Media Design School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

رسانه ها مدرسه طراحی - موسسه

رسانه ها مدرسه طراحی (MD.H - GER. Mediadesign هوخشوله) یکی از دانشگاه های پیشرو برای رسانه ها و طراحی در آلمان است. این آموزش فرزندان فردا در تمام حوزه های مرتبط با رسانه ها. دانش آموزان از راه ویژه ای است که در مدرسه طراحی رسانه با اقتصاد مرتبط بهره مند شوند.

MD.H حفظ روابط نزدیک با کسب و کار در چشم انداز رسانه و عضو انجمن دانشگاه خصوصی (VHP) است. در VPH بیش از 40 منجر دانشگاه های خصوصی آلمان برگزار می شود.

MD.H یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خصوصی دوره ها و دوره های آموزشی در زمینه های جدید رسانه ها، بازی ها، مد، رسانه ها و و مدیریت ارتباطات و فناوری اطلاعات است. این شرکت خود را به عنوان نیروی محرکه می بیند. در حال توسعه برنامه های MD.H همیشه در نظر خواسته های فعلی و آینده بازار کار. همه برنامه های موجود به طور مداوم تجدید نظر شده و تغییر شکل در اطراف شرایط جدید است.

نهاد سازماندهی

Mediadesign هوخشوله خز مدین UND INFORMATIK شرکت موسسه سازماندهی رسانه ای مدرسه طراحی شده است. مدرسه طراحی رسانه شامل سه سایت های مطالعه: برلین، مونیخ و دوسلدورف با دفتر مرکزی در برلین. آقای هارتموت حاکی بودن از پیشوا از رسانه مدرسه طراحی است، آقای Arnim Zubke صدراعظم School's است.

شرکت های فرعی Mediadesign وله خز Aus- UND Weiterbildung شرکت، در سال 1968 تاسیس نهاد سازماندهی خصوصی Mediadesign Fachoberschule Gestaltung است (ترجمه را به مدرسه متوسطه Mediadesign - دوره متوسطه را در زمینه طراحی)

دولت مورد تایید و معتبر

از آنجا که 1 خصوصی Mediadesign هوخشوله خز طراحی UND INFORMATIK است مطابق با § 123 پاراگراف است. 1 قانون آموزش عالی برلین در رابطه با § 70 بند (1) قانون آموزش عالی و دولت تایید شده است. علاوه بر از 2010 مه 10. reaccreditation توسط Wissenschaftsrat محل در 2015 اکتبر 10 صورت گرفت.

به منظور تسهیل در مقایسه بین المللی درجه یک به طور منظم دوباره مجوز رسمی از دوره MD.H است که توسط آژانس ارزیابی و اعتباربخشی مرکزی (ZEvA) اجرا می شود. تمام دوره از MD.H موفقیت معتبر شده است.

بیانیه رسالت رسانه مدرسه طراحی

نزدیکی به دنیای کسب و کار

مونیخ، دوسلدورف و برلین در میان رسانه ها و طراحی پایتخت آلمان است. در پروژه های مشترک با ناشران پیشرو، سازمان ها، شرکت های تولید و شرکت های دیگر، دانش آموزان MD.H مهارت های عملی توسعه.

نزدیکی به هسته اصلی رسانه ها، طراحی و علوم کامپیوتر نزدیک به پالس از رسانه ها، طراحی و علوم کامپیوتر.

در حال حاضر هیچ صنعت در حال تغییر است سریع تر از رسانه ها، طراحی و علوم کامپیوتر صنعتی می باشد. بنابراین، به طور مداوم MD.H تنظیم برنامه های خود را به نیازهای جدید بازار

نزدیکی به عمل

استادان و مدرسان MD.H کار کرده اند و هنوز هم کار شغل در economy.This تضمین می کند که دانش آموزان دانش های مرتبط و به دست آوردن، اجازه می دهد برای یک کار موفق.

نزدیکی به معلمان

در MD.H است هیچ چیزی به عنوان سخنرانی جمعی وجود ندارد. گروه های سمینار کوچک و دسترسی آسان از معلمان مکالمه مداوم بین دانشجویان و استاد را تضمین کند.

نزدیکی به اشتغال

نزدیکی به کسب و کار برابر نزدیکی به کارفرمایان بالقوه است. MD.H دانش آموزان کمک به صورت جداگانه با سرویس حرفه ای.

تحصیل در MD.H

مدرسه طراحی رسانه ارائه می دهد در مجموع از شش برنامه مدرک کارشناسی به. دوره های رسانه طراحی، رسانه ای و مدیریت ارتباطات، مدیریت مد، طراحی مد و طراحی فیلم دیجیتال - فارغ التحصیل انیمیشن / VFX با مدرک لیسانس هنر. این برنامه طراحی بازی با مدرک لیسانس علوم به پایان می رسد.

سه برنامه های کارشناسی ارشد رسانه ها طراحی، طراحی بازی و رسانه و ارتباطات مدیریت بستن هر کدام با یک کارشناسی ارشد هنر.

هر برنامه درجه حضور در رسانه ها مدرسه طراحی شده است که توسط آژانس ارزیابی و اعتباربخشی مرکزی (ZEvA) معتبر است.

آموزش ابتدایی و بیشتر

"بهترین آموزش ممکن است" - حدس ادعای ما exactely. علاوه بر تدریس در دانشگاه مدرسه طراحی رسانه نیز ارائه می دهد آموزشها با فارغ التحصیلی IHK برای طراح رسانه ها برای دیجیتال و چاپ. کلاس های شب برای کار مردم و تابستان اردوگاه رسانه ای برای افراد جوان و کسانی که هنوز در قلب جوان هستند و مایل به تست استعداد خود، تکمیل وسیعی از MD.H درس ارائه می دهد.

آینده خود را - ماموریت ما

شما قصد دارید به دنبال یک حرفه ای در حوزه طراحی و رسانه ها؟ عالی! ما در همان صفحه می باشد. برای بیش از 25 سال، ما هدایت دانش آموزان با تخصص و تجربه ما را به یکی از شاخه های هیجان انگیز ترین های امروز و فردا است. ما که در آن کسب و کار، رسانه ها و طراحی برخورد: در سنگرهای خلاق است که مونیخ، دوسلدورف و برلین می آموزش برگزار خواهد شد در زمینه نزدیک به استاد است. پروژه های عملی به طور منظم و کارآموزی اتصال دانش آموزان به اقتصاد در حال حاضر در طول آموزش خود را در اینجا و در نتیجه ترویج روحیه تیم از شرکت کنندگان است. به طور کلی، دانشگاه طراحی رسانه استخدام 43 استادان. ما دانش آموزان ما در انتقال به جهان حرفه ای در هر سایت از طریق سرویس حرفه ای ما حمایت می کنند.

پاره وقت مطالعات

بنابراین اگر شما به دنبال یک جهت گیری حرفه ای جدید و یا یک آموزش و پرورش صدا برای حرکت بعدی حرفه ای خود را، ما آنچه که شما به دنبال! ما ارائه بهترین شکل گیری نظری و عملی امکان پذیر است. به علاوه ما: تماس با ارزش در جهان کار می کند، فقط در حال انتظار برای توصیه را از ما؛ آنها تمایل دانش آموزان با انگیزه که مایل به پیشرفت حرفه ای و شخصی. و همچنین دانش آموزان که با سریع ترین دوره های مطالعه دسترس راضی نمی کند، بلکه با بهترین.

مکان

مدرسه طراحی رسانه ها در برلین، مونیخ و دوسلدورف با مراکز آموزشی خود را با مساحت 12000 متر مربع، بیان کرد. سایت های با فن آوری رسانه با کیفیت بالا مجهز شده است. در برلین و مونیخ وجود دارد به طور حرفه ای ویدئو و ضبط استودیوهای مجهز شده است. تعدادی از مکان های پذیرش می کند در مجموع 1400 (WS2014 / 2015). مراحل حضور دوره های شغلی در مکان های مربوطه انجام شده است.

مکان ها

مونیخ

Address
Claudius-Keller-Straße 7
81669 مونیخ, بایرن, آلمان

دوسلدورف

Address
Werdener Straße 4
40227 دوسلدورف, نوردراین-وستفالن, آلمان

برلین

Address
Lindenstraße 20-25
10969 برلین, برلین, آلمان