IUBH University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالعات IUBH University of Applied Sciences در IUBH University of Applied Sciences برنامه های دانشگاهی را ارائه می دهد که تمرکز بین المللی خوبی دارند: کلیه دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند ، برنامه درسی با نیازهای آینده شرکت های بین المللی مطابقت دارد. اساتید و دانش آموزان بیش از 85 کشور در محوطه دانشگاه با یکدیگر ملاقات و همکاری می کنند.

ما هزاران دانش آموز را در مدل های مختلف مطالعاتی در شروع یا پیشرفت مشاغل آنها پشتیبانی می کنیم. وزارت اقتصاد ، علوم و جامعه دیجیتالی ایالت تورینگیا مسئولیت دانشگاه بین المللی IUBH در کلیه زمینه های قانون آموزش عالی را برعهده دارد.

بیانیه مأموریت

در خدمت به پتانسیل های مدیریت بین المللی

شرایط لازم برای مدیران شاغل در سطح بین المللی تغییر کرده است. ما این را به عنوان اولین دانشگاه خصوصی و معتبر دولتی شناخته ایم که منحصراً در بخش خدمات فعالیت می کند.

با دوره های کارشناسی جذاب کارشناسی و کارشناسی ارشد ما می خواهیم استانداردهای جدیدی را برای نسل جدید مدیریت تنظیم کنیم. برنامه های ما با انتقال موثر دانش موضوعی و مهارت های نرم به منظور آماده سازی دانش آموختگان ما برای یک کار مدیریت چالش برانگیز مشخص می شود.

بیانیه ماموریت ما شامل چهار عامل اصلی موفقیت زیر است:

1. بین المللی

IUBH به خواسته های بازار جهانی توجه دارد

تحصیل در IUBH باعث ایجاد مشاغل در یک محیط جهانی می شود. ما این اعتبار را به زبان انگلیسی زندگی می کنیم که انگلیسی زبان تدریس و زبانی است که در دانشگاه ما استفاده می شود. ما همچنین بین المللی بودن را با بسیاری دیگر از ویژگی های متمایز ارائه می دهیم:

  • کارشناسان و دانشکده های ما از سراسر جهان دانش فنی و مهارت های نرم را آموزش می دهند.
  • ما چندین همکاری را با دانشگاه های شریک در اروپا ، آمریکا ، استرالیا و آسیا حفظ می کنیم.
  • در IUBH زبانهای تقاضای بین المللی در سطح پیشرفته توسط گویندگان بومی آموزش داده می شود و صلاحیت ارتباطی بین فرهنگی دیگری نیز ایجاد می شود.
  • هم اکنون در پردیس های ما دانش آموزان بیش از 110 ملیت / کشور وجود دارد.

برای دانشجویان ما ، تعهد بین المللی ما از بسیاری جهات پرداخت می شود. تقریباً 75٪ فارغ التحصیلان ما ، در یک محیط بین المللی با موفقیت کار می کنند.

2. ارتباط عملی

ادغام نزدیک نظریه و عمل چشم انداز شغلی عالی را تضمین می کند

در IUBH جهت گیری عملی دست اول را تجربه می کند. این برنامه درسی دارای چندین جنبه است که این امر را منعکس می کند ، به عنوان مثال ، ورود به ترم کارآموزی ، بحث و سخنرانی با کارشناسان صنعت و گشت و گذار به شرکت ها. ادغام نظریه و عمل یک واقعیت روزانه برای هر دانش آموز است. در زمینه سخنرانی های خود ، IUBH کارهای پروژه و مطالعات موردی را ارائه می دهد.

بسیاری از مزایای تحصیل در IUBH به دلیل همکاری نزدیک که IUBH و دانشکده آن با صنعت حفظ می کنند ممکن است. دانشکده ما با همه شرکت های DAX 30 ارتباط دارد ، در بازار بین المللی شناخته شده است و در یک شبکه با بیش از 3.000 شریک تجاری ارتباط برقرار کرده است.

3. اعتبار

گواهینامه ها و جوایز بیشمار ، اعتبار عالی IUBH را تأیید می کنند

بطور منظم ، IUBH در ارزیابی ها امتیازات برتر را کسب می کند. اعتبارنامه های معتبر ، مشارکت و عضویت نشانگر کیفیت بالای دانشگاه و برنامه های آن است.

در سال 2009 ، به عنوان بخشی از اعتباربخشی نهادی خود ، IUBH بالاترین کیفیت کیفیت را از شورای علوم و علوم آلمانی (Wissenschaftsrat) دریافت کرد: اعتبار 10 ساله بدون قید و شرط.

IUBH توسط بنیاد اعتباربخشی مدیریت تجاری بین المللی (FIBAA) تأیید شده و تاکنون پنج برنامه تحصیلی خود را پنج مهر حق بیمه طلایی FIBAA دریافت کرده است. بنابراین IUBH یکی از دانشگاه های پیشرو در آلمان است که به پنج یا بیشتر مهر حق بیمه اعطا می شود.

در سال 2012 IUBH همچنین مهر و موم كیفیت را از آژانس صدور گواهینامه Hanseatic دریافت كرد كه مجوز برنامه های تحصیلی IUBH را به عنوان راهی برای دستیابی به آموزش های فنی و حرفه ای دریافت كرد.

در سال 2012 IUBH نیز به عنوان بهترین شریک همکاری انجمن فروش مسافرتی اینترنتی (Verband Internet Reisevertrieb eV / VIR) مورد تقدیر قرار گرفت.

