Institute for Law and Finance

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مؤسسه حقوق و مالیه (ILF) یک مرکز عالی تحصیلی در زمینه تدریس و تحقیق است. این موسسه به عنوان یک نهاد غیر انتفاعی در سال 2002 توسط دانشگاه گوته فرانکفورت منصوب شد و با پشتیبانی از بسیاری از موسسات برجسته تاسیس شد. بانک های تجارتی و شرکت های بین المللی حقوقی، اتاق بازرگانی و صنایع فرانکفورت، شهر فرانکفورت و ایالت هس، و همچنین بانک مرکزی اروپا و Deutsche Bundesbank، به طور فعال از ILF به طور مستقیم از مراحل برنامه ریزی تا مرحله برنامه ریزی امروز.

ILF تدریس و تحقیق علمی را انجام می دهد و از زمان تأسیس آن به عنوان مشارکت خصوصی و دولتی نقش حمایتی را به عنوان یک مرکز سیاست ایفا می کند. این برنامه آموزش بین رشته ای را برای وکلا، مدیران ارشد و مدیران اجرایی در آلمان و سراسر جهان فراهم می کند و به عنوان مرکز سیاست گذاری در فرایند قانونگذاری ارائه می دهد، با ارائه انجمن هایی برای بحث و تبادل بین دانشگاه ها و متخصصان.

درس دادن

ILF یک مقطع کارشناسی ارشد حقوق در مالیه (LL.M. Finance) در مقطع مقدماتی و بین رشته ای به فارغ التحصیلان عالی رتبه ای از حقوق و یا کسب و کار / اقتصاد از آلمان و خارج از کشور ارائه می دهد. این برنامه کارشناسی ارشد به دانش آموزان علاقه مند به ترکیب دانش نظری و آموزش عملی در زمینه های تخصصی حقوق و امور مالی بین المللی است. دوره های آموزشی در این برنامه بسیار تخصصی به طور کامل در زبان انگلیسی انجام می شود.

اعضای هیات علمی ما شامل متخصصان و متخصصان برجسته است. قانون اساتید و اساتید اقتصادی از دانشگاه گوته فرانکفورت که همه آنها تجارب بین المللی چشمگیر و همچنین استادان مهمان از خارج از کشور و شرکای شرکت های بزرگ بین المللی حقوق، کارشناسان بانک های مرکزی و تجاری و همچنین موسسات نظارتی و شرکت های حسابرسی هستند در اینجا برای انتقال دانش و تخصص خود به دانش آموزان ما.

نسبت دانشآموزان و دانش آموزان 70 تا 50 عالی است و کلاس های کوچک ما اطمینان مستقیم از بین دانش آموزان و دانش آموزان را در بر می گیرد. علاوه بر این، تمام دانش آموزان ما فرصت استفاده از دانش های به دست آمده در طول برنامه و همچنین ایجاد تماس حرفه ای با انجام 6 تا 8 هفته کارآموزی با حامیان ما. علاوه بر این ILF همکاری هایی را برای مبادلات دانشجویان با دانشکده حقوق کلمبیا، FGV DIREITO RIO در برزیل و مدرسه بازرگانی آمستردام دارد.

هر سال ILF همچنین مدارس تابستانی و بهار دو هفته ای را ارائه می دهد. کارشناسان شرکت های حقوقی و بانک ها از فهرست طولانی حامیان مالی ILF، بینش فزاینده ای را در رابطه با مسائل عملی مربوط به قانون بانکداری و بازار سرمایه و قانون شرکت به حدود 40 کارآموز قانونی از پیش انتخاب شده ارائه می دهند.

مرکز تحقیق و سیاست

علاوه بر نقش آموزشی خود، ILF همچنین مرکز صلاحیت برای تحقیق و سیاست گذاری در زمینه حقوق و امور مالی بین المللی است.

ILF در فرآیند که طی آن تغییرات مهم قانونی در زمینه قوانین شرکت، بانکی و بازارهای سرمایه صورت می گیرد، اطمینان حاصل شود که این تغییرات به خوبی از طریق محققان و انجمن های علمی مورد بحث و بررسی قرار می گیرند. برای این منظور، ILF دارای مجموعه ای از مقالات کاری است و به طور منظم سخنرانی های مهمان، کنفرانس ها و بحث های مربوط به بحث در مورد موضوعات کنونی را سازماندهی می کند. سخنرانان عبارتند از استادان دانشگاهی آلمان و خارج از کشور و همچنین نمایندگان سازمان های نظارتی، شرکت ها، سازمان ها و شرکت های حقوقی.

مردم از تمام سخنرانی های مهمان ILF دعوت می کنند که به صورت منظم در مجلس مالی برگزار می شود.

مکان ها

فرانکفورت

Address
House of Finance
The Goethe-Universität

Campus Westend
Grüneburgplatz 1

60323 فرانکفورت, هسه, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: