OnCampus

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چه کسی OnCampus ؟

OnCampus به شما فرصتی می دهد تا دوره های آموزش از راه دور و دوره های آنلاین تربیت بدنی را در دانشگاه های دولتی انتخاب شده دانشگاه های کاربردی به صورت پاره وقت اختصاص دهید. ما یک شرکت 100٪ وابسته به دانشگاه علوم کاربردی Lübeck است و بیش از 15 سال سابقه شرکت را در یکی از megaproviders اروپا در آموزش الکترونیکی توسعه داده اند.

با یک تیم از 70 نفر، برنامه های آنلاین در برنامه های آنلاین و برنامه های آموزش علمی آنلاین، در محل لووبک توسعه، مدیریت و به بازار عرضه می شود. این برنامه ها شامل بیش از 150 استاد، شرکت ها و موسسات است. افتتاح دانشگاه ها به گروه های هدف جدید و اشکال جدید همکاری، هسته اصلی استراتژی دیجیتال ما است. این شامل همکاری ما با دانشگاه های دانشگاه مجازی علوم کاربردی می شود.

تضمین کیفیت و گواهینامه ها

ثبت نام دوره ای در طی پنج سال گذشته بیش از دو برابر افزایش یافته است به عنوان یک نتیجه از دوره های جدید و افزایش تعداد دانش آموزان. فرآیندهای OnCampus به طور مداوم بهینه شده و توسط سیستم های مدیریت کیفیت ISO 9001 گواهی می شود تا به بهترین وجه به خواسته ها و انتظارات مشتریان برسد. علاوه بر این، ما گواهینامه ISO 29990 را ساماندهی می کنیم که فرایندهای خاص خدمات یادگیری را ساماندهی و ارزیابی می کند. با این کار مارک های مهم دیگری را برای موقعیت پایدار OnCampus در OnCampus رقابتی OnCampus .

توسعه ما

2001 تاسیس دانشگاه مجازی علوم کاربردی، شروع برنامه های آنلاین کارشناسی رسانه های اطلاعاتی

2003 OnCampus GmbH OnCampus خدمات انجمن دانشگاه می شود

2005 شروع آموزش آنلاین برای مهارت های نرم افزاری

2009 شروع دوره های آنلاین مدیریت کسب و کار و تجارت اطلاعات

2011 آموزش در خانه برای مناطق فناوری اطلاعات، شیمی، علم زندگی را آغاز می کند

2013 نیمه وقت آنلاین برنامه های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و اطلاع رسانی کسب و کار

2014 مرحله تست LINAVO "آموزش در وب، ارتقاء در سایت" - دوره های آموزشی جدید برای مهندسی مکانیک، غذا، گردشگری و صنعت دریایی

توسعه و اجرای 10 برنامه فوق لیسانس و کارشناسی ارشد تا سال 2017، افزایش قابل توجهی در نسبت حرفه ای های تحصیل، همکاری استراتژیک با صنعت در توسعه پیشنهادات جدید

تا سال 2020، حدود 50 MOOC جدید، افزایش شرکت کنندگان MOOC به بیش از 100،000

OnCampus در OnCampus راه دور چیست؟

شما می توانید مدرک لیسانس یا مدرک کارشناسی ارشد خود را در آموزش از راه دور OnCampus . در دوره های آموزشی آنلاین تحصیلی آنلاین، شما می توانید با یک گواهینامه دانشگاه فارغ التحصیل شوید.

مدرک کارشناسی:

در منطقۀ کارشناسی، می توانید بین برنامه های تحصیلی مدیریت بازرگانی، مهندسی صنایع، صنایع رایانه و رسانه ها را انتخاب کنید.

کارشناسی ارشد:

در ناحیه کارشناسی ارشد، می توانید بین نرم افزار Media Informatics و Industrial Engineering (متوالی) را انتخاب کنید.

برنامه کارشناسی ارشد تربیت:

برنامه های کارشناسی ارشد آموزش مداوم بر روی تجربه حرفه ای استوار است. شما می توانید دوره های تحصیلی را در اداره امور بازرگانی، صنایع اطلاعات و مهندسی صنایع (ادامه) بگیرید.

دوره های آموزشی آنلاین:

ما ارائه می دهیم انواع دوره های آموزش عالی، که شما می توانید با ما آنلاین کتاب آنلاین. ما دوره های آموزشی در زمینه تغذیه، علوم رایانه، برنامه ریزی حرفه ای، مدیریت، صنعت دریایی، فن آوری پزشکی، رسانه های آنلاین، مهارت های کلیدی (مهارت های نرم افزاری)، فن آوری و اقتصاد را ارائه می دهیم.

