن در تمامی سطوح آموزش و پژوهش است.

مدرسه مسئولیت خود را به رسمیت می شناسد که بسیاری از فارغ التحصیلان آن در حرفه های تحقیقاتی شرکت های خود را ادامه خواهند داد. بنابراین، برنامه های آموزشی ASP به منظور ارتقاء و بهینه سازی مراحل حرفه ای تحصیلی دانشمندان جوان با تجربه شغلی در شرکت های تحقیق فشرده پیوند دارند. از این رو تمام اقدامات توسعه حرفه ای ما، طراحی شده است تا پایه و اساس کارهای موفق در دانشگاه ها و صنعت را فراهم سازد.

ASP در سال 2008 در مشارکت دولتی و خصوصی توسط دولت های فدرال و توریجن آلمان، دانشگاه یینا و صنعت فوتونیک آلمان تاسیس شد. عامل اصلی این برنامه همکاری نزدیک ASP با شرکای صنعتی است. برای حفظ رشد اقتصادی استثنایی شرکای ما در آینده، در دسترس بودن تعداد قابل توجهی از کارکنان بسیار مجرب مورد نیاز خواهد بود. فارغ التحصیلان ASP آن دسته از کاندیداهای بالقوه هستند که به خوبی برای صنعت فوتونیک آلمان آماده هستند.

ینا: یک دانشگاه عالی رتبه ای از تاریخ و سنت آلمان است

دانشگاه فریدریش شیلر ینا ، با نام لاتین باستان آن "alma mater jenensis"، یکی از قدیمی ترین دانشگاه های آلمان است که در سال 1558 تأسیس شده است. در آن زمان زمینه های علمی علمی فلسفه، کلیسا، قانون و پزشکی موضوعات تحقیق و تدریس. در طول قرن های گذشته، بسیاری از محققان برجسته، اساتید این دانشگاه بوده اند. در اواخر قرن نوزدهم و آغاز قرن نوزدهم، یینا در دوران عجایب کلاسیک عاشقانه مشهور شد که شاعران و فلاسفه مشهور مانند گوته، شیلر، هگل و فیشت فضای فکری خود را نشان دادند.

در رتبه بندی علمی دانشگاه های جهانی، رتبه بندی به اصطلاح شانگهای، دانشگاه فریدریش شیلر ینا در میان 300 بهترین دانشگاه ها در سراسر جهان قرار دارد . در رتبه بندی 2017، دانشگاه جنا متعلق به 22 بهترین دانشگاه های آلمان است . رتبه بندی شانگهای توسط مشاوره رتبه بندی شانگهای صادر می شود و تعدادی از نشریات و استنادات در مجلات علمی تجارتی را منتشر می کند، به ویژه در نشریات علمی بالا در زمینه طبیعت و علم، جوایز نوبل و مدال فیلد به پژوهشگران و فارغ التحصیلان و همچنین عملکرد پژوهشی اندازه گیری می شوند بیش از 1200 دانشگاه رتبه بندی رتبه بندی را به خود اختصاص می دهند، بهترین 500 سال به طور منظم منتشر می شود 2003.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


The Abbe School of Photonics

استادیار علوم فوتونیک (دوره کارشناسی ارشد فوتونیک) یک دوره استاد است که پوشش چند رشته ای در زمینه اپتیک و فوتونیک ارائه می دهد. برنامه دو ساله شامل چهار دوره آموزشی می شو ... [+]

مطالعه فوتونیک کلاس جهانی

این برنامه استادانه بسیار بین المللی است، به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود و پوشش چند رشته ای از زمینه اپتیک و فوتونیک را فراهم می کند.

ما به شدت از برنامه های کاربردی از دانش آموزانی که به تحصیلات یا تحصیلات عالی در رشته فیزیک، علوم طبیعی یا مهندسی دست یافته اند و یا در معرض آن هستند، قدردانی می کنیم .

چرا Photonics؟

اختراع لیزر در سال 1960 راه را برای یک دوره تحقیق جدید در اپتیک و فوتونیک فراهم کرد. با استفاده از اپتیک و فوتونیک که به عنوان عامل سازنده و کاتالیزور عمل می کنند، اختراع تکنولوژی های فوتونی دارای عواقب فراوانی است که موجب انقلابی در بسیاری از زمینه های علم، پزشکی و تکنولوژی می شود.... [-]

آلمان جنا
اکتبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ABBE SCHOOL OF PHOTONICS
Address
Abbe Center of Photonics Albert-Einstein-Str. 6 07745 Jena, Germany
07745 جنا, تورینگیا, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 3641-9-47963