Ludwig-Maximilians-Universität München, Munich School of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه - لودویگ-ماکزیملیانس-دانشگاه مونشن ، در قلب مونیخ قرار دارد. LMU مونیخ یکی از بزرگترین موسسات تحقیقاتی در اروپا با سنت بیش از 500 سال است. ما بر موفقیت هایمان در ابتکار تعالی، یک رقابت در سطح آلمان در زمینه تحقیقات دانشگاهی در سطح بالا، برای تقویت اطلاعات تحقیقاتی ما در سال های آینده و تقویت موقعیت ما در سطح بین المللی تأکید می کنیم.

دانش فنی و خلاقیت دانشگاهیان ما پایه و اساس نه تنها موفقیت ما در رقابت تعالی، بلکه همچنین تعادل برجسته تحقیقاتی LMU است که توسط بسیاری از رتبه بندی دانشگاهی ملی و بین المللی به رسمیت شناخته شده است. حدود 700 اساتید و 3300 نفر از اعضای هیئت علمی تحقیق و تدریس در 18 دانشکده دانشگاه را ارائه می دهند که طیف گسترده و متنوعی را ارائه می دهند که تمام زمینه های دانش را شامل علوم انسانی و علوم فرهنگی، حقوق، اقتصاد و جامعه شناسی و یا پزشکی و علوم به عنوان یک "universitas" واقعی LMU مونیخ فرصت منحصر به فرد و یک وظیفه عمیق برای مقابله با سوالات پیچیده تر است که با بشر، جامعه، فرهنگ، محیط زیست و فن آوری روبرو است با ایجاد راه حل های بین رشته ای.

مدرنیته مدرسه ما در مونیخ به طور عمده توسط موسسات حفظ می شود. این مؤسسات به واسطه ی استادانی که آنها را نگهداری می کنند، به ویژه مشخص می شوند و از این رو تعریف استراتژیک تحقیق و تدریس را تعیین می کنند.

دانشکده مدیریت مونیخ در دانشگاه لودویگ-ماکسیملیانس مجموعه ای از کمیته ها و امکانات را ایجاد کرده که طیف وسیعی از خدمات را برای کمک به دانش آموزان برای تکمیل کارهای روزانه فراهم می کند.

مکان ها

مونیخ

Address
مونیخ, بایرن, آلمان