آموزش اجباری آنلاین

علاوه بر این OnCampus آموزش آنلاین اجباری در زمینه بهداشت مواد غذایی، کنترل عفونت و ایمنی شغلی را ارائه می دهد. این کار آسان، سریع و ارزان برای انجام کارآموزی برای کارکنان شما در صنعت مواد غذایی در محل است.

ارائه دهنده خدمات

OnCampus GmbH همچنین به عنوان یک ارائه دهنده خدمات در زمینه آموزش الکترونیکی عمل می کند و دوره های آنلاین و دوره های آموزشی اضافی برای دانشگاه ها، شرکت ها و موسسات را توسعه، اجرا و توزیع می کند.

برای همه وظایف در حوزه آموزش الکترونیکی در OnCampus شایسته شما است. احساس رایگان با ما تماس بگیرید!

بیانیه ماموریت ما

چه کسی هستیم - مأموریت ما چیست؟

موسسه خدمات یادگیری دانشگاه علوم کاربردی لوبک

دانشگاه علوم کاربردی Lübeck و شرکت تابعه OnCampus از سال 1997 به طور موفقیت آمیز به ارائه دهندگان پیشرو در اروپا در زمینه آموزش آنلاین از راه دور تبدیل شده است.

چه چیزی برای ما ایستاده است؟

همکاری و شبکه سازی اصول اقدامات ما را هدایت می کنند. ما از مسئولیت ما برای مشتریان، شرکا و کارکنان خود آگاهی داریم و بر این اساس عمل می کنیم. ما جهانگردی، باز و دوستانه هستیم.

ما کار حرفه ای راه حل گرا. ما توسعه و استفاده از راه حل های نوآورانه فنی برای ترویج یادگیری مادام العمر، به ویژه در زمینه یادگیری در زمینه کار، توسعه می دهیم. ما ناهمگونی را فرصتی می بینیم.

مشتریان ما چه کسانی هستند؟

تمرکز فعالیت های ما زبان آموزانی است که از پیشنهادات آموزشی ما استفاده می کنند. ما در سطح ملی و بین المللی با دانشگاه ها، شرکت ها و مؤسسات کار می کنیم تا امکان دسترسی به فرصت های تحصیلی با کیفیت بالا را به عنوان بسیاری از افراد فراهم کنیم و از موفقیت آنها در توسعه مهارت های خود حمایت کنیم.

اهداف ما چیست؟

ما از یادگیری همکاری صرف زمان و مکان مستقل می کنیم. برای این منظور، ما به طور مداوم با استفاده از امکانات اینترنت برای خدمات آموزشی و خدماتی که به طور مطلوب آموزش مادام العمر را پشتیبانی می کنند.

برای پاسخگویی به این نیاز ما با دانشگاه های ملی و بین المللی و سایر شرکا همکاری می کنیم. با رسیدن به موقع و تضمین فرآیندهای مبتنی بر بازار، نوآورانه، کیفیت بالا و محصولات، به اهدافمان دست یافتیم. برای این منظور از سیستم مدیریت یکپارچه استفاده می کنیم.

به این ترتیب، ما به صورت ساختاری به منظور تضمین و گسترش رقابت درازمدت دانشگاه علوم کاربردی لوبک در بازار آموزش و پرورش ملی و بین المللی کمک می کنیم.

چه کاری میتوانیم انجام دهیم؟

برای کالج ها، ما طراحی، توسعه، پیاده سازی و کار بر روی دوره های آموزشی آنلاین و آموزش و پرورش بر اساس روش یادگیری الکترونیکی و زیرساخت های ما.

برای دانش آموزان، ما آموزش آنلاین و آموزش عالی را فعال می کنیم. ما شرکت های آماده سازی و همچنین آموزش آنلاین استاندارد را ارائه می دهیم.

کجا می توانیم روی آن بنشینیم؟

موفقیت ما بر اساس یک تیم انگیزه، متعهد و واجد شرایط است. ما توانایی های گسترده و عمیق در فن آوری های یادگیری الکترونیکی، آموزش و روش شناسی یادگیری مادام العمر و مدیریت سازمان یادگیرنده داریم.

ما در حال توسعه یک کارآمد مستمر و پایدار است. ما با فرآیندهای استاندارد و کارآمد کار می کنیم تا بتوانیم محصولات و خدمات آموزشی با کیفیت بالا را درازمدت از لحاظ اقتصادی در بازار ارائه دهیم. ما از پروژه های استراتژیک برای توسعه محصولات و فرآیندهای ابتکاری استفاده می کنیم.

مکان ها

آلمان آنلاین

Address
آلمان آنلاین, آلمان

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: