International Medical College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره IMC

International Medical College (IMC®) هدف خود را برای انجام دوره های کارشناسی ارشد در سطح بین المللی و برنامه های آموزش مداوم در طب سنتی و پزشکی به عنوان مفاهیم یادگیری ترکیبی است.

این موسسه به عنوان یک نهاد Spin-Off از دانشگاه وستفالن ویلهلمس مونستر تاسیس شد. دارنده موسسه MIB GmbH در مونستر آلمان است.

برنامه های تحصیلات تکمیلی در پزشکی دهان از سال 2003 تحقق یافته و در 4 ژوئن 2004 با موفقیت مورد تایید قرار گرفته و در آگوست 2009 مجددا تأیید شده است، مطابق اعلامیه بولونیا توسط آژانس اعتباربخشی AQAS که توسط شورای اعتباربخشی آلمان تایید شده است.

از سال 2013 IMC® دوره های کارشناسی ارشد را به عنوان یک برنامه درجه مشترک ارائه می داد. این بدان معناست که دانشگاه های معتبر درزدن ، سارلند ، اسن ، لایپزیگ ، سزگد و بانکوک تحت نظارت IMC® به طور کلی با محتوای نظری و اجرای سمینارها و کارورزی مشترکاً هماهنگ و هماهنگ هستند. از این طریق همکاری های گسترده شامل بوداپست (مجارستان) ، بانکوک (تایلند) ، استانبول (ترکیه) و تایوان ، هنگ کنگ و ماکائو است.

از سال تحصیلی 2018 ، برنامه های کارشناسی ارشد IMC® وابسته به دانشگاه دویزبورگ-اسن هستند. برنامه های کارشناسی ارشد IMC® بخشی از برنامه مطالعاتی دانشگاه دویزبورگ-اسن است. مدرک دانشگاهی کارشناسی ارشد علوم طبق آیین نامه هیئت امتحان دانشکده پزشکی دانشگاه دویزبورگ-اسن در یک مراسم رسمی توسط معاون رئیس دانشگاه دویزبورگ-اسن و مدیر علمی IMC® اهدا می شود. .

مفهوم ما

مفاهیم آموزش ترکیبی مدرن ، برنامه های آموزش و آموزش پیشرفته کارشناسی ارشد را به صورت پاره وقت و حتی برای کسانی که در حال حاضر در یک کلینیک روزانه یا به صورت روتین فعالیت دارند ، قابل دسترسی است. مفهوم IMC® رویکردی ویژه طراحی شده است ، ترکیبی از ماژول های یادگیری الکترونیکی ، سخنرانی آنلاین آنلاین و بلوک های آموزشی عملی.

این برنامه های آموزشی هم در انتقال آخرین یافته ها و نتایج تحقیق و هم در تبادل دانش شرکت کنندگان در تخصص های مربوطه متمرکز است. همکاری بین دانشگاه ها و م institutionsسسات آموزشی و آموزشی بین المللی مربوطه و همچنین یک برنامه درسی ویژه طراحی شده و برنامه یکپارچه این رویکرد را امکان پذیر می کند.

صرف نظر از همه اختلافات ملی ، سیاسی ، فرهنگی و مذهبی ، شرکت کنندگان در کشورهای مختلف قادر به بحث درباره موضوعات تخصصی و علمی آنلاین هستند.

این توسعه توسط شورای علوم و علوم انسانی دولت فدرال آلمان [Wissenschaftsrat] مورد تقاضا و تقدیر قرار گرفته است تا از تحقیقات و آموزش عالی در پزشکی دندانپزشکی حمایت کند. (Wissenschaftsrat، 2005)

تسهیلات آموزشی

شرکت MIB GmbH در محل فعلی خود که در آن دوره ها ، سخنرانی ها ، سمینارها و تمرین های عملی برگزار می شود بیش از 1000 متر مربع از محل های آموزش و تدریس دارد. از طریق توافق نامه همکاری با دانشگاه ها و کلینیک ها و موسسات همکاری ، ما می توانیم کارآموزی بالینی و کارگاه آموزشی (7 بیمارستان دانشگاهی ، 5 بیمارستان آموزشی) برگزار کنیم.

تعاونی ها

 • DCS - Deutsche Chirurgiestiftung
 • CfC مونستر - مرکز مغناطیسی مونستر
 • Deutsche Gesellschaft für Zahnärztliche Implantologie - DGZI eV / GBOI
 • Zahnärztekammer وستفالن-لیپه
 • مرکز آموزش جهانی (GEC)، تایوان
 • برنامه ارتودنسی پیشرفته (POS)
 • بیمارستان دانشگاه دوسلدورف
 • کلینیک ها Essen-Mitte
 • بیمارستان دانشگاه درسدن
 • بیمارستان دانشگاه سارلند (دانشگاه هومبورگ)
 • کلینیک مدنی کارلسروهه
 • بیمارستان Marienhusdat Stuttgart
 • کلینیک دندانپزشکی خصوصی Schloss Schellenstein
 • دانشگاه Semmelweis، بوداپست، مجارستان
 • بیمارستان دانشگاه Szeged (Szegedi Tudományegyetem)، مجارستان

کتابخانه OREC

OREC-Library یک دائرopالمعارف دانشگاه آنلاین است که تحت نظارت یک هیئت مشاوره علمی متشکل از اساتید دانشگاه تشکیل شده است. این کتابخانه به عنوان منبع دائمی از اطلاعات به ویژه برای دندانپزشکان / پزشکان و حرفه های دندانپزشکی / دستیار پزشکی طراحی شده است. علاوه بر دندانپزشکی و پزشکی عمومی ، این کتابخانه شامل کتب تکمیلی برای تخصص ها و خلاصه نتایج تحقیق حاضر منتخب با یک مرور کلی در ادبیات است.

مکان ها

مونستر

Address
MIB GmbH
Gartenstraße 21
48147 Münster

مونستر, نوردراین-وستفالن, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: