توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه های مطالعه ارائه شده در مدرسه کسب و کار مونیخ

اعم از کارشناسی، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار دوره های مطالعه از طریق برنامه DBA به آموزش و پرورش اجرایی مونیخ - مدرسه کسب و کار متقاعد پیشنهاد گسترده ای از معتبر دولتی تمام وقت یا پاره وقت برنامه آن است.

چرا MBS؟

آشنایی با MBS

یک موفقیت است که به ثروت از تجربه جمع آوری بیش از 20 سال و به هدایت منحصر به فرد اعتبار - در سال 2015، MBS برای موضوع مدیریت کسب و کار در یک رتبه بندی از تمام دانشگاه های خصوصی علوم کاربردی از آلمانی "WirtschaftsWoche" رتبه اول شده بود اصول.

دلایل تحصیل در مدرسه کسب و کار مونیخ

بینالمللی

مونیخ مدرسه کسب و کار یکی از ترین دانشگاه های بین المللی آلمان است. internationality آن توسط ویژگی های خاص متعددی از مفهوم مورد مطالعه مشخص می شود.

ارتباط عملی

اصل اساسی برنامه مطالعه جهت عمدی در عملیات بین المللی و محتوای کار در شرکت ها، است که از طریق ادغام تنگ مطالعات عملی و مراحل دخالت عملی داخلی و بین المللی، ملی و بین المللی ایجاد شده است.

شخصیت

مدیریت موفق از چالش های آینده نیاز به رهبران آینده نه تنها به داشتن مدارک تحصیلی بالا حرفه ای، بلکه ویژگی های شخصیتی خاص است.

پشتیبانی فردی

جو شخصی و فردی اجازه می دهد تا برای مطالعات بر خلاف بسیاری از جریان اصلی دانشگاه

تضمین کیفیت

به عنوان یکی از مدارس پیشرو کسب و کار در آلمان، افراد مونیخ مدرسه کسب و کار خود را به بررسی از پانل های داخلی و خارجی.

زبان از مطالعه

در برخی از این برنامه ها در مدرسه کسب و کار مونیخ، ما به شما برای تکمیل مطالعات خود را به طور کامل در زبان انگلیسی (انگلیسی آهنگ) و یا با ترکیبی از دوره های زبان آلمانی و انگلیسی (آهنگ آلمانی).

بیانیه ماموریت مدرسه کسب و کار مونیخ

مدیران موفق دارای یک بنیان قوی از دانش پایه و تجربه گسترده بین المللی است. آنها قوی، چهره مسئول هستند و به ترتیب به سمت مرد همکار خود عمل می کنند. آنها فکر می کنند و در راه کارآفرینی مذاکره و تصمیم گیری خود را با دانش وجدان جای خود را در جامعه است. این باورها مبنای عمل ما هستند. بیانیه ماموریت زیر یک چارچوب الزام آور برای آرمان ها و اهداف مشترک ما است.

برنامه های مطالعه در MBS

تمام وقت مطالعات و مطالعات پاره وقت برای کار حرفه ای

در شش ترم، برنامه کارشناسی بین المللی کسب و کار در MBS یک پایه محکم از دانش و مهارت در مدیریت کسب و کار بین المللی فراهم می کند.

برنامه MASTER از مدرسه کسب و کار مونیخ هدف به تعمیق، تخصص، و یا گسترش دانش و مهارت در مدیریت کسب و کار بین المللی است.

برنامه فوق لیسانس MBS ویژگی های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) به عنوان یک برنامه تمام وقت یا به عنوان یک برنامه پاره وقت برای کار حرفه ای.

نمونه کارها از MBS است که توسط دکترای مدیریت کسب و کار (DBA) دکترای مطالعات، مورد تأیید وزارت ایالتی باواریا آموزش و پرورش، علم و هنر گرد.

