Jacobs University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه جیکوبز

دانشگاه جیکوبز یک دانشگاه خصوصی زبان انگلیسی واقع در برمن و یکی از موسسات دانشگاهی بین المللی در آلمان است. آن را از سراسر جهان جذب دانش آموزان بسیار با استعداد و باز. بیش از 1،300 دانش آموزان از بیش از 100 کشور در حال حاضر زندگی می کنند و مطالعه در محوطه دانشگاه مسکونی ما. در رتبه بندی دانشگاه منجر آلمان، دانشگاه جیکوبز همواره علائم بالا به دست آورد.

در سال 2001 بنا نهاده، دانشگاه جیکوبز طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد اعم از علوم طبیعی و مهندسی به علوم اجتماعی و اقتصاد ارائه می دهد. نمونه کارها فارغ التحصیل از دانشگاه جاکوبز شامل کارشناسی ارشد در علوم رایانه محاسبات، کارشناسی ارشد در مهندسی داده ها و کارشناسی ارشد در مدیریت زنجیره تامین و مدیریت است.

در دانشگاه جیکوبز، کلاس های کوچک هستند، و برای هر دانش آموز یک استاد به عنوان یک مربی شخصی و مشاور آکادمیک عمل می کند. در آموزش و پژوهش، اعضای هیات علمی ما یک رویکرد فرارشته پرداختن به مسائل از دیدگاه های چندگانه را دنبال کنید. در محوطه دانشگاه که در آن تمام جهان است در خانه، ما ارائه آموزش است که فراتر از رشته ها و مرزهای فرهنگی. دانشجویان دانشگاه جیکوبز عنوان شهروندان جهان خواهد شد که تفاوت در دنیای فردا را فارغ التحصیل.

زندگی دانشگاهی

پردیس سبز و درخت سایه دار دانشگاه جیکوبز را فراهم می کند بسیار بیشتر از ساختمان برای آموزش و پژوهش. این خانه را به یک جامعه بین فرهنگی است که بی سابقه ای در اروپا است. مرکز فعالیت های دانشجویی، امکانات ورزشی مختلف، یک استودیو موسیقی، کافه / بار دانشجویان اداره، سالن های کنسرت و مجلس ادیان ما اطمینان حاصل شود که شما همیشه چیزی جالب برای انجام خواهد شد.

اسکان

برای دانشجویان فارغ التحصیل که می خواهم به در محوطه دانشگاه زندگی می کنند، دانشگاه جیکوبز ارائه می دهد محل اقامت در چهار دانشکده مسکونی. هر دانشکده دارای اتاق خود را غذاخوری، سالن های تفریحی، مناطق مورد مطالعه، و اتاق های مشترک و گروه جلسه.

بورس های تحصیلی و گزینه های تامین مالی

همه متقاضیان برای کارشناسی ارشد محاسباتی زندگی علوم، مهندسی داده کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد زنجیره ای تامین مهندسی و مدیریت به طور خودکار برای کمک هزینه تحصیلی مبتنی بر شایستگی در نظر گرفته. علاوه بر این، هر یک از کاندیدا بستری ممکن است پیشنهاد بسته مالی فرد با گزینه های بودجه جذاب را درخواست کنید.

درخواست و پذیرش

برنامه های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه جیکوبز در هفته اول سپتامبر هر سال شروع می شود. لطفا از فرم تماس برای درخواست اطلاعات در مورد نحوه درخواست استفاده کنید. ما به دنبال به جلو به دریافت درخواست شما.

مکان ها

برمن

Jacobs University Bremen

Address
برمن, برمن, آلمان
تلفن
+49 421 20040