توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه مسئولیت مسئولیت سازمانی ( ICRM ) در سال 2008 در دانشگاه استین بیس برلین تاسیس شد تا به تقاضای رو به رشد آموزش مستمر و منظم در مدیریت مسئولیت پذیری شرکت، مدیریت اخلاق شرکت و مدیریت پایدار سازمانی پاسخ دهد.
این موسسه با در نظر گرفتن برلین به عنوان مرکز جدیدی در رونق اروپا، به الزامات مسئولیت جهانی سازمانی کمک می کند.
یک برنامه آموزشی و تحقیق، ارتباط مسئولیت های شرکت ها در دنیای تجارت امروز را برجسته می کند.

ICRM طی چندین سال یک برنامه آموزشی مناسب را برای یک برنامه تحصیلی 15 ماهه - کارشناسی ارشد مدیریت مسئول (MRM) گذرانده است.
این موسسه دانشآموزان و شرکت ها را به روز می کند با دانش لازم برای اجرای اخلاق شرکتی و مسئولیت اجتماعی شرکتی (CSR).
اهداف پژوهش بر این اساس است که اصول اخلاقی پایه ای برای مفاهیم مرتبط با CSR هستند.
ICRM بر اصول اساسی ایجاد رهنمودهای اخلاقی متمرکز است که برای دائما تکامل و تغییر برنامه های درسی استفاده می شود.
هدف این است که یک مبنای کلی و مبتنی بر انضباط برای بحث ها ایجاد کنیم تا تصمیمات اخلاقی در زمینه مسئولیت شرکت ها اتخاذ شود.
مؤسسه با توسعه برنامه کارشناسی ارشد به عنوان درجه دو در ارتباط با برنامه های سنتی برنامه MBA، هدف اصلی آن است که جریان مدیریت مسئولانه را وسیع تر کند.
این موسسه علاوه بر همکاری فعلی با دانشگاه های انگلیس و اتریش، با سایر نهادهای خارجی هم مذاکره می کند.
علاوه بر این، ICRM مدیر اجرایی برنامه های کارشناسی ارشد سازمان ملل متحد (UNPRME) و یکی از اعضای شبکه علمی کمیته جهانی سازمان ملل متحد است.
این موسسات از طریق این شبکه ها، یکی از مهمترین مشارکت کنندگان و تأثیرگذار در سراسر بخش است.
مؤسسه
دانشگاه Steinbeis برلین یکی از بزرگترین دانشگاه های خصوصی در آلمان با بیش از 4200 دانش آموز است و محیط ایده آل برای برنامه نوآورانه ما را ارائه می دهد.
این برنامه تحصیلی در دانشگاه Steinbeis همچنین به الزامات مسئولیت جهانی شرکت کمک می کند.
موسسه مسئولیت مسئولیت پذیری در دانشگاه Steinbeis برلین این برنامه آموزشی جامع را ارائه می دهد تا دانش آموزان بتوانند مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مسئول را کسب کنند.
مفهوم مطالعه
این برنامه بر اساس مفهوم صلاحیت پروژه Steinbeis معروف جهان و مفهوم یادگیری ترکیبی است.
فرایند یادگیری مبتنی بر جلسات کلاس درس، روزهای خودآموزی، پروژه های انتقال، سخنرانی ها و بحث ها است که همه آنها بهترین شیوه های مدیریت مسئولیت شرکت را بیان می کنند.
این برنامه کارشناسی ارشد به راحتی می تواند با یک برنامه کارشناسی ارشد MBA یا عمومی کسب و کار با اصول سازمان ملل متحد برای آموزش مدون آموزش مدون (PRME) ترکیب شود.
مزایا و گروه هدف
این برنامه به وسیله یک درک کلی و یکپارچه از مسئولیت های شرکتی، دانش آموزان را قادر می سازد رفتارهای صالح و مسئولانه خود را با آموزش تکنیک های پایه ای که تقویت و ایجاد مسئولیت و پایداری شرکت ها را ایجاد می کند، ایجاد کند.
این برنامه هر دو مسئولیت مسئولیت مسئولیت های شرکت ها و مدیرانی را که مسئولیت مدیریت مسئولیت پذیری را به عنوان یک سازوکار مدیریت مبتنی بر ارزش در حوزه های کاری خود می شناسند، مورد توجه قرار می دهد.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management

دانش آموزان امکان دسترسی به کلاس های آموزش چند رشته ای هر دو آنلاین و آفلاین دریافت کنید. دانش آموزان تحت سمینارهای مختلف. ما را از طریق یادگیری الکترونیکی، Webinar ها و ... [+]

