توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مرکز مطالعات دیپلماسی فرهنگی (CCD ها) موسسه دیپلماسی فرهنگی (ICD) مرکز پیشرو در جهان برای مطالعه دیپلماسی فرهنگی بخش خصوصی است، ارائه فرصت های توسعه حرفه ای و آموزشی برای افراد، علاقه مند به دنبال آموزش و پرورش و کارهای دانشگاهی و علمی، دیپلماسی، دولت بیشتر، و / یا ، مربوط به دو کلا یا جزئا به حوزه دیپلماسی فرهنگی. CCD ها به ویژه در بررسی تعادل بین سخت و نرم قدرت، روند جهانی شدن در جهان وابسته، اقتصاد بین الملل و چند فرهنگی کسب و کار، گفتگوی بین فرهنگی و ارز، حقوق بشر، مذهب، و توانایی برای طرح های مبتنی بر فرهنگی بیشتر متقابل متمرکز درک و به نوبه خود به صلح و ثبات جهانی است.

برنامه های CCD ها ارائه سطح بالایی از رهبری و ارائه دانش آموزان مهارت های برای شکل دادن به نقش رهبری خود را در آینده، در حالی که پرداختن به مسائل مهم امروز به چالش کشیدن جهان است. برنامه های ارائه دانش پیشرفته و ابزارهای تحلیلی برای مطالعه و عمل دیپلماسی فرهنگی و پتانسیل است که آن را در شکل دادن به سیاست های بین المللی و استراتژی های جهانی برنامه CCD ها به دسته های زیر تقسیم می شوند: دوره های آموزش از راه دور، برنامه گواهی توسعه حرفه ای و درجه برنامه های در دیپلماسی فرهنگی.

دانشکده CCD ها از اساتید، سیاستمداران مشخصات بالا و متخصصان با تجربه از بخش دولتی و خصوصی تشکیل شده است.

اعضای هیئت علمی و مشاوره اعضای CCD ها را به شدت و جمعی کار کرده اند به طراحی برنامه های مدرک نوآورانه است که ارائه یک روش منحصر به فرد به مطالعه در زمینه های روابط بین الملل، اقتصاد جهانی، روابط بین فرهنگی، هنر و فرهنگ، جهانی شدن و حکومت جهانی. اجزای سنتی دانشگاهی از یک درجه در این زمینه ها اقتباس شده است به جا در پویا، سرعت در حال تغییر جهان است. به این منظور، رویکرد ما به امور جهانی معاصر بر نقش به طور فزاینده مهم قدرت نرم و دیپلماسی فرهنگی در امور جهان متمرکز است.

برنامه های منحصر به فرد و ابتکاری در محتوا و برخورد خود و ارائه توسعه حرفه ای در دیپلماسی فرهنگی و زمینه های مرتبط. برای دانش آموزان با توجه به در سیاست خارجی، امور بین المللی، دیپلماسی فرهنگی، علوم سیاسی، و اقتصاد بین المللی، برنامه های ارائه یک پلت فرم است که از آن دانش آموزان می توانند دست در تجربه و دانش در سطح بالا به دست آورید؛ دانش آموزان تجهیز با ابزار به حتی قبل از پایان تحصیلات خود را راه اندازی حرفه ای خود را.

برنامه های درجه CCD ها تحت همکاری مشترک بین اسکار برای دیپلماسی فرهنگی و دانشگاه های پیشرو در اروپا به کار گیرند. درجه همه توسط دانشگاه ها، که به عنوان نهادهای کاملا معتبر آموزش عالی با حق مدارک دانشگاهی جایزه به رسمیت شناخته شده تعلق می گیرد، بخشی از فرآیند بولونیا در محل توسط کمیسیون اروپا راه، و استفاده از انتقال اعتبار اروپا و سیستم انباشت (ECTS) به درجات جایزه. برنامه دانش آموزان با استفاده از یادگیری در شهرستانها اروپا مختلف و در نتیجه فرصت برای به دست آوردن تجربه علمی، حرفه ای و شخصی از زندگی در فرهنگ های مختلف فراهم می کند.

شرکای دانشگاه از مرکز مطالعات دیپلماسی فرهنگی

دانشگاه سیهنا، واقع در سیهنا، توسکانی، یکی از قدیمی ترین دانشگاه در ایتالیا است و به عنوان مثل، دارای سابقه ای غنی و جذاب. در سال 1240 بنا نهاده شده، آن را در واقع به لطف دانشگاه که بسیاری از ساختمان های تاریخی مهم شهرستان است از دست داده است، به عنوان آنها را برای فضاهای مطالعه و گروههای آموزشی مورد استفاده قرار گرفت است. از زمان تاسیس آن، دانشگاه سیهنا رشد کرده است برای تبدیل شدن به خانه را به بیش از 20،000 دانش آموزان و مدارس اختصاص داده شده به زمینه های مختلف از جمله مهندسی، اقتصاد، علوم انسانی، فلسفه، و علوم سیاسی. ماموریت دانشگاه است به پرورش یک جامعه از دانش آموزان با انگیزه های تشنگی برای دانش و یادگیری، با هیات علمی توجه و نزدیک با بسیاری از خدمات نوآورانه در دسترس دارند.

دانشگاه سیهنا دارای امکانات مدرن، کتابخانه ها، و آزمایشگاه، ارائه می دهد و همه دانش آموزان خود را مجموعه ای از خدمات، از جمله یک جلسه استقبال، جهت گیری و فعالیت های تدریس خصوصی مستمر، پشتیبانی برای دانش آموزان معلول، و خدمات حرفه ای. یکی دیگر از جنبه های منحصر به فرد این دانشگاه تاریخی باغ گیاه شناسی آن، ها Orto Botanico dell'Università سیهنا دی، یک فضای زیبا از 1588 وقتی که شروع به بالا بردن گیاهان دارویی کشت شده توسط دانشگاه است. دانشگاه دانشگاه سیهنا است در شهرستان بر اساس، و بسیاری از زندگی از شهرستان است که در اطراف دانشگاه محور خود را به عنوان تقریبا نیمی از جمعیت از سیهنا حضور نهاد.

دانشگاه سیهنا خانه را به یک پایگاه دانش آموز بسیار چند فرهنگی، در بخش بزرگی به همکاری علمی فعال خود را با سازمان ها و نهادهای اروپایی و بین المللی است. دانشگاه از برنامه اراسموس، با 300 اراسموس کمک هزینه تحصیلی خارجی و مطالعه حدود 30 کمک هزینه تحصیلی اراسموس قرار دادن هر سال تعلق می گیرد. این دانشگاه همچنین دارای توافق با 72 دانشگاه های خارجی برای دکترای درجه بین المللی و 20 دانشگاه خارجی برای درجه کارشناسی ارشد بین المللی است. به منظور تسهیل الزامات دانشگاهی به عنوان بسیاری از دانشجویان بین المللی که ممکن است، این دانشگاه نیز ارائه می دهد برنامه های مدرک به زبان انگلیسی، و همچنین ایتالیایی تدریس، و تاسیس 'بین المللی محل، یک دفتر برای اطمینان دانشجویان بین المللی به طور کامل پشتیبانی و راحت یکپارچه سازی را به زندگی دانشگاهی در یک کشور خارجی است. همه این عوامل در محل به ارائه پایه و اساس برای دانش آموزان به تجربه یک محیط آکادمیک فرهنگی، گوناگون در طول زمان خود را در دانشگاه از سیهنا، در نتیجه غنی سازی درک فرهنگی و بهتر است آنها را برای زندگی کاری در عرصه بین المللی آماده می باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه سیهنا است در اینجا بیابید

دانشگاه Furtwangen را (HFU) یکی از دانشگاه های پیشرو آلمان و برای برتری خود را در زمینه های زیر به رسمیت شناخته شده است: کیفیت بالا و نوآوری در آموزش، تمرکز عملی قوی از طریق همکاری با صنعت، تمرکز بین المللی، تحقیقات کاربردی، آموزش مداوم و یادگیری مادام العمر، همکاری و انگیزه، مسئولیت اجتماعی و حفاظت از آینده است.

تمرکز اصلی دانشگاه Furtwangen را در مبتنی بر علم، آموزش عملی و آموزش است. مرزهای سنتی بین زمینه های موضوع در پروژه های میان رشته ای حذف خواهند شد. HFU به یک رهبر در مناطق متخصص مهندسی، علوم کامپیوتر، سیستم های اطلاعات و مدیریت، مدیریت مهندسی، رسانه ها، کسب و کار بین المللی و سلامت است. طیف وسیعی از دوره ها و برنامه طور مداوم بهبود یافته را به حساب از تحولات نوآورانه. هدف ما این است به ارائه برنامه درجه به جلو نگاه به جوانان با استعداد، اعطای کیفیت بالا، درجه معتبر که باز فرصت های شغلی استثنایی. در همان زمان، ما سفر دانش آموزان ما به سمت تبدیل شدن افراد مسئول و صالح با توانایی شناسایی و حل مشکلات به طور مستقل حمایت می کنند. علاوه بر این، از طریق تحقیقات نرم افزار گرا و توسعه حرفه ای، دانشگاه ما از نسل بعدی دانشمندان کمک به نوآوری و مهارت های بهبود یافته در کسب و کار و جامعه است.

