RWTH International Academy / RWTH Aachen University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Aachen (Aix-La-Chapelle)، غربی ترین شهر آلمان، نه تنها از کلیسای آخن، بلکه از میراث جهانی یونسکو و همچنین یکی از دانشگاه های عالی آلمان استقبال می کند.

تحصیل در دانشگاه نخبگان RWTH آهن

RWTH آچن بزرگترین دانشگاه تکنولوژی در آلمان و مهمترین عامل اقتصادی شهر است. هر سال تعداد زیادی دانش آموز و دانشمند بین المللی به دانشگاه می آیند تا از برنامه های تحصیلی با کیفیت بالا و امکانات عالی بهره مند شوند، که هر دو از نظر بین المللی شناخته شده اند. نزدیکی آاچن به هلند، بلژیک و لوکزامبورگ و انواع مختلف فرهنگ های آن، دانشگاه را در جایگاهی منحصر به فرد برای همکاری بین المللی با سایر موسسات آموزشی و تحقیقاتی و نیز کسب و کار و صنعت قرار داده است. RWTH آهن دارای تاریخچه ای طولانی از همکاری نزدیک و وسیع با صنایع و مراکز تحقیقاتی ملی و بین المللی است و به طور موفقیت آمیز و توسعه اقتصادی آلمان با گسترش رو به رشد این نقش در رابطه با اتحادیه اروپا مؤثر است.


RWTH آچن بین المللی آکادمی - تفاوت

RWTH Aachen International Academy یک شرکت غیرانتفاعی RWTH Aachen است. در همکاری نزدیک با دانشکده مهندسی مکانیک، آکادمی برنامه های استادانه ای را ارائه می دهد که مخصوصا برای نیازهای دانشجویان بین المللی طراحی شده است. مسئولیت آکادمی جنبه های سازمانی، اداری و اقتصادی را به وجود می آورد، در نتیجه رهبری علمی در RWTH که مدرک دانشگاهی "استاد علوم" را به عهده دارد.


اعتبار بخشی توسط ASIIN e V.

شریک دانشگاه آخن WTH R و RWTH آکادمی بین المللی برای صدور گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت در سیستم های مجوز رسمی، ASIIN ولت این آژانس مجوز رسمی برای رشته های مجموعه استانداردهای برای برنامه های در مهندسی، علوم کامپیوتر، علوم طبیعی، ریاضیات، و یک مدرک تدریس . تمام برنامه های کارشناسی ارشد که با همکاری دانشکده مهندسی مکانیک RWTH آچن و آکادمی بین المللی RWTH شده است توسط ASIIN تأیید شده است. مجوز رسمی باید به طور منظم به روز شود تا اطمینان حاصل شود که سطح مداوم تضمین کیفیت و بهبود است.


مزایا به عنوان دانشجوی دانشگاه RWTH آخن

دانش آموزانی که در یک برنامه کارشناسی ارشد در رشته آکادمی بین المللی RWTH شرکت می کنند، یک مدرک رسمی از RWTH آخن دریافت می کنند . به طور طبیعی، آنها نیز در زمان مطالعه خود اعضای رسمی RWTH آخن شناخته شده و واجد شرایط از مزایای و مزایای دانشجویی در دانشگاه می باشند: مرور و انجام تحقیقات در کتابخانه ها، استفاده از WLAN و ارائه نرم افزار برای استفاده از امکانات مختلف ورزش و اوقات فراغت و غیره نیز در مورد امکانات تخفیف دانشجویی برای رفتن به تئاتر، موزه ها و سینماها و یا برای برخی از ارائه دهندگان خدمات مخابراتی تلفن و تلفن صحبت کنید.

(تصویر نمایه پیتر وینندی)

مکان ها

آخن

RWTH Aachen University

Address
Campus-Boulevard 30
52074 آخن, نوردراین-وستفالن, آلمان
تلفن
+49 241 80 99367

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید