NIT Northern Institute of Technology Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه هامبورگ فناوری (TUHH) رانده شده توسط یک ابتکار دکتر Hauke ​​Trinks، رئیس جمهور از TUHH در آن زمان. ایده خود را به عنوان ساده بود به عنوان قانع کننده: به راه اندازی یک موسسه کاملا کارشناسی ارشد به منظور ارائه یک برنامه درجه دو تمام انگلیسی است که منحصر به فرد به اروپا و جذب دانش آموزان برتر، دانشکده ها و شرکت ها - موسسه شمالی مدیریت فناوری (NIT) بود متولد و ترکیب در همکاری نزدیک با TUHH کارشناسی ارشد در مهندسی و MBA در مدیریت فناوری در 24 ماه می باشد. روش دیگر، کارشناسی ارشد هنر در مدیریت فناوری است برای دانش آموزان با کمتر از دو سال سابقه کار ارائه شده است.

ساختمان خود NIT با حمایت سخاوتمندانه توسط ساخته شد بنیاد Körber

طراحی شده برای جذب پتانسیل های بالا از همه قاره ها. بیش از 300 دانش آموزان با استعداد در هر سال اعمال می شود و تا 35 در بیمارستان بستری میشوند، از جمله یک درصد نسبتا بالا از دانش آموزان دختر. تا کنون، دانش آموزان از 61 کشور به NIT بستری شده و حدود 450 درجه دو خود را در NIT تکمیل کرده اند.

حامیان و هواداران در شبکه NIT است تکنولوژی محور و همچنین شرکت های غیر مهندسی و پایه است. حمایت شرکت ها و موسسات قدردانی از تماس فعال و ارز با جوان، دانشجویان بین المللی بلند پروازانه، این فرصت را استخدام عالی، و سهمیه قابل توجه از مهندسان زن که با موفقیت کامل این برنامه است. بسیاری از فارغ التحصیلان انجام، در واقع، شروع زندگی حرفه ای خود را با حامیان مالی خود را.

در بسیاری از مناطق، توابع، و صنعتی، فارغ التحصیلان NIT خوب بکار بردن مهارت های خود را برای کمک به شرکت موفقیت به بازارهای جدید سرمایه گذاری و مدیریت کسب و کار بین المللی است. فارغ التحصیلان باقی می ماند از نزدیک در بین المللی NIT فارغ التحصیلان شبکه، ارائه می دهد که یک پیوند اعتماد بین دانش آموزان NIT، فارغ التحصیلان و شرکای متصل می شود.

به عنوان موسسه آموزش خصوصی، غیر انتفاعی بالاتر، موسسه شمالی مدیریت فناوری ادامه داده است برای شکل دادن به شهرت بین المللی خود را برای یک ترکیب دانشگاهی منحصر به فرد، برای تدریس الهام بخش در یک محیط فرهنگی، و برای لینک عالی با صنعت.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

برنامه مدرک کارشناسی ارشد دو در رشته مهندسی + مدیریت تکنولوژی

Campus تمام وقت October 2018 آلمان Hamburg

این برنامه درجه دو NIT / TUHH را قادر می سازد کارشناسی فارغ التحصیلان در رشته مهندسی، اطلاعات و یا علوم کامپیوتر برای تکمیل مطالعات خود با کارشناسی ارشد در مهندسی (TUHH) و یک MA در مدیریت فناوری (NIT). [+]

مدیریت آموزش و پرورش برای مهندسین

ترکیب مهندسی و مدیریت. اکنون درخواست برای برنامه درجه دو در آلمان!

کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد: با NIT / برنامه درجه TUHH دو شما را با دو مدرک کارشناسی ارشد در همان زمان فارغ التحصیل. برنامه مدرک کارشناسی ارشد دو است برای مهندسان جوان بلند پروازانه که در تلاش برای تبدیل شدن به مدیران فناوری مسئول در دنیای جهانی طراحی شده است. در طول برنامه دو ساله، دانش آموزان طیف گسترده ای از دانش و مهارت های هر دو در رشته مهندسی و مدیریت در به دست آوردن. آنها رشد حرفه ای و شخصی به عنوان آنها را برای موقعیت های مسئول در صنایع مختلف آماده کند. فارغ التحصیلان NIT مجموعه ای از به تاثیر مثبت در جهان است. ... [-]


ویدئو ها

NIT Virtual Tour

تماس

NIT Northern Institute of Technology Management gGmbH

آدرس Kasernenstrasse 12,
21073 Hamburg, آلمان
وب سایت http://www.nithh.de/
تلفن +49 40 42878-3787