توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در NIT Northern Institute of Technology Management در هامبورگ یاد مهندسان از سراسر جهان به بیش از وظایف مدیریت مسئولانه. در همکاری با دانشگاه فنی هامبورگ-Harburg (TUHH)، موسسه خصوصی ارائه می دهد از سال 1999 برنامه مطالعه زبان انگلیسی با درجه دو استاد تمام عیار در: مهندسی کارشناسی ارشد و MBA یا کارشناسی ارشد هنر در مدیریت فناوری. در سراسر جهان، بیش از 300 فارغ التحصیلان کارشناسی مهندسی برای یک محل را در اعمال NIT در هامبورگ. فقط حدود 35 پتانسیل بالا برای مصاحبه های شخصی است که می گیرد در سراسر جهان انتخاب شده است. بسیاری از دانش آموزان بورسیه مدرک خود را از شرکت ها و بنیادهای است. دانش آموزان غالبا در آپارتمان زندگی می کنند در NIT سازی در محوطه TUHH - تبادل بین المللی گنجانده شده است.

مدرک MBA همچنین ممکن است حضور موازی به کار و در نتیجه خود را برای بعدی حرفه ای آماده حرکت مهندسان حرفه ای با تجربه و دانش آموزان فارغ التحصیل. این سمینارها انگلیسی زبان هستند شب و تعطیلات آخر هفته برگزار می شود. بسیاری از شرکت های برنامه MBA به عنوان بخشی از توسعه کارکنان استراتژیک در نظر بگیرید. به طوری که آنها را مهندسان خود را به طور خاص برای نرم افزار مدیریت بین المللی، مناسب است. علاوه بر این، توسعه یافته NIT فرصت آموزشی سفارشی شده برای کسب و کار.

در مطالعات در NIT کنار مسیر کلاسیک در مدیریت فناوری تخصص مدیریت کارآفرینی برای انتخابات است. استادان دانشگاه و پزشکان از چهار قاره آموزش اینجا. آنها یک دانش گسترده از تحقیق و عمل دارند و به مهندسان در طول مدیریت آموزش و پرورش و مهارت های نرم افزاری بین فرهنگی است. کار کردن در تیم بخش مهمی از این دوره آموزشی، و همچنین به عنوان یک کارآموزی سه ماه شرکت های بزرگ به اعمال آنچه که آموخته اند و به دست آوردن جای پایی در اقتصاد است.

تا کنون، رهبران بالقوه از 61 کشور دارای مطالعات خود را در NIT موفقیت. آنها را به کار حرفه ای خود را با گسترده دانش در مدیریت تکنولوژی، بلکه مهندسی خوبی آماده شده است. بسیاری از آنها در حال حاضر در سراسر جهان در شرکت های فعال که شبکه از NIT هستند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

NIT Northern Institute of Technology Management

هر دو: یک مهندس یا دانشمند و مدیر فناوری. در مقطع کارشناسی ارشد ما دو سال تحصیل می کنید. (به زبان انگلیسی یا آلمانی) در دانشگاه هامبورگ فناوری (TUHH) و در عین حال یک مدرک ... [+]

آموزش مدیریت برای مهندسین و دانشمندان

آیا شما در مورد مهندسی یا علم پرشور هستید، اما می خواهید قدم بعدی برداشته شود؟ چگونه در مورد اضافه کردن دانش مدیریت عمومی، مهارت های رهبری، تخصص در مدیریت کارآفرینی و مهارت در زبان خارجی دیگر به مشخصات خود چطور؟ برنامه کارشناسی ارشد دو مدرک ما در مدیریت فناوری با توجه به نیاز صنعت به مهندسی یا علم با آموزش مدیریتی مطابقت دارد.

هر دو: در برنامه کارشناسی ارشد دو درجه، شما یک M. Sc. (به انگلیسی یا آلمانی) در دانشگاه هامبورگ فناوری (TUHH) و در عین حال مدرک کارشناسی ارشد مدیریت فناوری (در انگلیس) در NIT .... [-]

آلمان هامبورگ
اکتبر 2020
انگلیسی
پاره وقت
24 - 30 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
NIT Northern Institute of Technology Management gGmbH
Address
Kasernenstrasse 12,
21073 هامبورگ, هامبورگ, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 40 42878-3787