توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Philipps Universität نه تنها یک دانشگاه آلمانی است که در سنت قرار دارد و همچنین قدیمی ترین دانشگاه جهان است که در سال 1527 به عنوان موسسه پروتستان تاسیس شد. این محل تقریبا پنج قرن بوده است.

امروزه حدود 20،000 دانشجو در ماربورگ تحصیل می کنند - 12 درصد از سراسر جهان. تقریبا تمام رشته های علمی، به استثنای علوم مهندسی، در Philipps-Universität Marburg نمایش داده می شود. رشته های مختلف به دانشکده های مختلف اعطا می شوند که در دانشکده ها یافت می شود.

سازمان های متعددی مکمل و غنی از خدمات دانشگاه هستند. به عنوان مثال، چنین سازمان هایی ممکن است فعالیت های پژوهشی خاصی را انجام دهند یا از Philipps-Universität Marburg در زمینه ارتباطات، فناوری اطلاعات و زبان های خارجی حمایت کنند.

وزارت اقتصاد شامل شش استاد و دوازده استاد و مدرس است. استادان تجربه زیادی در رابطه با انتشار مقالات بین المللی، مشاوره به دولت ها و سازمان های بین المللی و آموزش در زبان انگلیسی دارند. اداره اقتصاد در میان ده نفر از ادارات از نظر نشریات بین المللی در هر استاد در آلمان رتبه بندی می شود (رده بندی سال 2005). تحقیقات و آموزش های اقتصادی در ماربورگ بسیار بین المللی است، زیرا همه اعضای هیات علمی برنامه های قوی و پایدار مشارکتی و پروژه های تحقیقاتی مشترک با دانشگاه های اروپا، ایالات متحده و سایر نقاط جهان را ایجاد کرده اند. تمرکز هیئت علمی بر اقتصاد نهادی توسط MACIE، مرکز ماربورگ اقتصاد سرمایه گذاری، که اخیرا 50 سالگرد خود را جشن می گیرد، برجسته شده است. کارکنان اقتصاد بر اهمیت یک محیط تدریس دوستانه و باز تأکید می کنند. دانش آموزان به استادان نزدیک می شوند و در بحث های مربوط به مسائل اقتصادی شرکت می کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Philipps University Marburg, Faculty of Business Administration and Economics

برنامه استاد بین المللی ... [+]

ایده پشت EMEA چیست؟

EMEA برنامه یک استاد منحصر به فرد ترکیب اقتصاد نهادی و مدیریت کسب و کار با برنامه های کاربردی به اقتصاد منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا است.

درک چالش های اقتصادی پیچیده در خاورمیانه و شمال آفریقا نیاز به یک رویکرد میان رشته ای. بنابراین، EMEA شامل طیف گسترده ای از دروس انتخابی از رشته های مختلف به منظور تسهیل درک گسترده ای از پیچیدگی در منطقه است.

برنامه درسی مجهز به دانش آموزان دانش در مورد تا به روز مسائل مربوط برای بسیاری از کشورها خاورمیانه و شمال آفریقا، به عنوان مثال، امور مالی اسلامی، اقتصاد سیاسی، منابع طبیعی، فساد و جنگ است.... [-]

آلمان Marburg
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Philipps University Marburg, Faculty of Business Administration and Economics

کارشناسی ارشد برنامه علوم در اقتصاد و موسسات در دانشگاه ماربورگ فیلیپس دانش آموزان فراهم می کند با آموزش جامع برای حرفه ای به عنوان یک اقتصاددان حرفه ای در دولت و یا کسب ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در اقتصاد و موسسات در فیلیپس-دانشگاه ماربورگ دانش آموزان فراهم می کند با آموزش جامع برای حرفه ای به عنوان یک اقتصاددان حرفه ای در دولت و یا کسب و کار و به صورت جامد برای شغل دانشگاهی.

محتوای دوره و ویژگی های متمایز

کارشناسی ارشد اقتصاد و موسسات ارائه می دهد آموزش سخت در تمام زمینه های مهم تئوری اقتصادی و سیاست (از جمله روش های پژوهش) و به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. آن را به عنوان کارشناسی ارشد به طور کلی طراحی برنامه اقتصاد با تمرکز متمایز در تحلیل های اقتصادی موسسات. این تمرکز منحصر به فرد بر بینش اساسی است که عملکرد یک اقتصاد مهم در نهادهای آن بستگی دارد است. این ممکن است نهادهای رسمی، به عنوان مثالقوانین و مقررات کسب و کار، سازمان از سیستم امنیت اجتماعی، طراحی بانک های مرکزی و ساختارهای نهادی دولت و روند سیاسی آن؛ آنها همچنین می توانند از طبیعت رسمی، به عنوان مثال، هنجارها و عادات و موسسات خاص مانند تعاونی ها و بازارهای اعتبارات خرد در کشورهای در حال توسعه باشد. بنابراین، جدید سازمانی اقتصاد، اقتصاد قانون اساسی، حقوق و اقتصاد، طراحی مکانیزم، نظریه عامل اصلی، و اقتصاد سیاسی / انتخاب عمومی رویکردهای اصلی نظری، که دانش آموزان به درخواست به منظور تجزیه و تحلیل اثرات یاد بگیرند قوانین فعلی، مقررات، و سازمان ها و به پیشنهاد اصلاحات تحصیل در یک میدان گسترده ای از برنامه های اقتصادی است. این تمرکز، اقتصاد نهادی نشان دهنده... [-]

آلمان Marburg
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی