توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به Hamburg University of Technology (TUHH) خوش آمدید

"TUHH یک دانشگاه فنی فشرده است که دارای مشخصات مشخصی در تحقیقات و روش های نوآورانه یادگیری است که در آن نظریه و تمرین برآورده می شود. نزدیکی یک جنبه مهم در ارتباط با دانش آموزان ما است و آنها در ابتدا در طول یادگیری مبتنی بر پروژه در گروه های کوچک تجربه می کنند و در ارتباط نزدیک با کارکنان برجسته دانشگاهی ما هدف آموزش عقايد خلاقانه با مشخصات خاص فردی و سطح بالایی از مهارت های اجتماعی است. تکنولوژی توسعه برای بشر، تمرکز مأموریت ما است.

ما برای توسعه هامبورگ به عنوان یک کلان شهر نوآورانه ایستاده ایم. TUHH با ارائه فن آوری های جدید مانند عرضه انرژی، تحرک، تدارکات و دیجیتالی، سهم مهمی در این امر دارد. در این زمینه، TUHH به عنوان دانشگاهی پیشرفته در زمینه تکنولوژی در آینده تکامل و رشد خواهد کرد. TUHH با اصلاحات موفقیت آمیز، راه های غیر متعارف و ابتکارات به گونه ای شناخته شده است که تقریبا با هر دانشگاه آلمانی دیگری همخوانی دارد. در سال 1994، این اولین دانشگاه آلمانی بود که مدرک لیسانس را معرفی کرد و برنامه های گسترده زبان انگلیسی آن، دانش آموزان را از سراسر جهان جذب می کرد. TUHH تأمین مالی منابع انسانی بخش خصوصی و دولتی را که تقریبا نیمی از بودجه دانشگاهی را در اختیار دارد، تامین می کند. تحقیقات پایه در TUHH feat توسط مرکز تحقیقات همکاری (SFB) "سیستم های مواد جامد خالص ساخته شده M3" برجسته شده توسط Deutsche Forschungsgemeinschaft (DFG) برجسته شده است.

با توجه به تخصص و ساختارهای بین رشته ای آن، TUHH به روش تحقیقاتی کار می کند، با ارائه تحقیقات پیشگامانه و در عین حال آموزش مدرن، پژوهشی و تمرین گرا با توجه به کارکنان و تجهیزات برجسته آن. این ترکیب فرصت های عالی برای فارغ التحصیلان در بازار کار را بدون در نظر گرفتن نوسانات چرخه اقتصادی باز می کند. ما توافقنامه های همکاری های زیادی با شرکت های تجاری بزرگ و SME ها داریم. ما از تحقیقات و کارآفرینی پیشرفته تر پیشبرد می کنیم. اراده خود را به عنوان یک دانشگاه برتر در سطح بین المللی تضمین می کند ما را به طور مداوم انگیزه می دهد و نیروی محرک موفقیت TUHH است.

در حقیقت، هامبورگ - خانه به TUHH - نه تنها در بالای نقشه جغرافیایی آلمان قرار دارد، بلکه همچنین یکی از پویاترین مناطق اروپا با بهترین چشم انداز رشد است. این شهری پر جنب و جوش با کیفیت بالا زندگی است.

من امیدوارم شما لذت بردن از کشف TUHH را در صفحات زیر و گسترش دعوت صمیمانه به شما برای تبدیل شدن به بخشی از جهان جذاب TUHH. "

پروفسور دکتر اد برینسما

- رئیس Hamburg University of Technology -

مأموریت

اصول پایه TUHH در آلمان منحصر به فرد است. اولویت تحقیق، یک رویکرد بین رشته ای، نوآوری، منطقه ای و بین المللی، پایه های اجباری برای آنچه ما انجام می دهیم. تحقیق، تدریس و انتقال تکنولوژی در اطراف موضوع هدایت تکنولوژی توسعه برای مردم متمرکز است.

بیانیه مأموریت:

TUHH یک دانشگاه کارآفرین رقابتی با تمرکز بر عملکرد بالا و استانداردهای با کیفیت است. TUHH به اصول هومبولت (وحدت تحقیق و آموزش) اختصاص دارد. TUHH دارای جهت گیری قوی بین المللی است و همچنین بر محیط محلی آن تمرکز می کند. این کار با کمک به توسعه شایستگی فناوری و علمی جامعه انجام می شود. با هدف تعالی در سطح ملی و بین المللی در زمینه های تحقیق استراتژیک آن. آموزش مهندسین جوان و دانشگاهیان در برنامه های درخواستی با استفاده از روش های پیشرفته تدریس.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Hamburg University of Technology

کارشناسی ارشد در مدیریت فناوری و نوآوری جهانی ... [+]

کارشناسی ارشد در مدیریت فناوری و نوآوری جهانی

کارشناسی ارشد GTIME فارغ التحصیلان دوره های ابتدایی مهندسی، کسب و کار / اقتصاد، علم و فناوری را قادر می سازد تا با موفقیت مدیریت روند نوآوری را در مرزهای بین المللی انجام دهد.

دانشجویان GTIME فرصت دارند تا در دو دانشگاه بین المللی تحصیل کنند، و تحویل برنامه بیش از دو سال به عمق یادگیری، مشارکت صنعتی و تجربه فرهنگی غنی است.

این کنسرسیوم از شرکای زیر تشکیل شده است: دانشگاه آلبرگ (دانمارک)، Hamburg University of Technology (آلمان)، دانشگاه تکنولوژی کالج (لیتوانی)، دانشگاه منیپال (هند)، دانشگاه رییسومیکان آسیا اقیانوس آرام (ژاپن) و دانشگاه استراتکلید (اسکاتلند).... [-]

آلمان Hamburg
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

TUHH-Imagefilm

Location address
Am Schwarzenberg-Campus,1
Hamburg, Hamburg, 21073 DE
Social Media