Institute for Cultural Diplomacy (ICD) - The Center for Cultural Diplomacy Studies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مرکز مطالعات دیپلماسی فرهنگی (CCDS) موسسه دیپلماسی فرهنگی ( ICD ) مرکز پیشرو جهان برای مطالعه دیپلماسی فرهنگی است که فرصت های آموزشی و حرفه ای را برای افرادی که علاقمند به پیگیری تحصیلات و حرفه ای در دانشگاه ها و دیپلماسی هستند، فراهم می کند. ، دولت و / یا بخش خصوصی، به طور کامل یا به طور جزئی به حوزه دیپلماسی فرهنگی مرتبط است.

CCDS به ویژه در بررسی تعادل بین قدرت سخت و نرم، فرایند جهانی شدن در جهان وابسته، اقتصاد بین المللی

برنامه های CCDS سطح بالایی از رهبری را فراهم می کنند و دانش آموزان مهارت های خود را برای شکل دادن نقش رهبری آینده خود را در حالی که با توجه به مسائل مهم را به چالش کشیدن امروز جهان است. این برنامه ها دانش و ابزار تحلیلی پیشرفته را برای مطالعه و تمرین دیپلماسی فرهنگی و توانایی آن در شکل دادن سیاست های بین المللی و استراتژی های جهانی فراهم می کند. برنامه های CCDS به دسته های زیر تقسیم می شوند: دوره های آموزش دوردست، برنامه های گواهینامه توسعه حرفه ای، و درجه برنامه های دیپلماسی فرهنگی. دانشکده CCDS شامل استادان، سیاستمداران برجسته و متخصصان با تجربه از بخش های عمومی و خصوصی است. اعضای هیئت علمی و مشاوران CCDS به طور فشرده و جمعی برای طراحی برنامه های آموزشی ابتدایی که روشی منحصر به فرد را برای مطالعه زمینه های روابط بین الملل، اقتصاد جهانی، روابط بین فرهنگی، هنر

برنامه های دوره های CCDS تحت مشارکت مشترک بین آکادمی دیپلماسی فرهنگی و دانشگاه های پیشرو اروپایی عمل می کنند. مدارک تحصیلی توسط دانشگاه ها اعطا می شود که به عنوان مؤسسات تحصیلات عالی معتبر با حق اعطای حق تحصیلات دانشگاهی به رسمیت شناخته شده است، بخشی از فرآیند بولونیا است که توسط کمیسیون اروپا تنظیم شده است و از سیستم اعتبار انتقال و انباشت اروپا استفاده می کند (ECTS) برای اعطای درجه این برنامه ها دانش آموزان را از مزایای یادگیری در شهرهای مختلف اروپایی و به تبع آن این فرصت برای کسب تجربه علمی، حرفه ای و شخصی از زندگی در فرهنگ های مختلف فراهم می کند.

دانشگاه های همکار مرکز مطالعات دیپلماسی فرهنگی

دانشگاه فورتوانگن (HFU)

دانشگاه Furtwangen (HFU) یکی از دانشگاه های پیشرو در آلمان است و به خاطر برتری آن در زمینه های زیر شناخته شده است:

  • کیفیت بالا و نوآوری در آموزش
  • تمرکز عملی قوی از طریق همکاری با صنعت
  • تمرکز بین المللی
  • تحقیقات کاربردی
  • آموزش مداوم و یادگیری مادام العمر
  • همکاری و انگیزه
  • مسئولیت اجتماعی و حفاظت از آینده

تمرکز اصلی دانشگاه Furtwangen بر آموزش مبتنی بر علم، آموزش و تمرین عملی است. مرزهای سنتی بین زمینه های موضوعی در پروژه های بین رشته ای حذف می شوند. HFU رهبر در زمینه های تخصصی مهندسی، علوم رایانه، سیستم های اطلاعاتی و مدیریت، مدیریت مهندسی، رسانه ها، تجارت بین المللی و سلامت است. طیف وسیعی از دوره ها و برنامه ها به طور مداوم بهبود می یابند تا به تحولات نوآورانه توجه کنند. هدف ما ارائه برنامه های تحصیلی به جوانان با استعداد است که درجه های معتبر و عالی را ارائه می دهند و فرصت های شغلی استثنایی را فراهم می کنند. در عین حال، ما از دانشجویان ما برای کمک به افراد مستقل و صالحه با توانایی شناسایی و حل مشکلات به طور مستقل حمایت می کنیم. علاوه بر این، از طریق تحقیق کاربردی و پیشرفت تحصیلی حرفه ای، دانشگاه ما از نسل بعدی دانشمندان در زمینه نوآوری و مهارت های بهبود یافته در کسب و کار و جامعه حمایت می کند.

دانشگاه بوچارست

دانشگاه بوخارست یک مرکز علمی برجسته و مرجع قابل توجهی در جامعه است و به اصول یکپارچگی تحصیلی و تفکر انتقادی پایبند است. این دانشگاه یکی از مؤسسات آموزش عالی عالی در رومانی و جنوب شرقی اروپا است که به طور جدی از طریق تحقیق و تدریس در زمینه توسعه و استفاده از دانش کمک می کند. هدف اصلی دانشگاه این است که برنامه های آکادمیک و امکانات تحقیقاتی با کیفیت بالا را تهیه کرده و به عنوان یک رشته تحقیق و تدریس تبدیل شود.

با گسترش همکاری بین المللی، دانشگاه با مشارکت و همکاری استراتژیک با بیش از 100 دانشگاه معتبر از 40 کشور مختلف، تعریف کرده است.

دانشگاه بوخارست به اصول آموزش و پرورش اتحادیه اروپا پی می برد و کل ساختار برنامه درسی آن با چارچوب بولونیا در سراسر دانشکده های خود سازگار است.

مکان ها

برلین

Institute for Cultural Diplomacy (ICD)

Address
Institute for Cultural Diplomacy
Gemthinerstr. 20

D-10785 برلین, برلین, آلمان