توضیحات رسمی را مطالعه کنید

IPU یک دانشگاه خصوصی به رسمیت شناخته شده دولت با دانشگاه و مدیریت آن در برلین است. دانشگاه بین المللی روانکاوی برلین gGmbH شرکت با مسئولیت محدود است که مسئول دانشگاه، و تنها سهام دار این شرکت در حال حاضر بنیاد برای ترویج دانشگاه روانکاوی. در حالت دوم یک بنیاد غیر انتفاعی با ظرفیت قانونی تحت قانون عمومی آلمان تاسیس شده است. IPU صرفا از منابع بنیاد غیر انتفاعی است و هزینه های مورد مطالعه از دانش آموزان حضور در دوره ها، علاوه بر تأمین مالی شخص ثالث برای فعالیت های پژوهشی خود را تامین می شود. این کار هر گونه کمک های مالی یا کمک از دولت دریافت نمی کند.

با شروع سخنرانی در سال 2009، یک شکاف بسته بود که در جهت علوم طبیعی یک طرفه از روانشناسی علمی بوجود آمده بود. دوره های مطالعه در IPU انتقال روانکاوی به عنوان یک علم است که نقشه انسان به عنوان یک موجود بیولوژیکی، اجتماعی و فرهنگی حک شده و که به دنبال درک فرد را در برابر پس زمینه از تاریخ خود و نفوذ ناخودآگاه خود. همه از دوره های مطالعه در IPU هستند مربوط به پژوهش، و ارائه تماس نزدیک با عملکرد بالینی و آموزشی از ترم اول.

بیانیه ماموریت IPU اتحادیه میان مجلسی تسهیل مطالعات، مطالعات پیشرفته و آموزش و پرورش بیشتر، و همچنین تحقیق با پایه روانکاوانه، و به دنبال درک فرارشته علم در زمینه های آن آموزش و پژوهش.

در گفت و گو با علوم دیگر، آن را به توسعه بیشتر از روانکاوی به عنوان یک علم اجتماعی اعمال می شود و نظریه فرهنگی کمک می کند.

این وسیله انتقال روانکاوی به عنوان یک علم است که نقشه انسان به عنوان یک موجود بیولوژیکی، اجتماعی و فرهنگی شکل و که به دنبال درک فرد را در برابر پس زمینه از تاریخ شخصی خود و تحت تاثیر ناخودآگاه.

دانشمندان سخنرانی و تحقیق در IPU سالها تجربه در عمل، آموزش و پژوهش به دست آورده اند. آنها از آموزش عالی و شرایط کار با منابع مورد نیاز را در اختیار خود.

تجزیه و تحلیل، بحث و توسعه مشترک - در سطح بین رشته ای و فراتر از محدودیت هیچکدام از گروه های وضعیت - نشان دهنده یک معیار تعریف از کار علمی و سازمانی در IPU.

اتحادیه میان مجلسی می سازد تا شبکه ها و ایجاد ترتیبات همکاری با شرکای ملی و بین المللی در علم، آموزش و تمرین، که ترویج غنی سازی متقابل از نظر محتوا و ادراک مثبت در میان عموم مردم.

اتحادیه میان مجلسی پرورش (خود) نگرش بازتابی در آموزش، پژوهش و در سطح برنامه، یک پیوند نزدیک بین نرم افزار و پژوهش، و همچنین به عنوان یک گفت و گو میان رشته ای و بین المللی است. آن را به مراقبت های بهداشتی از کل جمعیت کمک می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

International Psychoanalytic University Berlin

... [+]

مزایای [-]
آلمان Berlin
اکتبر 2019
آلمانی
تمام وقت
4 - 6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
International Psychoanalytic University Berlin

از سال 2003، IPU (پیشرو) و سه دانشگاه دیگر، Charité Universitätsmedizin برلین، دانشگاه کاتولیک برای رفاه اجتماعی و بیمارستان دانشگاه هامبورگ، به طور مشترک از برنامه های م ... [+]

از سال 2003، IPU (پیشرو) و سه دانشگاه دیگر، Charité Universitätsmedizin برلین، دانشگاه کاتولیک برای رفاه اجتماعی و بیمارستان دانشگاه هامبورگ، به طور مشترک از برنامه های مراقبت از کارشناسی ارشد هنر (MA) برای بیماران روانپزشکی تامین مالی -Eppendorf ارائه شده است.

