Psychologische Hochschule Berlin

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به عنوان یک دانشگاه مستقل خصوصی دانشگاه روانی برلین عمل خیر است. تمام برنامه ها توسط مجلس سنا از آموزش و پرورش، جوانان و علوم، به آموزش طرفداری از دفتر ایالتی بهداشت، درمان و امور اجتماعی برلین معتبر. آموزش و توسعه علمی، موسسه روانشناسی برلین ارائه می دهد آموزش روان درمانی، درجه بیشتر از استاد و کارشناسی ارشد روانشناسی. مطالعه یکپارچه آموزش روان درمانی را می توان در صدا یا رفتار روان روان درمانی درمان و کودک و روان درمانی نوجوانان به پایان رسید. تبادل مهارت فرآیند عرضی دارای اهمیت زیادی به PHB و نشان دهنده یک نکته مهم در برنامه های درسی از تمام برنامه های مطالعه و آموزش.

استادان در دوره های عملی و همچنین در تحقیقات علمی فعال هستند و نشان دهنده ادعای دانشمند پزشک. دانش آموزان به طور فعال در پروژه های تحقیقاتی موجود درگیر و پشتیبانی از پروژه های تحقیقاتی خود را دارد. از طریق همکاری با دیگر دانشگاه ها و پروژه های دکترا را می توان در خانه متوجه شدم.

در یک نگاه

 • مطالعه روش صلیب (TP و VT)
 • مطالعه و آموزش در روان درمانی در خانه
 • گروه سمینار کوچک فضای دانشگاهی
 • توجه شخصی توسط سازمان مطالعات
 • پشتیبانی برای شرکت در کنگره ها و جلسات
 • آموزش های عملی در آمبولانس روان خود ما
 • پژوهش در آمبولانس عالی
 • موقعیت بسیار عالی در برلین مرکزی در نزدیکی الکساندر طور مستقیم بر روی Köllnischen پارک و ولگردی و قانونی شکنی رودخانه

مطالعه و آموزش

 • مطالعات انتقال پی در پی: کارشناسی ارشد روان شناسی
 • کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد روانشناسی حقوقی
 • روانشناسی کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد و روان درمانی خانواده
 • آموزش روان درمانی با روان درمانی کارشناسی ارشد برنامه یکپارچه (VT یا TP)
 • کودک و آموزش روان نوجوان مبتلا به روانشناسی کارشناسی ارشد برنامه یکپارچه و روان درمانی خانواده

دانشگاه

آموزش، پژوهش و آموزش در PHB ها در زمینه های نرم افزار روانشناسی متمرکز شده است. روانشناسان و روان درمانگران راه اندازی کرده اند که دانشگاه راه اندازی شد برای تقویت یک ارتباط علم و عمل، و از سوی دیگر برای حمایت از انتقال از تحقیقات را به جامعه است. بر اساس این عقیده PHB می خواهد برای آموزش نسل بعدی از روانشناسان و روان درمانگران با ارتباط عملی علمی و عمیق قوی است. علاوه بر مطالعه و آموزش فرصت ها و آموزش و کنفرانس روانشناسان و روان درمانگران در برنامه برنامه از PHB است. دوره های دیگر در زمینه های مختلف استفاده از روان شناسی و کارشناسی روانشناسی دست ساخت هستند.

در همکاری با آکادمی موسسه آموزش برلین برای روان درمانی (BAP)، آلمانی روانشناسان موسسه آموزشی آکادمی (DPA) و انجمن حرفه ای روانشناسان و روان درمانگران آلمانی (BDP) در PHB در مرکز یک شبکه آموزشی برای آموزش و آموزش مداوم است و یک نقطه کانونی را فراهم می کند برای منافع حرفه ای از روانشناسان و روان درمانگران در زمینه های مختلف فعالیت.

مجوز رسمی

دوره های روانی روان درمانی در درمان رفتاری (CBT) و یا صدای روان روان درمانی (TP)، روانشناسی خانواده و روانشناسی قانونی توسط مجلس سنا آموزش و پرورش جوانان و علوم معتبر است. روانشناسی برنامه کارشناسی ارشد جدید در توصیه های جامعه آلمان روانشناسی توسعه و تایید شده توسط دفتر امور خارجه بهداشت درمان و آموزش بود. فارغ التحصیلان روانشناسی استاد برنامه در PHB دیدار با Zulassungsvoraussetzuungen برای آموزش روان. البته روانشناسی روان درمانی در هر دو فرایند معتبر تمرکز بر روی (رفتاری و عمق مبتنی بر روانشناسی روان درمانی) علاوه بر این، برای Acquin، و همچنین به عنوان دوره روانشناسی حقوقی کارشناسی ارشد.

تجسم تایید PHB در روانشناسی روان درمانی (VT یا TP) و در کودکان و نوجوانان روان درمانی مجوز رسمی از سوی شورای ملی برلین بهداشت و امور اجتماعی دریافت کرده اند.

مکان ها

برلین

Address
Psychologische
Hochschule Berlin
Am Köllnischen Park 2

10179 برلین, برلین, آلمان

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: