TUM (Technische Universität München) Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Technische Universität München

بین المللی، جهانگردی، تحقیق در سطح بالا

هدف ما انجام تحقیقات با کیفیت بالا در سطح بین المللی است. برای این منظور، ما به طور مداوم تلاش های جمع آوری پول را افزایش می دهیم. طیف وسیعی از موضوعات ما در سراسر اروپا منحصر به فرد است: علوم طبیعی، مهندسی، پزشکی و علوم انسانی. به استثنای دوازده دانشکده ما، موسسات مرکزی و پلت فرم های تحقیقاتی را ایجاد کرده ایم که صلاحیت های بین رشته ای برای پروژه های تحقیقاتی متمرکز در آینده متصل می شوند. فرهنگ دانشگاه ما جهانگردی و مهمان نوازی است. 20 درصد از دانش آموزان ما خارج از کشور هستند. در سنگاپور، ما یک پاسگاه را راه اندازی کردیم که به نام موسسه علوم و تکنولوژی آلمان (GIST) برگزار می شود. با تشکر از حمایت مالی که ما از حامیان مشهور دریافت می کنیم، می توانیم به طور قاطعانه موقعیت خود را در برابر رقابت جهانی تقویت کنیم.

آموزش عالی با عملکرد عالی همراه با تجربه عملی

در حالی که خود را به اصول عملکرد می رسانیم، ما به طور مداوم تلاش می کنیم که دوره های ما را به آخرین نیازها ترجیح دهیم. بیش از 70 دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد وجود دارد که به دانشجویان آلمانی و خارجی علاقمند است. هر جا که امکان دارد، ما ترجیح می دهیم که مناسب ترین دوره های کارشناسی خودمان را انتخاب کنیم. ما دوست داریم دانش آموزانمان را بخریم تا برخی از زمان ها را در یک دانشگاه خارجی گذراندیم زیرا ما تجربه بین المللی را به عنوان دارایی ارزشمند مورد توجه قرار می دهیم. به همین دلیل است که ما در شبکه های دانشگاهی اروپا شرکت می کنیم، موافقت نامه دیپلم دوگانه با بیش از 20 دانشگاه و همکاری با بیش از 130 دانشگاه در سرتاسر جهان داریم. ما انتقال دانش و فن آوری را تشویق می کنیم. با حمایت شرکای خصوصی و صنعتی، ما در حال حاضر در حال حمایت از فعالیت های حرفه ای فارغ التحصیلان خود هستیم و در حال حاضر با حمایت از فعالیت های کارآفرینی ما فارغ التحصیلان و ارائه فرصت های آموزشی بیشتری را در راستای مفهوم یادگیری درازمدت ارائه می دهیم.

درباره مدرسه کسب و کار TUM

مدرسه کسب و کار TUM ، که برنامه کارشناسی ارشد در امور مصرف کننده (MCA) را ارائه می دهد، بخشی از Technische Universität München (TUM) است. این دانشگاه در سال 1868 تأسیس شد. از آن به بعد، TUM به موسسه ای تبدیل شده است که جایگاه بالایی در رتبه بندی دانشگاه و شهرت بین المللی دارد.

MCA در محوطه دانشگاه مونیخ و فریزین-Weihenstephan ارائه خواهد شد. Freising یک شهر قدیمی قرون وسطایی است و دانشآموزان باغهای آبوهزرۀ دنج، دانشجویان و کاباره ها و همچنین یک سایت مدرن تحقیق و آموزش را ارائه می دهد. حمل و نقل عمومی هر دو محل را متصل می کند. در مونیخ دانش آموزان فرصتی برای کسب تجربه در صنعت کالاهای مصرفی دارند. فعالیت های فرهنگی و تفریحی در مونیخ و حومه آن از موزه ها، تئاتر ها، سینما ها، موسیقی ها و ورزش ها تا حومه باواریا با کوه ها، دریاچه ها و جنگل ها متفاوت است.

مکان ها

مونیخ

Address
مونیخ, بایرن, آلمان