همکاری این چهار دانشگاه باعث می شود که یک روش منحصر به فرد برای ادغام مهارت های مختلف حرفه ای، که همه آنها در کار با بیماران روانگردان مورد نیاز است: کار اجتماعی، مهارت های اجتماعی روانپزشکی، دارویی، روان پزشکی و روان پزشکی.... [-]

آلمان Berlin
اکتبر 2019
آلمانی
پاره وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
International Psychoanalytic University Berlin

این برنامه به بررسی MA یکی از دیدگاه های متفاوت ترین و معاصر روان انسان، در واقع به عنوان یکی از مدرن ترین علوم انسانی. به عنوان یک علم از ناخودآگاه، روانکاوی است که فقط ... [+]

این برنامه به بررسی MA یکی از دیدگاه های متفاوت ترین و معاصر روان انسان، در واقع به عنوان یکی از مدرن ترین علوم انسانی. به عنوان یک علم از ناخودآگاه، روانکاوی است که فقط یک روش درمانی است. همچنین یک نظریه های علم و دانش، یکی است که میان علوم طبیعی و علوم انسانی، مطالعات فرهنگی و علوم اجتماعی قرار دارد، و که این خطوط از سنت به صورتی به جلو فکر نوآورانه متصل می شود.

با برنامه استاد ما، منحصر به فرد، چند لایه البته مطالعه در انتظار شما است که شما را برای یک زندگی حرفه ای به همان اندازه متنوع و حرفه ای آماده کند. جهت بالینی مطالعه البته، که در روش های روان-روانکاوانه تمرکز، آموزش جامد و آموزش در روش تحقیق فراهم می کند. در همان زمان، این است که در یک سطح بنیادی با دانش عمیق از زمینه های کاربرد غیر بالینی تفکر روانی و روانکاوی گسترش داد.... [-]

آلمان Berlin
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
International Psychoanalytic University Berlin

این برنامه کارشناسی ارشد با دید دوگانه آن مشخص می شود. رابط بین روانکاوی و فرهنگ از دو طرف مورد مطالعه قرار گرفته است: از یک طرف، مسائل فرهنگی بخش اصلی از تشکیل شیء روانک ... [+]

این برنامه کارشناسی ارشد با دید دوگانه آن مشخص می شود. رابط بین روانکاوی و فرهنگ از دو طرف مورد مطالعه قرار گرفته است: از یک طرف، مسائل فرهنگی بخش اصلی از تشکیل شیء روانکاوی هستند، از سوی دیگر رویکرد روانکاوی بخشی ضروری از مطالعات فرهنگی است.

ساختار و ساختار

برنامه کارشناسی ارشد برنامه مطالعات فرهنگی روانکاوانه به عنوان بخشی نیمه وقت تحصیلی ارائه می شود. * آموزش در سه روز آخر تعطیلات (دوشنبه از جمعه روز جمعه تا یکشنبه و یک تا شنبه اواخر بعدازظهر) و همچنین یک جلسه یک هفته در هر ترم انجام می شود. (بسته به دولت فدرال، معمولا هفته به بلوک می تواند به عنوان تعطیلات آموزشی شناخته شود). او دارای 8 دوره ترم (120 واحد) و به دو مرحله متوالی پرداخته است:... [-]

آلمان Berlin
اکتبر 2019
آلمانی
تمام وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
International Psychoanalytic University Berlin

برنامه درسی آن بر اساس توصیه های انجمن روانشناسی آلمان است، اما این برنامه بر روی ارتباطات برنامه کاربردی تشخیص، مشاوره و مهارت های اساسی درمانی تمرکز دارد. ... [+]

برنامه درسی آن بر اساس توصیه های انجمن روانشناسی آلمان است، اما این برنامه بر روی ارتباطات برنامه کاربردی تشخیص، مشاوره و مهارت های اساسی درمانی تمرکز دارد. جهت گیری روانکاوی او در این واقعیت است که روش های روانکاویانه تمرکز مطالعه در کنار رفتار، Gestalt درمان، سیستمیک و دیگران منعکس شده است.

علاوه بر این، ترویج روش های تجربی و آماری نیز باید شامل روش هایی باشد که مخصوصا برای تصدیق و ترسیم فرآیند و نتیجه درمان های روانکاوی است. در نهایت، جهت گیری روانکاوی نیز در این واقعیت ظاهر می شود که دانش آموزان می توانند روانکاوی را نه تنها به عنوان یک روش روان پزشکی، بلکه همچنین به عنوان تئوری فرهنگی و علوم اجتماعی کاربردی بدانند. این برنامه توسط مجلس سنا برلین تایید شده و تا 2017 به طور رسمی تایید شده است.... [-]

آلمان Berlin
اکتبر 2019
آلمانی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

International Psychoanalytic University 1

International Psychoanalytic University 2

IPU Berlin
Address
Stromstr. 1
10555 Berlin, Berlin, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 30 300117500