Macromedia University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Macromedia Hochschule für Medien und Kommunikation

در سال 1993، ماکرومدیا با هدف انتقال دانش فنی از بخش کامپیوتر به حرفه ای ها به نحوی عملی تاسیس شد. امروز، آکادمی ماکرومدیا می تواند به پیشرفت پویا نگاه کند و با شاخه های در مونیخ، اشتوتگارت، کلن، اسنابرو، هامبورگ و برلین، یکی از چهره های اصلی در چشم انداز آموزشی آلمان است.

در حال حاضر بیش از 180 کارمند دائمی و همانطور که تعداد زیادی از فارغ التحصیلان در حال کار برای ساخت 2،800 دانش آموز، کارآموز و شرکت کننده در سراسر آلمان برای کار در حرفه های رسانه ای، رویداد، تلویزیون و فناوری اطلاعات هستند.

دید


چشم انداز ماکرومدیا، ارتقاء شخصیت و شایستگی هر دانش آموز و شرکت کننده است و بهترین کار را برای موفقیت شخصی و حرفه ای آماده می کند. طیف پیشنهادات آموزشی از آموزش حرفه ای تا برنامه های تحصیلی معتبر با دوره لیسانس و کارشناسی ارشد به آموزش برای افراد کار می کند.

در Macromedia تحصیل کردید


در سال 2006، MHMK ، Macromedia Hochschule für Medien und Kommunikation ، توسط وزارت علوم، تحقیقات و هنر بایرن شناخته شد. امروزه هر دانشگاه در مونیخ، اشتوتگارت، کلن، هامبورگ و برلین یافت می شود. با 1،600 دانش آموز، MHMK بزرگترین مدرسه رسانه های خصوصی در آلمان است. این برنامه های مدرک لیسانس و مدرک معتبر در زمینه مدیریت رسانه، روزنامه نگاری، طراحی، فیلم و تلویزیون ارائه می دهد.

آموزش در Macromedia


در سال 2004، مقامات مدرسه ای در بایرن، بادن-وورتمبرگ، نوردراین وستفالن و نیدر ساکسونی مجوز تحصیل فارغ التحصیلان مدرسه را به عنوان یک کالج یا کالج حرفه ای و کالج حرفه ای به ماکرومدیا دادند. مدت کوتاهی پس از آن، مدرسه حرفه ای Macromedia در هامبورگ افتتاح شد. امروز، طراحان رسانه های آینده، مدیران رویداد و بازرگانان برای ارتباطات بازاریابی برای امتحان نهایی IHK در مکان های مختلف آماده خواهند شد و وارد حرفه خواهند شد.

مکان ها

مونیخ

Address
Macromedia University of Applied Sciences Sandstrasse 9
80335 مونیخ, بایرن, آلمان

برلین

Address
Macromedia University of Applied Sciences Mehringdamm 33
10961 برلین, برلین, آلمان

کلن

Address
Macromedia University of Applied Sciences Brüderstraße 17
50667 کلن, نوردراین-وستفالن, آلمان

هامبورگ

Address
Macromedia University of Applied Sciences Gertrudenstraße 3
20095 هامبورگ, هامبورگ, آلمان

Freiburg

Address
Haslacher Straße 15
21729 Freiburg, زاکسن پایین, آلمان