توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Technische Universität Berlin (TU Berlin) یک دانشگاه بین المللی شناخته شده است که در مرکز پایتخت آلمان قرار دارد. این موسسه در سال 1879 تأسیس شد و یکی از بزرگترین و معتبر ترین موسسات تحقیق و آموزش کشور است.

فارغ التحصیلان دانشگاه و استادان

لیستی از فارغ التحصیلان و استادان دانشگاه شامل انتخابات ملی آکادمیک، دو مدال ملی جایزه ملی علوم و 10 برنده جایزه نوبل است.

یکی از بزرگترین دانشگاه های فن آوری در آلمان

امروزه، با بیش از 30،000 دانش آموز، TU برلین یکی از بزرگترین دانشگاه های فن آوری در آلمان است و طیف وسیعی از موضوعات را ارائه می دهد.

بیش از 18٪ دانشجویان TU برلین از خارج از کشور می آیند.

برلین TU دارای تمایز مشخص و جهانی است؛ تعدادی از پروژه های همکاری بین المللی را حفظ می کند و نسبت دانشجویان بین المللی به شدت بالا است. بیش از 5000 دانشجو از 130 کشور در TU برلین. علاوه بر این، بسیاری از دانشمندان کشورهای دیگر آموزش و تحقیق را انجام می دهند.

پردیس دانشگاه

محوطه اصلی این دانشگاه در مرکز برلین قرار دارد و از تمامی قسمتهای شهر به راحتی قابل دسترسی است.

صندلی از فناوری فضایی

برنامه تحصیلی MSE توسط صندلی از فناوری فضایی، یکی از شش صندلی از انجمن هواشناسی و فضانوردی در Technische Universität برلین ارائه شده است.

در سال 1963 توسط پروفسور Eugen Sänger تأسیس شد و اولین بخش هوا و فضا در آلمان است. از آن زمان، با موفقیت انجام تحقیقات و آموزش مهندسان سیستم برای صنعت هوافضا، عمدتا تمرکز بر طراحی، عملی عملی و بهره برداری از ماموریت های ماهواره ای کوچک (خانواده TUBSAT و BEESAT) همراه با دانش آموزان.

صندلی از فناوری فضایی همچنین موشک های خود (گروه Aquarius و DECAN) را تولید و راه اندازی می کند و آزمایش های موشکی را انجام می دهد.

از سال 2007 ما همچنین پروژه های مربوط به توسعه و آزمایش رورهای سیاره ای و تکنولوژی عملیات مربوطه را اجرا می کنیم.

فارغ التحصیلان ریاست فناوری فضایی در پست های کلیدی برای صنعت هوافضا در آژانس فضایی اروپا (ESA)، مرکز هوافضایی آلمان (DLR)، Arianespace، دفاع هوایی و فضایی، OHB AG و غیره کار می کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology

برنامه تحصیلی MSE توسط صندلی از فناوری فضایی، یکی از شش صندلی از انجمن هواشناسی و فضانوردی در Technische Universität برلین ارائه شده است. ... [+]

MSE چیست؟

برنامه کارشناسی ارشد تمام وقت استرالیا

MSE (کارشناسی ارشد مهندسی فضا) یک برنامه کارشناسی ارشد تمام وقت در مهندسی فضایی است که هر ساله در ماه آوریل در Technische Universität برلین آغاز می شود. هدف از این برنامه آموزش مهندسان سیستم است که مجهز به تبدیل شدن به رهبران صنعت فضایی هستند.

در صندلی از فناوری فضایی TU برلین

این دوره توسط صندلی از فناوری فضایی در Technische Universität برلین ارائه شده است و ترکیبی از آموزش عالی در فن آوری فضایی با مدیریت پروژه و مهارت های بین فرهنگی است. کل برنامه، بیش از چهار ترم، به زبان انگلیسی تدریس می شود.... [-]

آلمان برلین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Technische Universität Berlin