Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Technische Universität Berlin (TU Berlin) یک دانشگاه بین المللی شناخته شده است که در مرکز پایتخت آلمان قرار دارد. این موسسه در سال 1879 تأسیس شد و یکی از بزرگترین و معتبر ترین موسسات تحقیق و آموزش کشور است.

فارغ التحصیلان دانشگاه و استادان

لیستی از فارغ التحصیلان و استادان دانشگاه شامل انتخابات ملی آکادمیک، دو مدال ملی جایزه ملی علوم و 10 برنده جایزه نوبل است.

یکی از بزرگترین دانشگاه های فن آوری در آلمان

امروزه، با بیش از 30،000 دانش آموز، TU برلین یکی از بزرگترین دانشگاه های فن آوری در آلمان است و طیف وسیعی از موضوعات را ارائه می دهد.

بیش از 18٪ دانشجویان TU برلین از خارج از کشور می آیند.

برلین TU دارای تمایز مشخص و جهانی است؛ تعدادی از پروژه های همکاری بین المللی را حفظ می کند و نسبت دانشجویان بین المللی به شدت بالا است. بیش از 5000 دانشجو از 130 کشور در TU برلین. علاوه بر این، بسیاری از دانشمندان کشورهای دیگر آموزش و تحقیق را انجام می دهند.

پردیس دانشگاه

محوطه اصلی این دانشگاه در مرکز برلین قرار دارد و از تمامی قسمتهای شهر به راحتی قابل دسترسی است.

صندلی از فناوری فضایی

برنامه تحصیلی MSE توسط صندلی از فناوری فضایی، یکی از شش صندلی از انجمن هواشناسی و فضانوردی در Technische Universität برلین ارائه شده است.

در سال 1963 توسط پروفسور Eugen Sänger تأسیس شد و اولین بخش هوا و فضا در آلمان است. از آن زمان، با موفقیت انجام تحقیقات و آموزش مهندسان سیستم برای صنعت هوافضا، عمدتا تمرکز بر طراحی، عملی عملی و بهره برداری از ماموریت های ماهواره ای کوچک (خانواده TUBSAT و BEESAT) همراه با دانش آموزان.

صندلی از فناوری فضایی همچنین موشک های خود (گروه Aquarius و DECAN) را تولید و راه اندازی می کند و آزمایش های موشکی را انجام می دهد.

از سال 2007 ما همچنین پروژه های مربوط به توسعه و آزمایش رورهای سیاره ای و تکنولوژی عملیات مربوطه را اجرا می کنیم.

فارغ التحصیلان ریاست فناوری فضایی در پست های کلیدی برای صنعت هوافضا در آژانس فضایی اروپا (ESA)، مرکز هوافضایی آلمان (DLR)، Arianespace، دفاع هوایی و فضایی، OHB AG و غیره کار می کنند.

مکان ها

برلین

Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology

Address
Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology
Marchstraße 12-14

10587 برلین, برلین, آلمان
تلفن
+49 30 314 25 922

برنامه ها