توضیحات رسمی را مطالعه کنید

IMIM یک برنامه پاره وقت مطالعه به صورت آنلاین و در ماژول حضور در آلمان، اتریش، اسپانیا و ایالات متحده است. همه که نشان دهنده زنجیره ارزش از رسانه های بین المللی - آن است که در افراد با پتانسیل بالا از سطح اواسط مدیریت شرکتها و کارآفرینان رسانه های نوآورانه در رابط توسعه، محتوا، تولید، توزیع، مقررات، تامین مالی، بازاریابی است. دانش آموزان باید حداقل 5 سال تجربه عملی داشته باشد. شخصیت های میان رشته ای است که در هسته اصلی برنامه این استاد، به عنوان آن را به آدرس هر دو زمینه مختلف از جمله اقتصاد و روزنامه نگاری، کسب و کار و مسئولیت اجتماعی، نوآوری و سنت و همچنین تئوری های علمی و نظارتی و دانش مورد استفاده در کسب و کار روزانه. IMIM یک برنامه همکاری دانشگاه برلین برای مطالعات حرفه ای (وابسته به Steinbeis) و fjum_forum برای روزنامه نگاری و رسانه وین است. بورسیه های تحصیلی مختلفی خواهد شد به شرکت کنندگان از رسانه ها و صنایع خلاق در کشورهای اروپایی شرقی و مرکزی، تحت نظر گرفتن شرایط خود، وضعیت مالی و تعهد سازمان استخدام خود اعطا می شود.

دانشگاه برلین برای مطالعات حرفه ای اولین دانشگاه آموزش مداوم دولت تصویب آلمان است. به عنوان یک نوع جدید از دانشگاه علمی، آن را ترکیبی از بالاترین استانداردهای کیفیت تحصیلی در آموزش و پژوهش با خدمات جامع به دانش آموزان است. در این دانشگاه استاد رشته و برنامه های گواهی برای کار حرفه ای. دوره مورد مطالعه در افراد با اولین مدرک دانشگاهی که می خواهند برای ادامه تحصیل خود در یک برنامه آموزش از راه دور در حالی که کار انجام شده است. مدل مطالعه و نظارت مفهوم DUW هستند به نیازهای این دانش آموزان کار طراحی شده است.

روزنامه نگاری و رسانه fjum_forum وین یک موسسه رسانه های غیر انتفاعی در سال 2011 تاسیس شده است. Fjum ارائه می دهد آموزش با کیفیت بالا، به طور عمده برای روزنامه نگاران نیمه حرفه ای را. آن را در یک شبکه بین المللی کار می کند، مربیان بسیار حرفه ای از آلمان، انگلستان، ایالات متحده، سوئیس و بسیاری از کشورهای دیگر در نظر گرفته. Fjum روزنامه نگاران، ضرب، دانشجویان و اشخاص علاقه مند جذب از اتریش و اروپا برای پیوستن به آموزش خود، میزگرد، حوادث و کنگره ها و همچنین در خانه دوره های آموزشی. این است که دائما در حال گسترش شبکه خود و در همکاری های بین المللی تمرکز.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

International Media Innovation Management

این برنامه (ماژول آنلاین و حضور در آلمان، اتریش، اسپانیا، ایالات متحده آمریکا) است که در بالا به پتانسیل از رسانه ها و صنایع خلاق با هدف. دانش آموزان اجرایی از گنبد www.i ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد 'در رسانه نوآوری در مدیریت بین المللی - imim

با موقعیت های مختلف در زنجیره ارزش مربوطه می باشند - این برنامه است که در بالا به پتانسیل از رسانه ها و صنایع خلاق با هدف. آنها حداقل 5 سال تجربه حرفه ای در زمینه های مانند توسعه، تامین مالی، محتوا، روزنامه نگاری و تولید، توزیع، مقررات / قانون داشته باشد. در طول مطالعه دو ساله، آنها نیروهای خود را با هم به یک نوآوری رسانه ... [-]
آلمان Berlin اتریش Vienna آمریکا New York اسپانیا Alicante  + 4 بیشتر
درخواست اطلاعات
پاره وقت
2 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی