New European College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

nec

به عنوان پردیس دانشگاه علمی کاربردی ویتنبورگ مونیخ ، New European College یکی از مدرن ترین و آینده نگرانه ترین رویکردهای آموزش تجارت در آلمان را ارائه می دهد. ترکیب تحصیلی یک رویکرد مبتنی بر پژوهش، آموزش و پرورش، دنیای واقعی هفته پروژه اجباری و ارزیابی مستمر تضمین می کند که دانش آموزان رسیدن به بالاترین سطح از توانمندی های شغلی پایدار در جهان قرن 21 کسب و کار.

مونیخ - لوکوموتیو اقتصادی آلمان

56790_56751_FIBAA_Logo.svg.pngدانش آموزانی که در مونیخ زندگی می کنند یکی از ثروتمندترین و مرفه ترین شهرهای اروپا دانش آموزان فرصت های عالی برای اشتغال در آینده را دارند . ترکیبی از شرکت های چند ملیتی (BMW، Munich Re، Allianz، مایکروسافت و بسیاری دیگر) و سطوح پایین بیکاری باعث می شود مونیخ یک شهر بسیار جذاب برای تحصیل و توسعه حرفه شما باشد.

توجه شخصی

گروه های کوچک (حداکثر 25 دانش آموز) از تعامل مکرر بین دانش آموزان و استادان ما اطمینان حاصل می کنند. موارد کسب و کار واقعی، تکالیف، شبیه سازی ها و سخنرانی ها، برخی از روش های است که دانش آموزان می توانند مهارت های ارتباطی خود را بر اساس اصول و شیوه های کسب و کار توسعه دهند. فرمت کلاس ما ، بحث های یک به یک را با سخنرانان ما، برای پیشرفت و ساختن مفاهیم، ​​ایده ها و مشکلات، ترویج می دهد . در هر ترم، دانش آموزان ما طیف وسیعی از فرصت های بازدید از شرکت های مربوط به دوره های اصلی تحصیلات خود را ارائه می کنند.

جامعه بین المللی

به منظور آماده سازی دانشجویان برای دنیای تجارت جهانی ، کلیه دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شود. همراه با یک هیئت علمی و دانشجویی بین المللی - 43 ملیت (27 زبان در دانشگاه صحبت می شود) - دانش آموزان یک آموزش تجاری دریافت می کنند که یک پایه محکم برای اشتغال بین المللی آنها است. nec

مزایای دانش آموزان خارجی در مونیخ (آلمان)

در حالی که در New European College مونیخ در آلمان New European College ، شما مجاز به کار 20 ساعت در هفته در طول ترم یا 40 ساعت در هفته در تعطیلات تابستانی هستید. جدا از آن، هنگامی که شما هر یک از برنامه های خود را فارغ التحصیل می شوید، شما به 18 ماه ویزا شغلی (اجازه 1.5 سال برای اقامت در آلمان برای جستجوی شغلی) به مدرسه کسب و کار می پردازید. .

دانشکده با تجربه

با اصول هسته برنامه ما هماهنگ شده است، ما دانش آموزان را با مهارت ها و دارایی های عملی که نیاز داریم برای دستیابی به موفقیت از طریق تضمین استانداردهای آموزش عالی از دانشگاهیان با تجربه و متخصصان صنعت آماده می کنیم.

درجه های برتر و معتبر

New European College به دلیل شهرت برجسته و رویکرد مدرن و عملی در زمینه آموزش کسب و کار با دانشگاه علمی کاربردی ویتنبورگ همکاری داشته است

دانشگاه ویتنبورگ رتبه چهارم "بهترین دانشگاه کوچک علمی کاربردی" در هلند را کسب کرده و به دومین برنامه برتر لیسانس مدیریت بازرگانی در هلند اعطا شده است.

دانشجویان New European College با مدرک هلندی از دانشگاه معتبر و معتبر دانشگاه علمی کاربردی از هلند در قطب اقتصادی آلمان - مونیخ فارغ التحصیل می شوند. تمام برنامه های ارائه شده از New European College توسط هلندی NVAO و توسط FIBAA (آلمانی ، سوئیس) معتبر شناخته می شوند

34632_Student_Event_2.jpg

برنامه های ما:

لیسانس مدیریت امور بین الملل

با داشتن گروه های کوچک ، دوره های تکمیلی و تمرکز جدی رویکرد عملی ، برنامه کارشناسی ما شما را برای یک حرفه شغلی موفق آماده می کند.

تخصص ها:

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBM)

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی مسیر دانشگاهی به دنیای تجارت و دنیای دانشگاهی است. این برنامه بر جنبه علمی و کاربردهای آن در مدیریت بازرگانی ، دارایی ، بازاریابی و مدیریت تمرکز دارد.

تخصص ها:

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) ، به عنوان یک رونق شغلی دانشگاهی برای کارآفرینان و کارگران شرکت های بزرگ تبدیل شده است. جهانی سازی فارغ التحصیلان MBA را با تحصیلات تجاری واقعاً بین المللی می طلبد.

تخصص ها:

23611_02.png

مکان ها

مونیخ

New European College GmbH

Address
Wolfratshauser Strasse 84
81379 مونیخ, بایرن, آلمان
تلفن
+49 89 81302018