International Psychoanalytic University Berlin

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

126109_126094_ipu_general1.jpg

IPU یک دانشگاه خصوصی است که دارای دانشگاه و اداره آن در برلین است. International Psychoanalytic University Berlin gGmbH با مسئولیت محدود ، نهاد مسئولیت این دانشگاه است و تنها سهامدار این شرکت در حال حاضر بنیاد ارتقاء روانکاوی دانشگاه است . دومی یک بنیاد غیرانتفاعی با ظرفیت قانونی است که براساس قوانین عمومی آلمان تأسیس شده است. IPU صرفاً از بودجه شخص ثالث برای فعالیتهای پژوهشی خود ، صرفاً از منابع بنیاد غیرانتفاعی و هزینه تحصیل دانشجویان شرکت کننده در دوره ها تأمین می شود. هیچ وجهی از مقامات دولتی دریافت نمی کند.

با شروع سخنرانی ها در سال 2009 ، شکافی بسته شد که در جهت یک طرفه علوم طبیعی روانشناسی دانشگاهی بوجود آمد. دوره های تحصیلی در IPU روانکاوی را به عنوان علمی به تصویر می کشد که انسان را به عنوان یک موجود بیولوژیکی ، اجتماعی و فرهنگی تحریک شده نقشه می کشد و می کوشد فرد را در برابر پیشینه تاریخ خود و تأثیر ناخودآگاه آنها درک کند. کلیه دوره های تحصیلی در IPU مربوط به پژوهش است و از نیمسال اول با تمرین بالینی و آموزشی ارتباط نزدیک برقرار می کند.126115_126101_ipu_general3.jpg

بیانیه ماموریت IPU

IPU مطالعات ، مطالعات پیشرفته و تحصیلات بعدی و همچنین تحقیقات بر پایه روانکاوی را تسهیل می کند و درک رشته ای از علوم را در زمینه های تدریس و تحقیق دنبال می کند.

در گفتگو با علوم دیگر ، به پیشرفت بیشتر روانکاوی به عنوان یک علم اجتماعی کاربردی و نظریه فرهنگی کمک می کند.

این روانکاوی را به عنوان علمی که نقشه برداری انسان به عنوان موجودی بیولوژیکی ، اجتماعی و فرهنگی است و می کوشد تا فرد را در برابر پیشینه تاریخ شخصی خود و تحت تأثیر ناخودآگاه درک کند ، منتقل می کند.

دانشمندان با سخنرانی و تحقیق در IPU ، سالها تجربه در زمینه های عملی ، تدریس و تحقیق به دست آورده اند. آنها از منابع عالی و یادگیری و کار با داشتن منابع مورد نیاز در اختیارشان لذت می برند.

تجزیه و تحلیل ، بحث و توسعه مشترک - در سطح بین رشته ای و فراتر از محدودیت های گروه های وضعیتی - معیار تعیین کننده کار علمی و سازمانی در IPU را نشان می دهد.

IPU اقدام به ایجاد شبکه ها می کند و با همکاری شرکای ملی و بین المللی در زمینه های علمی ، آموزشی و عملی ، که باعث غنی سازی متقابل از نظر محتوا و درک مثبت در بین عموم مردم می شوند ، ایجاد می کند.

IPU یک نگرش بازتاب دهنده (خود) در آموزش ، تحقیق و در سطح برنامه های کاربردی ، ارتباط تنگاتنگی بین کاربرد و تحقیق و همچنین گفتگوی بین رشته ای و بین المللی ایجاد می کند. این به مراقبت های بهداشتی از کل جمعیت کمک می کند.

126112_126095_ipu_general2.jpg

مکان ها

برلین

IPU Berlin

Address
Stromstr. 1
10555 برلین, برلین, آلمان
تلفن
+49 30 300117500