Ludwig-Maximilians-University Munich

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لودویگ ماکسیمیلیان-دانشگاه و یا LMU، دانشگاه در قلب مونیخ، چشم انداز شهری را تشکیل داده و دارای دانشگاه ها در سراسر شهرستان. LMU مونیخ یکی از دانشگاه های پیشرو در اروپا است. سازمان و پیاده سازی در یک سنت است که تماس بیش از 500 سال می رود، ارائه می دهد برنامه LMU مطالعه به چالش کشیدن و یک محیط ایده آل برای تحقیقات سطح بالا فراهم می کند. LMU لینک برتری علمی با کیفیت شهری زندگی و ارزش تفریحی منحصر به فرد برای حدود 50،000 دانش آموزان است.

با حدود 7،500 دانشجویان خارجی از بیش از 125 کشور، LMU خانه تحصیلی از بسیاری از دانشجویان خارجی در آلمان است. 70 درصد از این دانش آموزان از اروپا، 20٪ از آسیا و 7٪ از شمال و جنوب امریکا آمده است. همه این دانش آموزان، که از خارج از کشور، کمک همراه با دانشمندان بین المللی به تنوع در فرهنگ دانشگاه.

LMU مونیخ دارای یک سنت طولانی به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی اروپا در سطح بالا، به وضوح در شخصیت های بین المللی و مناطق خود را از همکاری علمی از تحقیقات به آموزش و تبادل دانشجو نشان داده است. دانشگاه به عنوان عضو موسس اتحادیه دانشگاه های تحقیقاتی اروپا (LERU)، دانشگاه بین المللی ونیز (VIU)، سرویس آلمانی علمی اوراق بهادار (DAAD) و مراکز علمی بین المللی باواریا بود. در تحرک و کمک مالی موفق برنامه های اتحادیه اروپا، LMU مونیخ در دانش آموزان اراسموس و برنامه های تبادل استاد، برنامه اراسموس موندوس، و پروژه های اتحادیه اروپا در کشور سوم طول می کشد.

LMU مونیخ همچنین از نزدیک با دانشگاه های همکار بسیار زیادی خارج از برنامه های اتحادیه اروپا همکاری می کند. در مجموع، LMU حفظ مبتنی بر توافقنامه های همکاری دانشکده با بیش از 400 دانشگاه در سراسر جهان است که مناطق شریک را از اطلاعات تماس دانشگاهی و تبادل دانشجو به طراحی برنامه های مدرک مشترک تنظیم. همکاری و فعالیت های فردی و ارز در صندلی دور سطح کردن شبکه های بین المللی نزدیک گره. علاوه بر این، همکاری در پژوهش انتخاب استراتژیک فرصت برای تماس نزدیک بین نهادها و برای ایجاد اشکال جدیدی از همکاری ارائه دهد. این توسط LMUexcellent استراتژی سازمانی بودجه و خدمت به زیر بنای وضعیت LMU مونیخ در سطح ملی و بین المللی است.

در جغرافیایی، استراتژی LMU مونیخ بین المللی مشاهده ریشه های سنتی حالی که به دنبال تحولات جاری در جهان علمی جهانی است. اکثر اطلاعات تماس و ابتکارات راهبردی نیز در اروپا، به دنبال شمال امریکا و آسیا است. یکی از نتایج این توسعه یک پروژه همکاری جدید با برجسته دانشگاه های همکار چینی، LMU-چین شبکه علمی است.

LMU مونیخ خانه تحصیلی تقریبا 7،000 دانشجویان بین المللی از 125 کشور، بیشترین تعداد هر دانشگاه در آلمان و معادل 15 درصد از جمعیت دانشجویی LMU مونیخ است. سه چهارم از این دانشجویان از اروپا 15 درصد از آسیا، و 6 درصد از شمال و جنوب امریکا آمده است. تا 1،000 از دانشجویان دانشگاه های شریک در LMU مونیخ به عنوان دانش آموزان مبادله برای یک ترم و یا سال ثبت نام. در دو برنامه سال سوم، در حدود 70 نفر از دانشجویان دانشگاه شریک آمریکای شمالی سال سوم از مطالعات در مونیخ را صرف کنند، علاوه بر برخی از شرکت کنندگان در 450 دانشگاه تابستانی بین المللی مونیخ (MISU).

حدود 1،500 همراهان از دیدن آموزش و پژوهش در LMU مونیخ، از جمله 90 پژوهشگر بنیاد هومبولت فون الکساندر. LMU مونیخ مرکز تحرک و طیف وسیعی از خدمات ویژه ای در مرکز بین المللی علوم و علوم انسانی در مونیخ (المللی Begegnungszentrum DER Wissenschaft مونیخ EV، IBZ) پیشنهاد به علاوه همچنین تعهد بین المللی دانشگاه خط دار خط.

LMU مونیخ برنده یک حجم قابل توجهی از بودجه خارج از تعهد خود را به بینالمللی در آموزش و پژوهش. به غیر از موفقیت دانشگاه در جمع آوری پول بین المللی شخص ثالث، بسیاری زمینه های دیگر ارائه فرصت های مالی که حفاظت از لبه رقابتی دانشجویان، فارغ التحصیلان آن، و دانشگاهیان برای آینده است. DAAD به تنهایی کمک بیش از چهار میلیون یورو در هر سال در قالب کمک های مالی به دانش آموزان آلمانی و بین المللی و پروژه های بین المللی، و همچنین کمک های مالی حمایت به LMU مونیخ.

خانه به حدود 1.5 میلیون نفر، مونیخ یکی از شهرستانها در جهان دوستانه ترین و پر جنب و جوش است. با موزه ها و گالری های مشهور، تئاتر و جشنواره ها، هنر و باله و موسیقی، از جمله در سطح جهانی اپرای ایالتی باواریا و ارکستر فیلارمونیک مونیخ، آن است که فقط پایتخت بایرن، اما یک مرکز فرهنگی اروپا است. نزدیکی آن به کوه های آلپ باواریا و انواع دریاچه ها، قلعه ها، و فعالیت های اوقات فراغت در حومه اطراف آن اضافه کردن به منحصر به فرد مونیخ. این در واقع یک شهرستان شبیه هیچ دیگر!

مکان ها

مونیخ

Ludwig-Maximilians-Universität

Address
Ludwig-Maximilians-Universität München
Professor-Huber-Platz 2

80539 مونیخ, بایرن, آلمان
تلفن
+49 (0) 89 / 2180 - 0

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید