توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه جیکوبز

دانشگاه جیکوبز یک دانشگاه خصوصی زبان انگلیسی واقع در برمن و یکی از موسسات دانشگاهی بین المللی در آلمان است. آن را از سراسر جهان جذب دانش آموزان بسیار با استعداد و باز. بیش از 1،300 دانش آموزان از بیش از 100 کشور در حال حاضر زندگی می کنند و مطالعه در محوطه دانشگاه مسکونی ما. در رتبه بندی دانشگاه منجر آلمان، دانشگاه جیکوبز همواره علائم بالا به دست آورد.

در سال 2001 بنا نهاده، دانشگاه جیکوبز طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد اعم از علوم طبیعی و مهندسی به علوم اجتماعی و اقتصاد ارائه می دهد. نمونه کارها فارغ التحصیل از دانشگاه جاکوبز شامل کارشناسی ارشد در علوم رایانه محاسبات، کارشناسی ارشد در مهندسی داده ها و کارشناسی ارشد در مدیریت زنجیره تامین و مدیریت است.

در دانشگاه جیکوبز، کلاس های کوچک هستند، و برای هر دانش آموز یک استاد به عنوان یک مربی شخصی و مشاور آکادمیک عمل می کند. در آموزش و پژوهش، اعضای هیات علمی ما یک رویکرد فرارشته پرداختن به مسائل از دیدگاه های چندگانه را دنبال کنید. در محوطه دانشگاه که در آن تمام جهان است در خانه، ما ارائه آموزش است که فراتر از رشته ها و مرزهای فرهنگی. دانشجویان دانشگاه جیکوبز عنوان شهروندان جهان خواهد شد که تفاوت در دنیای فردا را فارغ التحصیل.

زندگی دانشگاهی

پردیس سبز و درخت سایه دار دانشگاه جیکوبز را فراهم می کند بسیار بیشتر از ساختمان برای آموزش و پژوهش. این خانه را به یک جامعه بین فرهنگی است که بی سابقه ای در اروپا است. مرکز فعالیت های دانشجویی، امکانات ورزشی مختلف، یک استودیو موسیقی، کافه / بار دانشجویان اداره، سالن های کنسرت و مجلس ادیان ما اطمینان حاصل شود که شما همیشه چیزی جالب برای انجام خواهد شد.

اسکان

برای دانشجویان فارغ التحصیل که می خواهم به در محوطه دانشگاه زندگی می کنند، دانشگاه جیکوبز ارائه می دهد محل اقامت در چهار دانشکده مسکونی. هر دانشکده دارای اتاق خود را غذاخوری، سالن های تفریحی، مناطق مورد مطالعه، و اتاق های مشترک و گروه جلسه.

بورس های تحصیلی و گزینه های تامین مالی

همه متقاضیان برای کارشناسی ارشد محاسباتی زندگی علوم، مهندسی داده کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد زنجیره ای تامین مهندسی و مدیریت به طور خودکار برای کمک هزینه تحصیلی مبتنی بر شایستگی در نظر گرفته. علاوه بر این، هر یک از کاندیدا بستری ممکن است پیشنهاد بسته مالی فرد با گزینه های بودجه جذاب را درخواست کنید.

درخواست و پذیرش

برنامه های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه جیکوبز در هفته اول سپتامبر هر سال شروع می شود. لطفا از فرم تماس برای درخواست اطلاعات در مورد نحوه درخواست استفاده کنید. ما به دنبال به جلو به دریافت درخواست شما.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Jacobs University

مهندسی داده است یک حرفه در حال ظهور در رابطه با داده های بزرگ نزدیک به اکتساب داده ها، مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل داده ها. برنامه کارشناسی ارشد در دانشگاه جیکوبز ارائ ... [+]

داده های بزرگ و مهندسی داده

داده های بزرگ است معلوم شده است که پتانسیل های غول پیکر، اما چالش عمده در همان زمان. از یک طرف، داده های بزرگ است رانندگی در مرحله بعدی از نوآوری های تکنولوژیک و کشف علمی. بر این اساس، داده های بزرگ بوده است به نام "طلا" انقلاب دیجیتال و عصر اطلاعات است. از سوی دیگر، حجم جهانی از اطلاعات در سرعت است که به نظر می رسد سخت به کنترل در حال رشد است. در این راستا، گفته شده است که ما در حال "غرق شدن در دریایی از اطلاعات". در مواجهه با این چشم انداز و خطرات، جهان نیاز به یک نسل جدیدی از متخصصان داده است. مهندسی داده است یک حرفه در حال ظهور در رابطه با داده های بزرگ نزدیک به اکتساب داده ها، مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل داده ها. شما را با ارائه دانش تا به روز و برش لبه ابزار محاسباتی، مهندسی داده تا به همه چیز که طول می کشد به کارشناسی کارشناسی ارشد دوران داده بزرگ است.... [-]

آلمان Bremen
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Jacobs University

این برنامه با هدف آموزش و هدایت رهبران فردا برای حل مشکلات پیچیده با استفاده از مهارت های مهندسی و مدیریت است. ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت زنجیره تامین

این برنامه با هدف آموزش و هدایت رهبران فردا برای حل مشکلات پیچیده با استفاده از مهارت های مدیریتی و مهندسی است. این برای همه دانش آموزان است که علاقمند به موضوع هستند که مایل به یادگیری و کار سخت هستند. دانش در زمینه های مرتبط مفید است، اما هیچ پیش شرطی نیست. اغلب، دانش آموزان از رشته های دیگر از مهندسی یا مدیریت کسب و کار پذیرفته شده و دریافت GPA بسیار خوب است.... [-]

آلمان Bremen
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Imagine a Special Place in Germany ...

Jacobs University - a speical place! Alumna Georgiana talks about her experiences

At a Glance: Supply Chain Engineering & Management at Jacobs University

Jacobs University Bremen
Address
Bremen, Bremen, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 421 20040