برنامه های اصلی در CSR و رهبری، پایداری در آلمان تمام وقت و آموزش از راه دور. کارشناسی ارشد (MA) در مدیریت مسئول (MRM) 15 ماه از آموزش و پرورش دانشگاه است. این برنامه از برنامه های اجرایی درجه بین المللی است که به رهبران فعلی و آینده دانش و ابزار لازم برای انجام پروژه ها در پایداری و CSR از انواع مختلف سازمان با تمرکز بر نتایج است. این برنامه به شرح زیر است سازمان ملل متحد و اصول PRME توسعه پایدار و چند تن از مربیان اعضای گروه های کاری مرتبط با ابتکار عمل فشرده جهانی سازمان ملل می باشد. یک نیاز بزرگ از رهبران در زمینه پایداری و CSR وجود دارد. این برنامه تحت مفهوم که CSR است یک ابزار به درایو توسعه رو به جلو پایدار در شرکت ها و سازمان آمده است. مرکزی به آموزش رهبری استراتژیک برای پایداری است.دانش آموزان دانش کامل از روش ساختاربندی مفاهیم، ​​روشها و ابزار برای حمایت از برنامه ریزی و تصمیم گیری برای توسعه پایدار استراتژیک دریافت خواهید کرد. بدون که CSR باید یک مانع کسب و کار. علاوه بر این روش با تئوری پیچیدگی رهبری در تکمیل شود. تمرکز بر کارکنان چگونه می توان به تغییر و درگیر چگونه سازمانها میتوانند محیط خود را به سرعت تجزیه و تحلیل و توسعه به انعطاف پذیر، سازمان تطبیقی ​​است که می تواند فعالانه و استراتژیک برای توسعه پایدار است، عمل کنند. چندین نظریه مکمل در زمینه پایداری است در برنامه گنجانده شده است و در رابطه با مناطق مرکزی ساختار.... [-]

آلمان برلین
اکتبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
15 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management

MA در مدیریت مسئول - تخصصی در ضربه کارآفرینی و نوآوری (کارآفرینی اجتماعی و نوآوری اجتماعی) ... [+]

MA در مدیریت مسئول - تخصصی در ضربه کارآفرینی و نوآوری

دانشگاه Steinbeis برلین - مدیریت مسئولیت موسسه شرکت (ICRM) ارائه می دهد برنامه MA کارشناسی ارشد در مدیریت مسئول (MRM) از ماه مه 2010. ICRM به تازگی یک مسیر مطالعه جدید، ضربه کارآفرینی و نوآوری، که با هدف تجهیز کارآفرینان فعلی و آینده با دانش و مهارت های لازم برای توسعه پروژه های نوآورانه و سرمایه گذاری که تاثیر مثبت ایجاد آغاز شده است.

در چارچوب مسیر مورد مطالعه، دو سمینار جدید ارائه خواهد شد:... [-]

آلمان برلین
اکتبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
1 - 12 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MA)

Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management

کارشناسی ارشد هنر در مسئول مدیریت (MRM) هدف را به دانش آموزان مروری گسترده ای از مدیریت مسئول در زمینه کسب و کار، به طور خاص با تمرکز بر مباحث نظری در نظم و انضباط، اخلاق ... [+]

MA در مدیریت مسئول - فرصتی برای کار و مطالعه از طریق پروژه صلاحیت مفهوم

دانشگاه Steinbeis برلین - مدیریت مسئولیت موسسه شرکت (ICRM) ارائه می دهد برنامه MA کارشناسی ارشد در مدیریت مسئول (MRM) از ماه مه 2010. در هسته هر برنامه درسی در دانشگاه برلین Steinbeis پروژه صلاحیت مفهوم، که با هدف ادغام تئوری و عمل است. دانش آموزان توسعه پروژه های عملی در نور دانش آنها در طول مطالعات خود را به دست آورید و اجرای آنها را در محل کار خود. در حالی که کار روی پروژه های خود، دانش آموزان مربیگری پروژه از ICRM دریافت، و همچنین، در صورت امکان، از محل کار خود. این فرایند انجام یک پروژه عملی همراه با مطالعات نظری خود، تا حد زیادی توسعه دانش آموزان ما را افزایش می دهد به رهبران مسئول، به عنوان آنها یاد بگیرند به استفاده از دانش و مهارت های جدید خود را به مشکلات کسب و کار واقعی در کار روزمره خود را. توسعه پروژه در امتحانات هر سمینار و پایان نامه کارشناسی ارشد نهایی، که تضمین استفاده از هر موضوع تحت پوشش در برنامه کارشناسی ارشد در پروژه های واقعی ثبت شده است.... [-]

آلمان برلین
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
18 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Institute Corporate Responsibility Management Guertelstr. 29a/30
10247 برلین, برلین, آلمان
تلفن
+4930293309291