Leipzig School of Media

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

انجمن غیر انتفاعی برای تحصیلات تکمیلی دانشگاه

Leipzig School of Media (LSoM) که در سال 2008 تأسیس شد، یک جامعه غیر انتفاعی برای آموزش مداوم رسانه های در حال اجرا است. این یک شرکت تابعه از بنیاد رسانه Sparkasse Leipzig است.

دوره های آموزش در دوره های آموزشی LSoM به کارکنان مشغول به کار در شرکت های صنعت رسانه، شرکت ها در بخش های دیگر، سازمان های غیر دولتی و موسسات دولتی است. هدف اصلی LSoM کمک به شرکت ها و سازمان ها در مقابله با تحولات دیجیتال و پیامدهای آن است.

پیشنهاد LSoM شامل چهار برنامه استاد و طیف گسترده ای از دوره ها و سمینارها است. برنامه های کارشناسی ارشد در همکاری با دانشگاه لایپزیگ، HTLK Leipzig (دانشگاه علوم کاربردی، هنر و فرهنگ) و Fresenius onlineplus انجام می شود و با مدرک کارشناسی ارشد بین المللی شناخته می شود - بسته به برنامه تحصیلی با استاد هنر (MA) یا یک استاد علوم (M.Sc.). شرکت کنندگان در دوره ها و سمینارها با گواهینامه های LSoM تأیید شده و ممکن است بخشی از شرکت کنندگان را مجاز به گرفتن امتحانات از سازمان های صنعت ارتباطات کنند.

ارزش های اصلی ما

رسانه های رایگان با مسئولیت اجتماعی و ارتباطات ارزشمند

برای LSoM، رسانه های مستقل و رایگان یک پیش نیاز کلیدی برای عملکرد یک دموکراسی هستند. تنها از طریق گزارش جامع، اهداف و حیاتی می توانید شهروندان یک جامعه را در مورد مسائل مربوطه و استفاده از حقوق دموکراتیک خود را تشکیل دهند. بنابراين روزنامه نگاری به عنوان یک خصلت دموکراتیک، به عنوان معنی توصیف شده، ارزش مرکزی LSoM است.

گفتمان دموکراتیک در حال حاضر به طور فزاینده ای در روابط عمومی، بازاریابی و ارتباطات شرکتی اتفاق می افتد. بر این اساس، این بازیگران نیز مسئولیت اجتماعی را تحمل می کنند. LSoM به این ترتیب ارتباطات مبتنی بر ارزش را نشان می دهد که شامل این بازیگران می شود. PR، بازاریابی و سایر ارتباطات سازمان یافته باید شفاف، صادق، منصفانه، صادق و حرفه ای باشد، همانطور که در قانون اسناد ارتباطات شورای روابط عمومی آلمان آمده است.

تمام ارتباطات امروز در شرایط تحول دیجیتالی به سرعت در حال وقوع است. این فرآیند، همچنین به عنوان انقلاب دیجیتال در جامعه به طور کلی به کار می رود، نه تنها تغییر همه فرآیندهای فنی، بلکه مفاهیم ما در مورد مشارکت عمومی و اجتماعی است. روزنامه نگاران و ارتباطات دیگر با تغییر انتظارات مواجه می شوند. خوانندگان، کاربران و مشتریان می خواهند جدی به عنوان شرکای گفتگو در دنیای دیجیتال مورد توجه جدی قرار گیرند، آنها تقاضای شفافیت می خواهند و می خواهند در تصمیم گیری خود سخن بگویند.

بعضی از این تغییرات برای متخصصان رسانه ها بسیار دشوار است، مثلا زمانی که مدل های کسب و کار قابل قبول دیگر کار نمی کنند و یا کل پروفایل های شغلی ناپدید می شوند. با این حال، LSoM تمرکز بر فرصت هایی است که با تغییر همراه است. روزنامه نگاران می توانند مخاطبان خود را از طریق ارائه رسانه های متقابل مطلع و سرگرم کنند، بازاریابان می توانند مشتریان خود را بهتر هدف قرار دهند، و حرفه ای های روابط عمومی می توانند به طور مستقیم با ذینفعان ارتباط برقرار کنند. به طور خلاصه: تغییر رسانه های دیجیتال به طور مداوم فرصت های جدید جالبی را ارائه می دهد. شکل دادن آن یک نگرانی مرکزی از LSoM است.

نقاط فروش منحصر به فرد ما

چند رسانه ای، عملی و علمی صدا.

نقطه فروش منحصر به فرد LSoM، اولویت اصلی کیفیت بالای آموزش و آموزش است که همیشه بر اساس استانداردهای عمل و معیارهای علمی است. فقط اساتید مشهور و متخصصان با تجربه در LSoM تدریس می کنند. دانش آموزان و دانش آموزان در LSoM در گروه های یادگیری کوچک یاد می گیرند. زیرساخت مدرن محوطه رسانه ای ویلا آیدا یک محیط یادگیری خوب را تضمین می کند. پشتیبانی فشرده است، تمام مشتریان LSoM هر گونه پشتیبانی قابل تصور را دریافت می کنند.

بیانیه ماموریت ما

برای شکل دادن تغییر رسانه دیجیتال

Leipzig School of Media به شرکت ها و سازمان ها کمک می کند تا با تحولات دیجیتال و عواقب آن با فراهم آوردن دانش و مهارت های لازم از طریق آموزش و آموزش های علمی و عملی،

مکان ها

لایپزیگ

Address
لایپزیگ, ساکسونی, آلمان