توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به عنوان یک دانشگاه مستقل خصوصی دانشگاه روانی برلین عمل خیر است. تمام برنامه ها توسط مجلس سنا از آموزش و پرورش، جوانان و علوم، به آموزش طرفداری از دفتر ایالتی بهداشت، درمان و امور اجتماعی برلین معتبر. آموزش و توسعه علمی، موسسه روانشناسی برلین ارائه می دهد آموزش روان درمانی، درجه بیشتر از استاد و کارشناسی ارشد روانشناسی. مطالعه یکپارچه آموزش روان درمانی را می توان در صدا یا رفتار روان روان درمانی درمان و کودک و روان درمانی نوجوانان به پایان رسید. تبادل مهارت فرآیند عرضی دارای اهمیت زیادی به PHB و نشان دهنده یک نکته مهم در برنامه های درسی از تمام برنامه های مطالعه و آموزش.

استادان در دوره های عملی و همچنین در تحقیقات علمی فعال هستند و نشان دهنده ادعای دانشمند پزشک. دانش آموزان به طور فعال در پروژه های تحقیقاتی موجود درگیر و پشتیبانی از پروژه های تحقیقاتی خود را دارد. از طریق همکاری با دیگر دانشگاه ها و پروژه های دکترا را می توان در خانه متوجه شدم.

در یک نگاه

 • مطالعه روش صلیب (TP و VT)
 • مطالعه و آموزش در روان درمانی در خانه
 • گروه سمینار کوچک فضای دانشگاهی
 • توجه شخصی توسط سازمان مطالعات
 • پشتیبانی برای شرکت در کنگره ها و جلسات
 • آموزش های عملی در آمبولانس روان خود ما
 • پژوهش در آمبولانس عالی
 • موقعیت بسیار عالی در برلین مرکزی در نزدیکی الکساندر طور مستقیم بر روی Köllnischen پارک و ولگردی و قانونی شکنی رودخانه

مطالعه و آموزش

 • مطالعات انتقال پی در پی: کارشناسی ارشد روان شناسی
 • کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد روانشناسی حقوقی
 • روانشناسی کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد و روان درمانی خانواده
 • آموزش روان درمانی با روان درمانی کارشناسی ارشد برنامه یکپارچه (VT یا TP)
 • کودک و آموزش روان نوجوان مبتلا به روانشناسی کارشناسی ارشد برنامه یکپارچه و روان درمانی خانواده

دانشگاه

آموزش، پژوهش و آموزش در PHB ها در زمینه های نرم افزار روانشناسی متمرکز شده است. روانشناسان و روان درمانگران راه اندازی کرده اند که دانشگاه راه اندازی شد برای تقویت یک ارتباط علم و عمل، و از سوی دیگر برای حمایت از انتقال از تحقیقات را به جامعه است. بر اساس این عقیده PHB می خواهد برای آموزش نسل بعدی از روانشناسان و روان درمانگران با ارتباط عملی علمی و عمیق قوی است. علاوه بر مطالعه و آموزش فرصت ها و آموزش و کنفرانس روانشناسان و روان درمانگران در برنامه برنامه از PHB است. دوره های دیگر در زمینه های مختلف استفاده از روان شناسی و کارشناسی روانشناسی دست ساخت هستند.

در همکاری با آکادمی موسسه آموزش برلین برای روان درمانی (BAP)، آلمانی روانشناسان موسسه آموزشی آکادمی (DPA) و انجمن حرفه ای روانشناسان و روان درمانگران آلمانی (BDP) در PHB در مرکز یک شبکه آموزشی برای آموزش و آموزش مداوم است و یک نقطه کانونی را فراهم می کند برای منافع حرفه ای از روانشناسان و روان درمانگران در زمینه های مختلف فعالیت.

مجوز رسمی

دوره های روانی روان درمانی در درمان رفتاری (CBT) و یا صدای روان روان درمانی (TP)، روانشناسی خانواده و روانشناسی قانونی توسط مجلس سنا آموزش و پرورش جوانان و علوم معتبر است. روانشناسی برنامه کارشناسی ارشد جدید در توصیه های جامعه آلمان روانشناسی توسعه و تایید شده توسط دفتر امور خارجه بهداشت درمان و آموزش بود. فارغ التحصیلان روانشناسی استاد برنامه در PHB دیدار با Zulassungsvoraussetzuungen برای آموزش روان. البته روانشناسی روان درمانی در هر دو فرایند معتبر تمرکز بر روی (رفتاری و عمق مبتنی بر روانشناسی روان درمانی) علاوه بر این، برای Acquin، و همچنین به عنوان دوره روانشناسی حقوقی کارشناسی ارشد.

تجسم تایید PHB در روانشناسی روان درمانی (VT یا TP) و در کودکان و نوجوانان روان درمانی مجوز رسمی از سوی شورای ملی برلین بهداشت و امور اجتماعی دریافت کرده اند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Psychologische Hochschule Berlin

با روانشناسی کارشناسی ارشد یک مفهوم مطالعه مدرن توسعه داده شد در PHB در ارتباط بین عمل و علم تمرکز دارد. این برنامه با توصیه های جامعه آلمان روانشناسی تراز وسط قرار دارد ... [+]

با روانشناسی کارشناسی ارشد یک مفهوم مطالعه مدرن توسعه داده شد در PHB در ارتباط بین عمل و علم تمرکز دارد. این برنامه با توصیه های جامعه آلمان روانشناسی تراز وسط قرار دارد و نیز ارائه می دهد بینش به زمینه های مهم از عمل.

این برنامه نتیجه گیری با یک کارشناسی ارشد در روانشناسی (120 CP).

برنامه کارشناسی ارشد در روانشناسی در PHB فراهم می کند ویژگی ها و مزایای زیر است:

تحولات اولویت در روانشناسی بالینی، کار، روانشناسی سازمانی و ترکیب داده ها در کار روانشناسی بالینی.پایه عملی، قانونی و اخلاقی و حرفه ای از فعالیت های روانی در تحقیق و عمل را به مطالعه یکپارچه شده است.مهارت های مربی و توانایی برای ارتباط علمی آموزش داده و تمرین.صرف نظر از انتخاب مطالعه گرانش ماژول پایه پشت روانشناسی بالینی (10 CP) در برنامه دسترسی های بعدی این استاد به آموزش روان (به عنوان مثال برای فارغ التحصیلان کارشناسی از دانشگاه هاگن)همه روش های روان درمانی علمی به رسمیت شناخته شده به طور مساوی در پایه ماژول روانشناسی بالینی و روان درمانی تدریس:روان درمانی روان بر اساسرفتار درمانیروانکاویروان درمانی سیستمیکگفتار درمانیپس از مطالعه آموزش روان درمانی روانشناسی در روان درمانی روان و یا صدا رفتار درمانی به طور مستقیم در سایت امکان پذیر است.نشان ماژول تکمیلی در نرم افزار و زمینه های حرفه ای از روانشناسی (به عنوان مثال روانشناسی قانونی، روانشناسی ترافیک، ارتباطات بین فرهنگی، مربیگری، روانشناسی و روان درمانی خانواده) و حمایت از انتقال دانش روانی به جامعه است. علاوه بر این، گواهی اولویت می توان بدست آورد.بسیاری از استادان... [-]
آلمان برلین
اکتبر 2019
آلمانی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی