PFH Private University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

PFH Private University of Applied Sciences ، تاسیس در سال 1995، یک دانشگاه دولتی شناخته شده است که تمرکز بر آموزش و آموزش مدیران و متخصصان آینده در فن آوری های کلیدی است. قابلیت کار در مرکز تلاشهای خود قرار دارد. فلسفه دانشگاه این است که تسلط شخصی، برتری تحصیلی و دانش و تجربیات عملی برای تبدیل شدن به یک حرفه حرفه ای مسئولانه ضروری است. این ممکن است فقط از طریق توجه فردی همراه با تدریس تئوری ایده و تمرین گرا به دست آید. با خدمات شغلی و مربیگری و همچنین مربیگری فردی که به ساختار دانشگاه متصل شده است، تمام برنامه های تحصیلی به واسطه کاربرد عملی و اقتصادی آنها، بین المللی بودن و جهت گیری مشخصی برای حرفه ها مشخص می شود.

PFH در مجموع 17 برنامه تحصیلی در رشته های تحصیلی در رشته های کارشناسی، مهندسی، روانشناسی و فناوری سلامت در هر دو سطح کارشناسی و کارشناسی ارائه می دهد. بیش از 2200 دانشجو در محوطه دانشگاه گوتینگن، هانسکمپوس استاد یا برلین یا در یکی از 12 مرکز آموزش از راه دور واقع در آلمان و اتریش شرکت می کنند. با تشکر از برنامه های کارآمد سازمان یافته، تمرین و برنامه های بازار گرا، فارغ التحصیلان PFH با شرکت ها تقاضای زیادی دارند. 99٪ از متخصصان جوان PFH بلافاصله پس از فارغ التحصیلی کار خود را آغاز می کنند. این دانشگاه در همکاری نزدیک با سازمان های دانشگاهی، موسسات تحقیقاتی و شرکت های خصوصی در سطح ملی و بین المللی است، بنابراین یک پلت فرم ایده آل برای مبادله بین رشته ای دانش و مهارت های تمرینی است.

پردیس ها و حوزه های مطالعه

دانشگاه گوتینگن

کسب و کار | فناوری سلامت | ارتوآیونیک

روانشناسی و روانشناسی تجربی

PFH Campus Göttingen تمام مزایای یک دانشگاه کوچک و پویا را در محیط الهام بخش یکی از مشهورترین دانشگاه های دانشگاهی آلمان ارائه می دهد. خوشبختانه با جمعیت جوان 125،000 نفر، که 30،000 دانش آموز هستند، امروز، گوتینگن نقاط قوت تحقیقات است. این شهر R است

PFH Hansecampus Stade

مهندسی | کسب و کار

PFH Hansecampus Stade در CFK-Valley واقع شده است، یک خوشه جهان از تکنولوژی پلاستیک تقویت شده با فیبر کربن (CFRP) و شامل 3000 متر مربع سالن های سخنرانی، اتاق های کنفرانس و سمینار و آزمایشگاه های پیشرفته ای است. خانه برای عملیات کلیدی ایرباس و بیش از 100 شرکت اروپایی دیگر در زمینه کامپوزیت، تمام مراحل زنجیره فرآیند CFRP از جمله R

پردیس برلین

کسب و کار

شهر پایتخت آلمان بیشتر از آنچه که در مورد سیاست های فدرال ارائه می شود، ارائه می دهد: از یک شبکه تجاری متمرکز تا هزینه های غیرقابل تصور فرهنگی، از یک زندگی شبانه بدون وقفه تا کنسرت های نیمه در روز، برلین هر چیزی را که یک شهر واقعی جهان می تواند به دنبال آن باشد. پردیس برلین ارائه دهنده ی پیشرفته ترین زیرساخت ها در یک مکان عالی است. در راستای سیاست های ما برای ارائه دانش آموزان به مربیگری فردی، محوطه دانشگاه و برنامه های آموزشی برای گروه های کوچک طراحی شده است. در حالی که از توجه فردی به محوطه دانشگاه بهره مند می شود، به لطف همکاری های مختلف دانشگاه، دانشجویان از خدمات اتحادیه دانشجویی برلین بهره مند می شوند و به امکانات دیگری مانند کتابخانه دانشگاه TU Berlin دسترسی پیدا می کنند.

PFH Studyworld

کسب و کار | روانشناسی و روانشناسی تجربی

مطالعه جهان PFH یک مفهوم منحصر به فرد است. دانش آموزان می دانند که یک دانشگاه است که سال ها تجربه و تخصص در برنامه های تحصیلی در برنامه های دانشگاهی را به برنامه های آموزش از راه دور انتقال داده است، در نتیجه، بالاترین استانداردهای آموزشی را تضمین می کند. برنامه های ما شامل تمام عناصر ضروری برای موفقیت حرفه ای است. در حالیکه استادان و استادان با تجربه در صنعت، تعالی علمی و روابط عملی را تضمین می کنند، یک مفهوم یادگیری ترکیبی بالغ، دانش آموزان را با انعطاف پذیری مورد نیاز فراهم می کند. مفهوم ترکیبی PFH ترکیبی از روشهای مختلف تدریس، 12 مرکز آموزش فراگیر در سراسر کشور، پردیس مجازی و مجموعه خدمات دانشجویی طراحی شده برای حمایت از دانش آموزان در سازمان های مطالعات فوق العاده شغلی است.

PFH بین المللی

بین المللی شدن دانشگاه با افزایش تعداد مشارکت با دانشگاه های برتر در سراسر جهان مشخص می شود. همکاری شامل تبادل دانشجویان و اعضای هیات علمی، تحقیق و برنامه های پاداش دوگانه می شود. در تلاش برای ارائه دانش آموزان خود به فرصت های عالی برای کسب تجربه ضروری در خارج از کشور از طریق شرکای بین المللی خود در صنعت و دانشگاه، PFH متعهد به گسترش شبکه خود است.

مکان ها

برلین

Address
Pfalzburger Strasse 43–44
10717 Berlin

برلین, برلین, آلمان

ایستاده

Address
Airbus-Strasse 6
21684 Stade

ایستاده, زاکسن پایین, آلمان

گوتینگن

Address
Weender Landstrasse 3-7
37073 Göttingen

گوتینگن, زاکسن پایین, آلمان