IUBH عضو موسس شبکه جهانی "هتل مدارس هتل" (که قبلاً "هتل های پیشرو هتل مدارس جهان") و تنها دانشگاه آلمانی در این شبکه است. این دانشگاه همچنین اولین و تاکنون تنها ، دانشگاه آلمانی است که برنامه های مطالعات مضاعف گردشگری آن توسط سازمان جهانی جهانگردی سازمان ملل (UNWTO) تأیید شده است. IUBH عضو شبکه دانشگاهی "Global Compact" سازمان ملل متحد ، "شورای آموزش مدیریت مهمان نوازی" (CHME) و عضو موسس "مطالعات وقایع دایره کیفیت" است. در زمینه مدیریت تجارت ، IUBH مرتباً در رده های برتر قرار دارد. در رتبه بندی فعلی CHE ، IUBH به رتبه های برتر رسیده است: در گروه "شرایط کلی مطالعه" (درجه 1.6) و در دسته "جهت گیری عملی" (1.7).

4- قابلیت اشتغال

فارغ التحصیلان IUBH در بازار کار تقاضای زیادی دارند

نتایج نظرسنجی ما از فارغ التحصیلان برای خود صحبت می کند: 94 درصد فارغ التحصیلان ما در سه ماه اول شغلی پیدا می کنند و بعد از دو سال 80 درصد هم اکنون مسئولیت های مدیریتی دارند.

این نتایج عالی براساس این واقعیت است که علاوه بر آموزش تخصص حرفه ای ، ما بر آموزش شایستگی های اجتماعی و بین فرهنگی نیز تمرکز می کنیم. وقتی دانش آموزان با این دانش به خارج از کشور می روند ، می توانند با سهولت بیشتری با چالش های بین فرهنگی روبرو شوند.

مدت زمان کوتاه برنامه مطالعه و تحصیل در گروه های یادگیری کوچک نیز برای ورود به دنیای حرفه ای سودمند است. این شرایط برای تبادل دانشجو و نزدیکی به دانشکده - که برای یادگیری مؤثر است - تسهیل کننده است.

IUBH به فارغ التحصیلان خود افتخار می کند که هم اکنون می توانند به حرفه های چشمگیر نگاه کنند. مسیرهای شغلی آنها به همان اندازه متفاوت است که مشخصات شغلی برنامه های مدرک ما را تغییر می دهد.

نه تنها از IUBH درباره Vimeo.

کاری که ما متفاوت انجام می دهیم

ما به طور کامل به زبان انگلیسی آموزش می دهیم - تا شما را برای یک حرفه بین المللی آماده کند

انگلیسی یک زبان جهانی است و همچنان پابرجاست. با وجود بسیاری از کارفرمایان ، به ویژه در یک محیط بین المللی ، مهارت های عالی زبان انگلیسی فرصت های شغلی و شغلی بهتری را برای شما فراهم می کند. ما به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می کنیم ، بنابراین می توانید مهارت های زبان خارجی خود را کامل کنید.

زندگی و تحصیل به زبان انگلیسی - در IUBH

  • مطالعات شما کاملاً به زبان انگلیسی است - بنابراین واژگان تخصصی مهم را یاد می گیرید و توانایی خود را در بیان خود به صورت شفاهی و کتبی بهبود می بخشید.
  • و شما با دانشجویان بین المللی در محوطه دانشگاه زندگی می کنید و تحصیل می کنید تا بتوانید دانش خود را در مورد زبان انگلیسی در زندگی روزمره خود عمیق تر کنید.
  • دوره های کارآموزی یا ترم در خارج از کشور همچنین به شما این امکان را می دهد که زبان انگلیسی خود را در زمینه های عملی بکار بگیرید و به سطح بالاتری از مهارت زبان نیز دست پیدا کنید.

تماس های بین المللی برقرار کنید و تجربه بین فرهنگی را بدست آورید - در دوره کارآموزی در خارج از کشور یا ترم در خارج از کشور

IUBH سالهاست با دانشگاه های شمال و آمریکای جنوبی ، آسیا ، استرالیا و اروپا همکاری های گسترده ای داشته است. این بدان معناست که دامنه برنامه های شریک خارجی که دانشجویان ما از آنها می توانند استفاده کنند بسیار متنوع است. دفتر بین المللی ما نقطه تماس اصلی برای هر گونه سؤال درباره تحصیل در خارج از کشور است.

ما همچنین یک دوره کارآموزی را در برنامه های کارشناسی ارشد خود ادغام کرده ایم که البته می توانید در خارج از کشور نیز آن را تکمیل کنید. دوره کارآموزی به شما امکان می دهد زبان و دانش تخصصی خود را بطور مستقیم در شرکتها در یک محیط بین المللی بکار بگیرید.

ما شما را با مطلوب و مناسب آموزشی بین المللی - شما را برای حرفه بین المللی خود آماده می کنیم

محتوای آموزشی برنامه های ما پایه ای عالی برای فعالیت های بعدی در یک محیط بین المللی فراهم می کند. ما توجه زیادی به ارائه دیدگاه بین المللی برای هر دو ماژول مدیریت عمومی و محتوای خاص برای موضوع می کنیم. این تضمین می کند شما یک مزیت در حرفه خود داشته باشید.

مکان ها

بد هونف

Address
Mülheimer Str. 38
53604 بد هونف, نوردراین-وستفالن, آلمان

برلین

Address
Rolandufer 13
10179 برلین, برلین, آلمان

مونیخ

Address
Wolfratshauser Str. 84
81379 مونیخ, بایرن, آلمان