خدمات برای دانش آموزان MBS

تحصیل در خارج و حرفه برنامه ریزی

دانش آموزان ما همیشه اقامت خود در خارج از کشور به عنوان برجسته از مطالعات خود را توصیف می کنند. مرکز بین المللی دانش آموزان با این پروژه ها کمک می کند. MBS کمک می کند تا آنها را در خارج از کشور اقامت خود را سازماندهی و خیلی بیشتر.

برای شروع به مشاغل حرفه ای خود، دانش آموزان سال آخر این فرصت را به تطبیق استراتژی های نرم افزار به وضعیت فردی خود و به منظور توسعه دیدگاه برای برنامه ریزی شغلی خود داده می شود.

مرکز حرفه ای MBS، در میان چیزهای دیگر، آنها را از در یک به یک مصاحبه کمک به آنها برای بهینه سازی البته خود را از مطالعه، برای تعیین اهداف شغلی خود و برای توسعه استراتژی برای دستیابی به این هدف.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Munich Business School

کارشناسی ارشد رشته بازاریابی بین المللی و برنامه مدیریت برند، دانش کسب و کار پیشرفته، بازاریابی و مدیریت برند را فراهم می کند و شما را با مهارت ها و ابزارهای مناسب برای م ... [+]

برنامه بازاریابی مستمر بین المللی و مدیریت برند ارائه می دهد دانش کسب و کار، بازاریابی و مدیریت برند پیشرفته، و شما را با مهارت ها و ابزار مناسب برای موفقیت اعمال ایده های نوآورانه خود را برای تمرین فراهم می کند.

علاوه بر این، فرمت منحصر به فرد و رویکرد جامع و بین رشته ای برنامه مطالعه به شما امکان می دهد افق های جدید و موضوعات بسیار جالب را که بازاریابی مستقل بین المللی و مدیریت برند یک تجربه واقعا منحصر به فرد را کشف.... [-]

آلمان مونیخ
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
18 - 24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Munich Business School

برنامه تحصیلی مستمر و کارآفرینی دانش پیشرفته کسب و کار را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید یک ذهنیت کارآفرینانه را به وجود آورید و با مهارت و ابزار مناسب برای موفقیت ... [+]

برنامه تحصیلی مستمر و کارآفرینی دانش پیشرفته کسب و کار را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید یک ذهنیت کارآفرینانه را به وجود آورید و با مهارت و ابزار مناسب برای موفقیت اعمال ایده های نوآورانه خود برای تمرین به کار ببرید.

علاوه بر این، فرمت منحصر به فرد و رویکرد جامع و بین رشته ای برنامه تحصیلی به شما امکان می دهد افق های جدید و موضوعات بسیار برجسته ای را بیابید که مستقیما نوآوری و کارآفرینی یک تجربه واقعا منحصر به فرد است.... [-]

آلمان مونیخ
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
18 - 24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MA)

Munich Business School

این برنامه کارشناسی ارشد کامل مطالعات اقتصادی قبلی شما است. طیف گسترده ای از دوره های درسی عمیق، جهت گیری بین المللی و محتوای تمرینی گرا، بهترین آمادگی برای شما برای راه ... [+]

کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار

این برنامه کارشناسی ارشد کامل مطالعات اقتصادی قبلی شما است. طیف گسترده ای از دوره های درسی عمیق، جهت گیری بین المللی و محتوای تمرینی گرا، بهترین آمادگی برای شما برای راه اندازی حرفه ای حرفه ای را تضمین می کند.

بازرگانی بین المللی MASTER در یک نگاه

برنامه شروع سپتامبر (قبل از استاد: مه)

زبان دستورالعمل

دو زبانه: آلمانی / انگلیسیانگلیسی آهنگ: 100٪ انگلیسی... [-]
آلمان مونیخ
درخواست اطلاعات
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
18 - 24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Munich Business School
Address
Elsenheimerstraße 61
80687 مونیخ, بایرن, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 89 5476780