HFU از آموزش بین المللی، تحقیقات و تبادل فرهنگی با همکاری با دانشگاهها و شرکتهای سراسر جهان است. HFU توسعه برنامه درجه با تمرکز بر فرصت های بین المللی و تقاضا و تضمین می کنند که آنها را در سراسر جهان شناخته شده است. گنجاندن تحولات بین المللی در محتوای دوره و آموزش زبان های خارجی و مهارت های بین فرهنگی، و همچنین ارائه کمک های مالی برای سفر خارج از کشور، کمک به آماده سازی فارغ التحصیلان برای کار در یک محیط بین المللی است. مشخصات بین المللی HFU است بیشتر توسط همکاری در سراسر جهان و مشارکت تقویت: ماژول مطالعه در خارج از کشور؛ توافق مشترک درجه؛ استخدام دانشجویان بین المللی، کارکنان و استادان؛ و پژوهش های بین المللی موافقت نامه های همکاری.

اطلاعات بیشتر در مورد HFU است در اینجا بیابید

بررسی سوالات-بویویی دانشگاه (BBU) یک نهاد عمومی آموزش عالی و میزبان 105 تخصص، 1700 اعضای هیات علمی و دانشجویان 50،000، و در حال حاضر ارائه می دهد کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا همراه با دانشجویان تحصیلات تکمیلی پیشرفته است. ماموریت این BBU است برای ترویج و حفظ توسعه مؤلفه های فرهنگی خاص در جامعه محلی، منطقه ای، ملی و بین المللی، با این قطعات بودن: • عمل فرهنگ بر اساس دانش نظام مند و نوآورانه (فرهنگ صلاحیت علمی و فن آوری، صلاحیت سازمانی و شایستگی مدنی) • یک فرهنگ یادگیری • چند فرهنگی دائم و نوآورانه، گفتگوی بین فرهنگی، و همکاری بین مذاهب مختلف • فرهنگ برای توسعه شخصی و اخلاقی • فرهنگ برای یک نگرش فعال و مشارکت • فرهنگ برای توسعه شخصی • فرهنگ ادغام و تنوع، و برای جهانی شدن، هویت احترام متقابل و بررسی سوالات-بویویی دانشگاه، در ابتدا به عنوان یک مفهوم کالج یسوعیون توسط شاهزاده استفان باتوری در 1581 تاسیس شد، قدیمی ترین موسسه علمی در رومانی که مظهر کل سنت علمی ترانسیلوانیا است. رسمی دانشگاه بررسی سوالات-بویویی در سال 1959 ابداع، اما با سابقه قدمت آن به قرن 16th، دانشگاه رومانیایی ناشی از تکامل طولانی از تلاش برای ایجاد یک سایت برای مطالعات آموزش عالی در ترانسیلوانیا.

اطلاعات بیشتر در مورد BBU است در اینجا بیابید

دانشگاه بخارست (UOB)، که قبلا به ساوا آکادمی سنت، رسما در سال 1864 به دستور شاهزاده الکساندرو Ioan به Cuza تاسیس شد، و در حال حاضر یکی از برجسته موسسات آموزش عالی در رومانی تبدیل. بیش از 30،000 دانشجو، نشات گرفته از رومانی و طیف متنوعی از کشور در سراسر جهان، حضور در دانشگاه بخارست. از آنجا که از شکست این مدل شوروی از آموزش و پرورش در سال 1989-1990، دانشگاه دستخوش بازسازی کامل و حال حاضر گسترش یافته، بطور قابل توجهی. علاوه بر این تنوع گسترده ای از رشته های دانشگاهی، دانشگاه خود را دارد انتشارات مستقل آن و همچنین بیش از 50 موسسات تحقیقاتی و گروه، از جمله موسسه تحقیقات سیاسی، موسسه ریاضیات و مرکز تحقیقات هسته ای. همچنین مدارس تابستان متعدد، برنامه های کارشناسی ارشد و دکترای خود را در علاوه بر این به برنامه های مقطع کارشناسی آن است.

دانشگاه بخارست روابط قوی با جامعه دانشگاهی گسترده تر از طریق توافق دو جانبه با بیش از 50 دانشگاه در کشور از جمله الجزایر، اتریش، بلژیک، بولیوی، بوسنی و هرزگوین، برزیل، بلغارستان، قبرس، شیلی، چین، مصر، فنلاند، فرانسه، گرجستان، آلمان، بریتانیا، یونان، مجارستان، ایران، هند، ایتالیا، ژاپن، قزاقستان، مکزیک، مراکش، جمهوری مولداوی، سنگال، سنگاپور، کره جنوبی، اسپانیا، اسلوونی، امارات متحده عربی، آمریکا، سوئد، روسیه، تونس، ترکیه، اوکراین و اروگوئه.

دانشگاه همچنین از شرکت کنندگان فعال در برنامه های اروپایی مانند اراسموس و لینگوا، و تفاوت های متعددی از قبیل 2000 ملی علمی تعالی دیپلم، و در سال 2004 مدال ملی برتری علمی اعطا شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه بخارست (UOB) در اینجا پیدا شده است

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Institute for Cultural Diplomacy (ICD) - The Center for Cultural Diplomacy Studies

همکاری مشترک، دانشگاه Furtwangen (HFU) و آکادمی دیپلماسی فرهنگی، اولین موسساتی هستند که برنامه مدرک کارشناسی ارشد هنر را ارائه می دهند که دانشجویان را از سراسر جهان در چن ... [+]

برنامه 2 ساله MA در اقتصاد بین الملل، کسب و کاراین مدرک توسط دانشگاه Furtwangen (HFU) با همکاری آکادمی دیپلماسی فرهنگی ارائه شده است

* اگر چهار سال تحصیل در رشته کارشناسی را کامل کرده اید یا تجربه حرفه ای خود را از مین ها داشته باشید. یک سال پس از فارغ التحصیلی 3 ساله تحصیلات ابتدایی و یا مطالعات اضافی پس از فارغ التحصیلی شما می توانید واجد شرایط برای مسیر کوتاه برنامه، 3 ترم (به جای 4) - 2 ترم مطالعه و 1 ترم برای پایان نامه. مسیر کوتاه برنامه همچنین هزینه 9000 یورو (به جای 12000 یورو) است.... [-]

آلمان Berlin
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
20 - 24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Institute for Cultural Diplomacy (ICD) - The Center for Cultural Diplomacy Studies

مدرک کارشناسی ارشد در اقتصاد بین الملل، کسب و کار ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد در اقتصاد بین الملل، کسب و کار

این مدرک جامع پایه تحصیلی در رشته های تحصیلی مختلف در رابطه با اقتصاد بین الملل، تجارت و سیاست جهانی را فراهم می کند، با تاکید خاص بر دیپلماسی فرهنگی و کاربرد آن در تاریخ و معاصر در بخش عمومی و بخش خصوصی و جامعه مدنی. این درجه دانشجویان را برای شغلی در حوزه های گوناگون مانند زمینه های روابط بین الملل، علوم انسانی، کسب و کار، بخش مالی، سیاست و فرهنگ آماده می کند، تمرکز ویژه ای بر نهادهای دیپلماسی فرهنگی و کاربرد دیپلماسی فرهنگی در چارچوب خارجی سیاست و اقتصاد بین الملل. این برنامه به مسائل بین المللی معاصر، با سمینارها و سخنرانی های کلاس درس، و همچنین آموزشی می پردازد... [-]

آلمان Berlin
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Institute for Cultural Diplomacy (ICD) - The Center for Cultural Diplomacy Studies

متحرک در رشته روابط و فرهنگی دیپلماسی بین المللی برنامه 3 ترم دانشگاه Furtwangen را (HFU) در همکاری با آکادمی ارائه شده برای دیپلماسی فرهنگی است. این برنامه فراهم می کند ... [+]

برنامه ماستری مسیر کوتاه در روابط بین الملل و دیپلوماسی فرهنگی

مدرک از دانشگاه Furtwangen را (HFU)، آلمان در همکاری ارائه شده با آکادمی دیپلماسی فرهنگی ارائه شده

متحرک در رشته روابط و فرهنگی دیپلماسی بین المللی برنامه 3 ترم دانشگاه Furtwangen را (HFU) در همکاری با آکادمی ارائه شده برای دیپلماسی فرهنگی است.

این برنامه فراهم می کند یک پایه در روابط بین الملل و دیپلماسی فرهنگی، با استفاده از روش مطالعه تاریخی و مورد در چارچوب نظریه روابط بین الملل و علوم سیاسی. درجه در چند رشته های دانشگاهی مربوط به روابط بین الملل، سیاست جهانی و حکومت جهانی، با تاکید خاص بر دیپلماسی فرهنگی و برنامه های تاریخی و معاصر خود را در بخش دولتی، بخش خصوصی و جامعه مدنی متمرکز است. این برنامه به مسائل معاصر بین المللی، با سمینارها کلاس درس و سخنرانی ها، و همچنین رویدادهای آموزشی و فرهنگی، کنفرانس ها، آموزش های حرفه ای، تور، ملاقاتها و جلسات با مقامات خارجی، که بیشتر به برنامه درسی گنجانیده شده است. دانش آموزان با کارشناسان برجسته مشغول به کار در سازمان های بین المللی، سفارت خانه ها، و نهاد های علمی دیدار خواهد کرد، و با متخصصان در زمینه های روابط بین الملل، حکومت جهانی، ارتباطات، سیاست، حقوق بشر، فرهنگ، ایجاد صلح، دیپلماسی چند جانبه، حل مناقشه درگیر خواهد شد، و توسعه.... [-]

آلمان Berlin
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 - 3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Cultural Diplomacy Studies - The Center for Cultural Diplomacy