IAS College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج IAS، آکادمی بین المللی دانشجویان (IAS)، یک موسسه آلمانی است که برنامه های دانشجویان خارجی را به صورت زیر ارائه می دهد. ما برنامه هایی برای پزشکان پزشکی در آلمان، مهندسی در آلمان، دانشجویان مدیریت، پرستاری در آلمان و برای دانش آموزان مدرسه ارائه می دهیم کسانی که مایل به تحصیل در لیسانس خود در آلمان هستند. بسیاری از برنامه های تحصیلی نیز دانشجویان را قادر می سازد تا تحصیلات / تحصیلات بیشتر در آلمان را دنبال کنند.

دانشگاه های IAS در Schwerin و Wismar، آلمان واقع شده است. دفتر پذیرش در لوبک واقع در آلمان است. علاوه بر این، دفاتر شریک در کشورهای مختلف در سراسر جهان برای مشاوره به دانشجویان در کشور خود وجود دارد.

در Schwerin، برنامه های تحصیلی ICPF Tech و ICPF Med (که توسط دانشگاه Allensbach معتبر است و هر کدام 60 امتیاز بالایی دارند) توسط مرکز صلاحیتی تشکیل شده است که از کالج IAS به عنوان موسسه حضور و دانشگاه Allensbach ارائه شده است.

کالج IAS در همکاری با Designschule Schwerin AQUAS-Academic Qualification را برای دانشگاه های کاربردی ارائه می دهد که برنامه ای برای دانشجویان خارجی برای تحصیل در لیسانس ها در آلمان می باشد. پس از تکمیل موفقیت آمیز شرکت کنندگان AQUAS، انتخاب میان طیف گسترده ای از موضوعات مطالعه در همه دانشگاه های علوم کاربردی آلمان (Fachhochschulen) را انتخاب می کنند. متقاضیان کسانی که حداقل 10 کلاس را داشته باشند و دارای حداقل 1 سال (کلاس 11) یا 2 سال (کلاس 12) از تحصیل یا تکمیل 2 یا 3 سال آموزش پلی تکنیک برای AQUAS درخواست می کنند.

در IAS Campus در ویزار برنامه های صدور مجوز - آموزش و پرورش و سازگاری برای پرستاران خارجی انجام می شود، همراه با bb Gesellschaft für Beruf und Bildung: PAP 15 ماه به عنوان برنامه انطباق برای پرستاران واجد شرایط از خارج از کشور و PAP 3،5 سال برای متقاضیانی که تحصیلات خود را در کشور خود را می خواهم و شروع به آموزش پرستاری در آلمان می کنم.

در کالج فرگوسن، پونا، هند - کالج IAS در همکاری با انجمن آموزشی دکان (DES)، دانش آموزان هند امکان پیوستن به برنامه های زبان و فرهنگ در هند را در مرکز آلمانی ما فراهم می کند. پس از اتمام موفقیت آمیز دوره ها یا سطوح، شرکت کنندگان مستقیما به برنامه های ارائه شده توسط کالج IAS و شرکای آن در آلمان پذیرفته می شوند.

لذت بردن از بازدید از صفحه اصلی ما، درک عمیق از برنامه های ما در ارائه

با احترام، آکادمی بین المللی دانشجویان (IAS) College GmbH IG

مکان ها

لیبک

Address
Maria-Goeppert-Str. 1
23562 لیبک, شلسویگ-هولشتاین, آلمان
وب سایت

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: