International Media Innovation Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

IMIM یک برنامه پاره وقت مطالعه به صورت آنلاین و در ماژول حضور در آلمان، اتریش، اسپانیا و ایالات متحده است. همه که نشان دهنده زنجیره ارزش از رسانه های بین المللی - آن است که در افراد با پتانسیل بالا از سطح اواسط مدیریت شرکتها و کارآفرینان رسانه های نوآورانه در رابط توسعه، محتوا، تولید، توزیع، مقررات، تامین مالی، بازاریابی است. دانش آموزان باید حداقل 5 سال تجربه عملی داشته باشد. شخصیت های میان رشته ای است که در هسته اصلی برنامه این استاد، به عنوان آن را به آدرس هر دو زمینه مختلف از جمله اقتصاد و روزنامه نگاری، کسب و کار و مسئولیت اجتماعی، نوآوری و سنت و همچنین تئوری های علمی و نظارتی و دانش مورد استفاده در کسب و کار روزانه. IMIM یک برنامه همکاری دانشگاه برلین برای مطالعات حرفه ای (وابسته به Steinbeis) و fjum_forum برای روزنامه نگاری و رسانه وین است. بورسیه های تحصیلی مختلفی خواهد شد به شرکت کنندگان از رسانه ها و صنایع خلاق در کشورهای اروپایی شرقی و مرکزی، تحت نظر گرفتن شرایط خود، وضعیت مالی و تعهد سازمان استخدام خود اعطا می شود.

دانشگاه برلین برای مطالعات حرفه ای اولین دانشگاه آموزش مداوم دولت تصویب آلمان است. به عنوان یک نوع جدید از دانشگاه علمی، آن را ترکیبی از بالاترین استانداردهای کیفیت تحصیلی در آموزش و پژوهش با خدمات جامع به دانش آموزان است. در این دانشگاه استاد رشته و برنامه های گواهی برای کار حرفه ای. دوره مورد مطالعه در افراد با اولین مدرک دانشگاهی که می خواهند برای ادامه تحصیل خود در یک برنامه آموزش از راه دور در حالی که کار انجام شده است. مدل مطالعه و نظارت مفهوم DUW هستند به نیازهای این دانش آموزان کار طراحی شده است.

روزنامه نگاری و رسانه fjum_forum وین یک موسسه رسانه های غیر انتفاعی در سال 2011 تاسیس شده است. Fjum ارائه می دهد آموزش با کیفیت بالا، به طور عمده برای روزنامه نگاران نیمه حرفه ای را. آن را در یک شبکه بین المللی کار می کند، مربیان بسیار حرفه ای از آلمان، انگلستان، ایالات متحده، سوئیس و بسیاری از کشورهای دیگر در نظر گرفته. Fjum روزنامه نگاران، ضرب، دانشجویان و اشخاص علاقه مند جذب از اتریش و اروپا برای پیوستن به آموزش خود، میزگرد، حوادث و کنگره ها و همچنین در خانه دوره های آموزشی. این است که دائما در حال گسترش شبکه خود و در همکاری های بین المللی تمرکز.

مکان ها

برلین

Address
برلین, برلین, آلمان

وین

Address
وین, وین, اتریش

نیویورک

Address
Manhattan
نیویورک, نیویورک, آمریکا

آلیکانته

Address
آلیکانته, جامعه والنسی, اسپانیا